"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcia do Creation 0

Właśnie pojawiły się zdjęcia do nowej produkcji z udziałem Jennifer Connelly i Paula Bettany pt. Creation.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia kilku fotek promujących film Creation z udziałem Jennifer Connelly i Paula Bettany. Obraz ten nie ma póki, co jeszcze dystrybutora, więc nie znamy przybliżonej daty premiery w kinach. Dzięki temu jest możliwość obejrzenia kilku zdjęć w bardzo dobrej jakości. Na promujących fotkach zobaczy aktorów odgrywających główne role.

Film oparty jest na powieści Annie’s Box napisanej przez Randala Keynesa, która prezentuje życie słynnego Angielskiego przyrodnika Charlesa Darwina. Ten próbując pogodzić się ze śmiercią swojej córki, Annie, próbuje dowieźć, że Boga nie ma. Pisze książkę pt. The Origin of Species (Pochodzenie gatunku), która podważy dotychczasowe popularne teorie naukowe. Będzie musiał również pogodzić swoje poglądy z wyjątkowo religijną żoną, dla której wiara jest istotnym elementem życia.

Niestety obraz w reżyserii Jona Amiela nie otrzymała jak dotąd żadnej propozycji w sprawie dystrybucji na większą skale. Jednak ze względu na ciekawy temat należy się spodziewać, że wkrótce dowiemy się więcej na temat planowanej daty premiery.

Poniżej zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Kadr z filmu Creation 2009Kadr z filmu Creation 2009

Kadr z filmu Creation 2009Kadr z filmu Creation 2009 Kadr z filmu Creation 2009Kadr z filmu Creation 2009 Kadr z filmu Creation 2009Kadr z filmu Creation 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…