"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gwiazda Slumdog u Shyamalana 0

Młoda gwiazda Slumdog. Milioner z ulicy zagra główną rolę w najnowszej produkcji M. Night Shyamalana pt. The Last Airbender.

Gwiazda Slumdog. Milioner z ulicy, Dev Patel dołączył do obsady najnowszego filmu M. Night Shyamalana pt. The Last Airbender. Całość powstaje dla studia Paramount Pictures i Nickelodeon Films i bazuje na podstawie serialu animowanego Avatar: The Last Airbender. Aktorowi udało się dołączyć do obsady tylko dzięki rezygnacji z udziału w filmie przez Jesse'ego McCartney'a.
Tym samym aktor dołączył do innych gwiazd, które już wcześniej podpisały kontrakt: Jackson Rathbone, Nicola Peltz, Jessica Jade Andres oraz 12letni debiutant Noah Ringer, który umieścił w internecie film ze swoimi umiejętnościami walki. Chłopiec wziął udział w internetowym castingu, jaki wymyślił Shyamalan.

Dev Patel odegra postać wojownika Nacji Ognia, który ma za zadanie powstrzymanie swoich rodaków przed zapędami kolonizatorskimi. Przy okazji będzie musiał ocalić sąsiadów z nacji wody, powietrza i ziemi przed nieuchronną klęską.

Według wstępnych planów premiera filmu zapowiedziana jest na 2 lipca 2010 roku a zdjęcia rozpoczną się już w połowie marca w Grenlandii.

Dev Patel w filmie Slumdog. Milioner z ulicy 2008Dev Patel w filmie Slumdog. Milioner z ulicy 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…