"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wachowscy nie nakręcą Supermana 0

Pojawiały się plotki mówiące o tym, iż bracia Wachowscy nakręcą nową wersję filmu Superman. Niestety to plotka.

Jakiś czas temu pojawiły się informacje mówiące o tym, iż bracia Wachowscy nakręcą nową wersję Supermana dla studia Warner Bros i DC Comics. Niestety jak dzisiaj wiadomo to były jedynie plotki. Rzecznik prasowy braci potwierdził, że ani nie toczyły się żadne rozmowy pomiędzy obiema stronami ani Wachowscy nie są zainteresowani udziałem w ewentualnym projekcie.
Dla fanów komiksu może być to zła wiadomość, bowiem gdy tylko pojawiły się informacje w internecie zaczęła się gorąca debata na temat tego jak mógłby wyglądać projekt z ich udziałem. Spodziewano się czegoś wyjątkowego.

Tymczasem Warner Bros dalej poszukuje możliwości nakręcenia kolejnej części opowiadającej o Supermanie. Na stronie internetowej jednego z producentów – Legendary Pictures można znaleźć informację, iż nowy projekt nosiłby nazwę Superman Unleashed , ale nic poza tym nie wiadomo. Według wstępnych doniesień jest to jednak tylko tytuł roboczy, który nie posiada ani żadnej konkretnej fabuły ani skompletowanej obsady. Nieoficjalnie zaś mówi się, że trwa kłótnia pomiędzy DC Comics a Warner Bros kto powinien kompletować obsadę.

Superman to postać komiksowa, która po raz pierwszy pojawiła się w pierwszym numerze magazynu Action Comics #1 w 1938. Postać Supermana została stworzona przez Joe Shustera i Jerrego Siegela. Uważany jest za pierwszego superbohatera. Został on wysłany jako niemowlę w specjalnej kapsule, która miała go uchronić przed zniszczeniem całej planety, z której pochodził. Clark Kent, bo taka jest jego ziemska nazwa został znaleziony przez rodzinę Kentów, którzy postanowili przygarnąć i wychować chłopca. Jako ziemianin udaje zwykłego nieco niezdarnego dziennikarza, który zakochany jest w swojej koleżance z pracy Lois Lane. Kiedy jednak świat go potrzebuje zamienia się w niezniszczalnego Supermana.

SupermanSuperman

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…