"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Terminator: Ocalenie nawet dla dzieci? 0

W dniu dzisiejszym pojawiły się informacje mówiące o tym, iż nowy film McG pt. Terminator: Ocalenie został już sklasyfikowany przez Amerykańską organizację filmową przyznającą kategorię wiekowe (MPAA). Ocenili oni film na PG-13, co oznacza, iż w ostatecznej wersji nie znalazły się mocniejsze i brutalniejsze sceny akcji. Przypominamy, iż kategoria PG-13 oznacza, iż film mogą obejrzeć dzieci poniżej 13 roku życia w towarzystwie osoby dorosłej.

Kadr z filmu Terminator: Ocalenie (2009)

Wiadomość taka powstała po tym jak w kilku restauracjach Pizza Hut pojawiły się plakaty i obrazki reklamujące film z informacją o tej kategorii wiekowej. Na pewno to będzie cios dla wszystkich bardziej konserwatywnych fanów serii, którzy spodziewali się dużo więcej akcji oraz brutalnych scen (mających utrzymać klimat pierwszych dwóch części).

Według plotek studio Warner Bros postanowiło wyciąć kilka scen po tym jak Watchmen: Strażnicy, które miało kategorie wiekową R (czyli przeznaczoną od 16 lat) odniosło spektakularną klęskę. Czy oznacza to, że większość amerykańskich produkcji będą teraz kierowane do nastolatków i młodszych widzów?

Z drugiej strony pamiętajmy, iż PG-13 miały takie filmy jak: Mroczny Rycerz, Opowieści z Narnii: Książe Kaspian czy Władca Pierścieni: Powrót Króla.

Jeśli będziemy wiedzieć więcej informacji na ten temat na pewno was o tym poinformujemy.

Plakat w jednej z restauracji Pizza HutPlakat w jednej z restauracji Pizza Hut

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…