"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zagubieni: sekret dymu 0

UWAGA: MOŻLIWE SPOILERY !! !! !!. Daniel Dae Kim zdradził w jednym z wywiadów, iż wkrótce widzowie przekonają się czym właściwie jest dym.

UWAGA MOŻLIWE SPOILERY !! !! !!

Aktor Daniel Dae Kim, który odgrywa rolę Jina w serialu Zagubieni powiedział w jednym z wywiadów, iż wkrótce zostanie wyjaśniona tajemnica pochodzenia i wszelkie właściwości słynnego dymu. Zdradził przy tym, że jest on tak stary jak sama wyspa. Przy okazji wyjaśniona zostanie tajemnica gdzie dym ma swoje koczowisko.

Przy okazji, Kim powiedział, iż wierzy, że zarówno Sun (Yunjin Kim) jak i Jim ponownie się spotkają. Przypominamy przy tym, iż Jin przeżył wybuch na frachtowcu i powraca na wyspę. Wyjaśnił przy tym, iż Jin podobnie jak inni bohaterowie, którzy znajdują się na wyspie przemieszcza się w czasie gdyż znalazł się w polu rażenia wyspy.

Najciekawsza zaś informacja dotyczy samej bomby atomowej, którą można było zobaczyć w epizodzie Jughead. Kim twierdzi, iż nie ma ona większego znaczenia dla fabuły serialu choć nie wyklucza, że to właśnie ona będzie przyczyną i wyjaśnieniem zakończenia serialu.

Zgodnie z planami stacji produkcja Zagubionych zostanie zakończona w 2010 roku.

Daniel Dae KimDaniel Dae Kim

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…