Sylvester Stallone zdradza szczegóły najnowszego Rambo 0

Sylvester Stallone powiedział, że zdjęcia do czwartej części przygód Rambo wystartują z początkiem października w Tajlandii.

Gwiazdor wyznał, że po pomysły na fabułę zgłosił się do magazynu Soldier of Fortune, na łamach którego zadał pytanie o to, co może się dziać obecnie z głównym bohaterem. – Co on może teraz robić, gdzie się znajduje? – zastanawiał się Stallone. – Odpowiedzią była Birma.Pierwszą wersję scenariusza aktor napisał we współpracy z Artem Monterastelli. Fabuła rzuca Rambo do Bangkoku, gdzie wiedzie samotne życie, wydobywając stare okręty na złom. Kiedy w tajemniczy sposób znika grupa ochotników z zapasami dla Birmy, krewny jednego z zaginionych misjonarzy zwraca się o pomoc do Rambo, który z grupą młodych zabijaków wyrusza w misję ratowniczą.

Pierwsza część kultowej już dziś serii została nakręcona w 1982 roku przez Teda Kotcheffa. Głównym bohaterem opowieści był weteran wojny w Wietnamie, który popada w konflikt z lokalną policją w małym amerykańskim miasteczku. Jako były komandos, wykorzystuje swoje umiejętności, aby uniknąć śmierci z rąk bezwzględnego szeryfa i jego ludzi. Osaczony przez lokalną policję i gwardię narodową, Rambo rozpoczyna prywatną wojnę.

megafon.pl

Sylvester Stallone w filmie Rambo: Pierwsza krewSylvester Stallone w filmie Rambo: Pierwsza krew

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…