"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wampirzyca z Beverly Hills 0

Młoda aktorka znana głównie z serialu 90210 i filmu Dom żywych trupów ma wystąpić w sequelu Zmierzchu.

Młoda gwiazda AnnaLynne McCord (90210) najprawdopodobniej dołączy do obsady sequela filmu Zmierzch. McCord miałaby wcieli się w postać pięknej Heidi w filmie Księżyc w nowiu, którego kręcenie rozpocznie się już w przyszłym miesiącu. Chris Weitz (Złoty kompas), który ma zająć się reżyserią planuje rozpoczęcie zdjęć w połowie marca w stanie Waszyngton. Następnie cała ekipa przeniesie się do Włoch gdzie powstanie dalsza część filmu. Nowa data premiery Księżyca w nowiu to 20 listopada tego roku.

Heidi, w którą wcielić się ma AnnaLynne McCord nie jest główną bohaterką filmu. Jest piękną wampirzycą, która wykorzystuje swoją urodę przy przyciąganiu ludzi, którzy następnie mają stać się kolacją dla wampirów.

Aktorka tym samym dołączyłaby do starej ekipy, która również w produkcji się pojawi. Fanów na pewno ucieszy fakt, iż ponownie w rolach głównych zobaczą Kristen Stewart i Roberta Pattinsona. Ostatnio coraz częściej pojawiają się plotki mówiące o udziale, Dakoty Fanning w sequelu, ale póki, co nie ma na ten temat oficjalnych informacji.

Książyc w nowiu to kontynuacja Zmierzchu bazująca na powieści Stephenie Meyer o takim samym tytule. Głównymi bohaterami powieści są ponownie Edward i Bella, których związek rośnie w siłę. Ich miłość komplikuje fakt, iż Edward jest wampirem. Postanawia skłamać ukochanej, że ją nie kocha, aby nie narażać ją na zagrożenie ze strony innych wampirów. Los sprawia jednak, że dochodzi do okrutnego nieporozumienia. Edward wierząc, że jego ukochana nie żyje udaje się do Włoch, aby tam sprowokować Volturi, wampirzą królewską rodzinę, by pozbawili go życia. Bella wyrusza za nim, aby go powstrzymać.

AnnaLynne McCord w serialu 90210AnnaLynne McCord w serialu 90210

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…