"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejna manga na dużym ekranie 0

Studio Mandalay Pictures zakupiło prawa do ekranizacji kinowej animacji Full Metal Panic – słynnej Japońskiej mangi w której połączono akcję, komedię i romans. Przy okazji tej wiadomości pojawiła się informacja o tym, iż studio chciałoby do jednej z głównych ról zaangażować Zaca Efrona (High School Musical). Rzecznik aktora potwierdził, iż istnieje taki pomysł, ale na razie nie ma żadnych konkretów.

Zac Efron w filmie 17 Again (2009)

Full Metal Panic to dwudziestotomowa seria light novel autorstwa Shouji Gatou ilustrowana przez Shiki Doji, oraz dziewięciotomowa seria mang stworzona przez Shoujiego Gatoh i Shikidoujiego 30 sierpnia 2000 roku, oraz trzech seriali i odcinka OVA anime.

Głównymi bohaterami są Sagara Sousuke i Kaname Chidori. Z niewyjaśnionych przyczyn Kaname jest celem ataku terrorystycznego. Okazuje się, iż w pamięci dziewczyny są przechowywane ważne informacje dotyczące najnowocześniejszych modeli mechów. Do obrony Chidori zostaje wyznaczony sierżant Sousuke Sagara, wraz z Melisą Mao oraz Kurtzem Weberem.

Nazwisko Zaca Efrona pojawiło się również przy okazji kompletowania obsady do filmu Jonny Quest, który powstaje dla studia Warner Bros.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…