"May the Force Be With You"

Trzy nowe kobiece twarze w filmie Hostel 2 0

Lauren German, Heather Matarazzo i Bijou Phillips prawdopodobnie wystąpią w sequelu filmu Hostel.

Lauren German (() Teksańska masakra piłą mechanicznąTeksańska masakra piłą mechaniczną() Teksańska masakra piłą mechaniczną), Heather Matarazzo (Pamiętnik księżniczki, Wszyscy święci!) i Bijou Phillips (Krwawa jazda, Drzwi w podłodze) negocjują kontrakty odnośnie ról w filmie <a href=http://fdb.pl/f7375 title=Hostel 2 (2007)>Hostel 2, w którym głównymi bohaterami będą trzy kobiety. W pierwszej części bohaterami byli trzej mężczyźni, zaś w drugiej części będą to kobiety. Scenariusz do filmu napisał Eli Roth, który także wyreżyseruje film i będzie jego producentem, podobnie jak w pierwszej części. Oprócz Rotha film produkują Chris Briggs i Mike Fleiss.

Kadr z filmu Hostel 2005Kadr z filmu Hostel 2005

Reżyser filmu Eli Roth zapowiada, że sequel będzie znacznie mroczniejszy niż pierwsza część.

Data premiery została ogłoszona na 7 stycznia 2007 roku, lecz prawdopodobnie zostanie ona przesunięta na późniejszy termin.

Zdjęcia do filmu rozpoczynają się już za miesiąc.

Pierwsza część filmu Hostel opowiada o trzech kumplach (Josh, Paxton i Oli), którzy wyruszają w podróż po Europie. Udają się do Słowacji, myśląć iż tam znajdą piękne kobiety i wszystko, co najlepsze. Niestety są w błędzie. Wkrótce ich wyprawa zamienia się w prawdziwy koszmar.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

opatrznik

Zobaczymy co tym razem.. Miejmy nadzieje, że film będzie obdarzony lepszą fabułą..

Trophy

:] szkoda….

Proszę czekać…