"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Diablo Cody poskramia złośnicę 0

Ciekawa informacja nadeszła ze Stanów. Według niepotwierdzonych informacji Cody napiszę scenariusz do nowej wersji Poskromienia złośnicy.

W dniu dzisiejszym pojawiła się informacja mówiąca o tym, iż Diablo Cody(scenarzystka Juno) rozpocznie współpracę ze studiem DreamWorks. Według niepotwierdzonych informacji artystka miałaby napisać scenariusz współczesnej wersji Poskromienia złośnicy, która skierowana byłaby do młodzieży.

Niestety póki, co brak konkretnych informacji na temat planowanego filmu. Przypominamy przy tym, iż dokładnie 10 lat temu powstała inna uwspółcześniona wersja sztuki Szekspira zatytułowana Zakochana złośnica. To właśnie ten film wykreował na gwiazdę wielkiego formatu Heatha Ledgera (późniejszego Jokera). Był to zarazem jeden z najlepszych filmów młodzieżowych końcówki lat 90tych.

Powieść Szekspira jest niesłychanie elastyczna, przez co projekt w zamyśle Diablo Cody mógłby powtórzyć sukces tego z przed dziesięciu lat. Tym bardziej, iż artystka słynie ze swoich ciekawych i niekonwencjonalnych fantazji.

Tymczasem fantazje Cody można urzeczywistnić oglądając w Stanach serial The United States of Tara, który już w niedziele będzie można obejrzeć na kanale ShowTime.

Diablo CodyDiablo Cody

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…