Serialowe wieści 0

No to jedziemy.

24

Gwiazda serialu 24Kiefer Sutherland – oświadczył, że producenci serialu zastanawiają się nad tym, czy nie przenieść akcji pełnometrażowych przygód Jacka Bauera do Europy.

"Fantastyczną sprawą byłoby powstanie filmu w Europie. Fabuła może rozgrywać się w wielu ciekawych miejscach, ponieważ przeniesienie planu np. z Londynu do Pragi trwa około jednego dnia" – powiedział Sutherland.

Producenci w już najbliższym sezonie chcą umiejscowić akcję poza granicami USA. Kwesta filmu rozstrzygnie się prawdopodobnie po wyemitowaniu ostatniego sezonu.

Donalda Faisona mogliśmy ostatnio oglądać w serialu Scrubs. Teraz wystąpi w pilotażowym odcinku nowej produkcji stacji ABC pt. The Law. Akcja tego komediowego serialu będzie rozgrywać się wokół środowiska rezerwistów nowojorskiej policji.

Z kolei Joel Gretsch pojawi się w serialu V. Wcieli się on rolę katolickiego księdza, którego wiara odnawia się w momencie przybycia na Ziemię kosmitów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trikster

masz rację, to stare informacje. Oglądam każdy sezon 24 godzin, a w Afryce to Jack już był.

srebrny

No o jedziemy. Tu chyba miało byc No to jedziemy przynajmniej tak przypuszczam:)

Patryk_Tokarek

Jack Bauer już był w dwugodzinnym odcinku gdzieś w Afryce… Emisja miała miejsce w listopadzie… czy to na pewno aktualne wieści?

Proszę czekać…