"May the Force Be With You"

Nowa wersja horroru Ostatni dom na lewo 0

Studio Rogue Pictures zrealizuje remake debiutanckiego horroru Wesa Cravena pt. Ostatni dom na lewo z 1972 roku.

Wes Craven to powszechnie znany reżyser, scenarzysta i producent filmów grozy. Zapewne najbardziej go znamy z horroru Koszmar z ulicy wiązów z popularnym, głównym bohaterem Freddy Krugerem, którego we wszystkich częściach filmu zagrał niesamowity Robert Englund. Później powstało jeszcze pięć sequeli Koszmaru z ulicy wiązów i na końcu remake pt. Nowy koszmar Wesa Cravena, który nie zdobył już takiego uznania jak film z 1984 roku. Wes Craven zasłynął także robiąc trylogie Krzyku. Niedawno w kinach mogliśmy oglądać film Wzgórza mają oczy, który jest nową wersją filmu Wesa Cravena z 1977 roku. Z nowszych produkcji znamy Cravena z filmówRed Eye i Przeklęta, które miały swoją premierę w Polsce w 2005 roku.

Wes Craven/pitofhorror.comWes Craven/pitofhorror.com

W studiu Rogue Pictures trwają prace przygotowawcze do zrealizowania nowej wersji horroru Ostatni dom na lewo. Do starej wersji filmu Wes Craven napisał scenariusz i wyreżyserował film, natomiast w nowej wersji zajmie się produkcją, a pomagać mu będą Marianne Maddalena i Sean S. Cunningham.

Remake filmu Ostatni dom na lewo nie będzie odbiegał znacznie od oryginału. Scenariusz pozostanie prawie nienaruszony, główną zmianą będzie nowa scenografia. Zdjęcia do filmu rozpoczną się najprawdopodobniej na początku przyszłego roku. Jego fabuła przedstawia się następująco: W latach siedemdziesiątych, dwie dziewczyny, mimo sprzeciwu rodziców, wybierają się na koncert rockowy, aby się zabawić i lepiej poznać świat. Dziewczyny, aby kupić działkę trawki, zaczepiają jednego z członków gangu, który jest poszukiwany za liczne gwałty i morderstwa. Dziewczyny zostają zaprowadzone do siedziby gangu, do tytułowego ostatniego domu na lewo. Od tej pory gang zajmuje się dziewczynami poprzez psychopatyczne gry i tortury. W niektórych krajach Ostatni dom na lewo został zakazany.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

leprechan

news na prawde jest niezly. dobrych nagrod zycze ;)

ale za cravenem nie przepadam zbytnio. mozliwe, ze dlatego, bo ogladalem tylko jego te nowe filmy.

Trophy

Bardzo fajny news… ładnie napisany:-) A co do tego remaku… to ciekawe co z tego wyjdzie!

Proszę czekać…