Say hello to my little friend ;>

Slumdog na zdjęciach z The Last Airbender 0

M. Night Shyamalan, któremu ostatnio brakuje szczęścia i reżyserskiego wyczucia, zabrał się za adaptację popularnego serialu dla dzieci – The Last Airbender. Dzisiaj można obejrzeć pierwsze owoce jego pracy – zdjęcia z filmu.

The Last Airbender

Obraz powstaje dla studia Paramount Pictures, a jego premierę zaplanowano na lipiec przyszłego roku.

Dev PatelDev PatelNoah RingerNoah RingerDev PatelDev Patel

Na pierwszym zdjęciu widzimy księcia Zuko granego przez Deva Patela, bohatera Slumdog. Milioner z ulicy. Drugi fotos przedstawia Aanga, wciela się w niego Noah Ringer.

Twórcami oryginalnej serii byli Michael DiMartino i Bryan Konietzko. Film będzie sadzony w świecie fantasy wzorowanym na azjatyckiej metafizyce, w którym głównymi wątkami są wschodnie sztuki walki i magia. Potomek znaczącej linii Awatarów musi nauczyć się odpowiedzialnego działania, aby skutecznie stawić czoła narodowi Ognia i nie dopuścić do zniewolenia narodów Wody, Ziemi i Powietrza.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trikster

Mnie tam się kilka filmów tego pana podobało. Łącznie z "Kobietą w błękitnej wodzie" ;), na którą to tak bardzo narzekano.

Marcin_Moszyk

No niestety ja nie rozumiem dlaczego pan Shyamalan jest tak istotną postacią. Przecież to człowiek jednego (z resztą wspaniałego) filmu ;)

Trikster

Ja tam się nie zgodzę z "brakiem reżyserskiego wyczucia" ;), pierwsze zdjęcie jednak dość słabe, takie a la DB, drugie jednak mię się podobię ;) czekam na jakieś nowe wieści…

Proszę czekać…