Dr Horrible na dużym ekranie? 0

Joss Whedon – twórca oraz dyrektor wykonawczy – internetowego musicalu Dr Horrible’s Sing-Along Blog, stwierdził w udzielonym wywiadzie, że planowana kontynuacja tego serialu może przybrać dowolna formę: czy to kolejnych web-epizodów, czy to filmu fabularnego.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog

Sukces tej produkcji odniesiony w internecie, na płytach CD i DVD oraz przez iTunes może spowodować, że jakaś wielka wytwórnia filmowa będzie zainteresowana zainwestowaniem dużych pieniędzy w sequel. Joss Whedon na razie nie chce się wypowiadać na temat tej możliwości.

Coż, nie chcę deklarować tutaj żadnych obietnic. Chcę stworzyć kontynuację, która będzie posiadała te cechy, które sprawiły, że odnieśliśmy sukces. Jak ktoś będzie zainteresowaniem zainwestowaniem w nas to OK. Wypuszczając odcinki do Internetu można pozwolić sobie na bieżące zmiany w scenariuszu, gdyż czytamy opinie fanów. W momencie jak przedsięwzięcie nabiera rozpędu musimy wszystko wcześniej zaplanować. Trzeba napisać cały scenariusz a później o niego oprzeć model biznesowy.

Dr Horrible opowiada (a może wyśpiewuje) historię gapowatego naukowca, który chce zostać najgroźniejszym przestępcą na Ziemi. Jednocześnie podkochuje się w dziewczynie z sąsiedztwa. Jego głównym przeciwnikiem jest niezwyciężony Kapitan Hammer.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…