"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Elisha Cuthbert w trójwymiarze 0

Właśnie dowiedzieliśmy się sporo więcej na temat planowanego remaku kultowego horroru pt. Reanimator. Reżyserem, o czym już wcześniej wiadomo było jest Brian Yuzna a w rolach głównych obejrzymy Ezre Goddena (Mistrzowie horroru) oraz Elishe Cuthbert (Sadysta). W epizodycznej roli pojawi się Jeffrey Combs, który w oryginale odgrywał główną postać. Wiadomo również, iż remake zostanie nakręcony w trójwymiarze.

Elisha Cuthbert w filmie Sadysta (2007)

Producentami obrazu zostali Brian Yuzna oraz Ray Haboush (The Last House on the Left) potwierdzili w wywiadzie dla Hiszpańskiego magazynu Fotogramas, iż zdjęcia rozpoczną się latem przyszłego roku. Przyznali również, iż cała produkcja zostanie zrealizowana w Hiszpanii.

Fabuła Reanimatora to opowieść o pewnym studencie medycyny, który opracowuje miksturę umożliwiającą przywracanie do życia zmarłych. Kiedy początkowe testy na zwierzętach przynoszą pozytywne rezultaty chłopak postanawia spróbować swojej mikstury na zmarłych w szpitalnej kostnicy. Rezultaty tych eksperymentów przyniosą jednak zaskakujący efekt.

Fani Cuthbert zastanawiają się czy w nowej wersji pojawi się scena, w której bohaterka odgrywana przez aktorkę (zagra dziewczynę studenta medycyny) występuje nago.

Źrodło: www.beyondhollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…