Say hello to my little friend ;>

Kto zagra agentkę polskiego wywiadu w najnowszym filmie Agnieszki Holland? 0

Już w czerwcu ruszą zdjęcia do
najnowszego filmu Agnieszki Holland pt. Christine: War My
Love. Trwają poszukiwania aktorki do roli głównej bohaterki.

Christine - War My LoveChristine - War My Love

Christine ? War My Love to poruszająca biografia Krystyny Skarbek, polskiej arystokratki, która podczas II Wojny Światowej rzuciła się w wir działalności wywiadowczej. To właśnie ona dostarczyła aliantom, plany inwazji hitlerowskich Niemiec na Związek Radziecki. Christine nie jest jednak tylko historią przygodową. To opowieść o skomplikowanym człowieku, kobiecie szarpanej namiętnościami. To w dużym stopniu historia o miłości, poświęceniu, odwadze, konieczności wyborów. Akcja dzieje się na przestrzeni kilkunastu lat, w Polsce, Anglii, Egipcie, Francji i na Węgrzech.

Film zostanie zrealizowany w języku angielskim, przy wsparciu zagranicznych koproducentów. Dzięki osobie reżysera, ( Agnieszce Holland ) scenariuszowi, starannie dobranej obsadzie i współpracy z zagranicznymi koproducentami powstaje produkcja, której rozmach i walory, zapewnią sukces komercyjny. Produkcja filmu zyskała pozytywną opinię i wsparcie finansowe Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Scenariusz do filmu pisze Dominik Wieczorkowski-Rettinger(Ekipa oraz reżyser Gra w ślepca). Obecnie krążą plotki, że główną rolę mogą zagrać Kate Winslet (Titanic, Lektor) lub Eva Green (Vesper w Casino Royale).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…