"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Tabloid o E.T. 2 0

Amerykański tabloid The National Enquirer napisał, iż Steven Spielberg niedawno spotkał się potajemnie z Drew Barrymore, aby omówić możliwość nakręcenia sequela filmu E.T.. Według gazety fabuła E.T. 2 opowiadałaby historię powrotu ET na ziemię do dorosłego już rodzeństwa, które kiedyś w przeszłości poznał. To ciekawa i zaskakująca informacja, choć niestety najprawdopodobniej nieprawdziwa.

Kadr z filmu E.T. (1982)

Źrodło gazety tak informuje:

Steven i Drew są bardzo tajemniczy jeśli chodzi o ten projekt. Ale oni na pewno chcą go zrealizować. Spielberg ma niesamowitą historię związaną z sequelem, którą podobno napisał już dawno temu.

Jednak oficjalnie źródła zdają się tym informacją zaprzeczać. Spielberg od dawna wyrażał brak zainteresowania w kręceniu ewentualnego sequela. Zawsze mówił, iż niesamowite historię najlepiej robi się w jednym filmie. Co więcej podczas niedawnego jubileuszu gazety Empire Magazine, którą tworzyli artyści Eva Mendes zapytała o te sequel reżysera. Ten śmiejąc się miał odpowiedzieć, że walczy o udział Drew Barrymore. Ale potem już powiedział, że nigdy nie był zainteresowany.

Ale istnieje również inna ciekawostka dotycząca sequela. Wiadomo, iż krótko po premierze E.T., Spielberg wspólnie z Melissa Mathison napisali historię do sequela. Nosi on tytuł E.T. II: Nocturnal Fears, ale nigdy nie został ostatecznie pokazany żadnemu ze studiów filmowych. Jak głosi plotka po napisaniu całej historii reżyser namyślił się i powiedział, że nie warto niszczyć tak pięknej historii sequelem.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…