"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wciąż jako Zielony Szerszeń 0

Seth Rogen ujawnił, iż jest pewien o powstaniu kinowej wersji The Green Hornet mimo braku entuzjazmu studia.

W niedawnym wywiadzie Seth Rogen ujawnił, iż nadal jest pewien o tym, iż kinowa wersja komiksu The Green Hornet jednak powstanie. Mimo bardzo sprzecznych informacji, jakie ostatnio pojawiają się na temat tego projektu aktor dalej uważa, że studio Sony będzie produkowało obraz. Co więcej Rogen uważa, iż szybkie znalezienie reżysera na miejsce zwolnionego Stephena Chowa spowoduje, że nie będzie dużych opóźnień w premierze filmu.

Dotychczas na temat produkcji krążyło bardzo wiele sprzecznych plotek. Wpierw pojawiły się informacje o tym, że jednak studio Sony zdecydowało się zawiesić pracę nad produkcją, aby zaraz potem pojawiły się plotki o udziale Chowa w roli głównej.

Fabuła The Green Hornet opowiada o losach milionera i playboya Britta Reida, który coraz bardziej jest znudzony swoim życiem. Postanawia, więc w przebraniu zielonego szerszenia wspólnie z Kato walczyć nocami ze złem.
Całość bazuje na bardzo popularnym słuchowisku radiowym, które w Stanach Zjednoczonych święciło tryumfy w latach 30tych XX wieku.

O planach realizacji tej produkcji mówiło się od blisko 20 lat. W pierwszych projektach w roli głównej typowano Bena Afflecka.

Seth Rogen w filmie Wpadka 2007Seth Rogen w filmie Wpadka 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…