Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Law & Order UK otrzymało drugą serię 0

Widzowie stacji ITV pokochali serial Law & Order UK. Wyniki oglądalności zadowoliły władze ITV, które postanowiło dać zielone światło na produkcję kolejnych trzynastu odcinków.

Bohaterowie "Law and Order: UK"

Pierwsza odsłona serialu nadawana była od lutego br. Do tej pory wyemitowano jedynie siedem z trzynastu epizodów. Druga część pierwszego sezonu wciąż czeka na transmisję.

Realizacja drugiej serii ruszy pod koniec tego roku. W nowych epizodach zobaczymy obsadę znaną z poprzednich odcinków.

Law and Order UK utworzony został na podstawie amerykańskiego serialu pod tym samym tytułem. Z reguły remake’i powstają w odwrotną stronę, tym razem to Wielka Brytania zekranizowała swoją wersję historii zza oceanu.

Każdy odcinek można podzielić na dwie części – pierwszą, w której to policja prowadzi śledztwo, oraz drugą, kiedy podejrzani stają przed sądem.

W kryminalnym systemie sprawiedliwości ludność reprezentowana jest przez dwa oddzielne, a zarazem równie ważne organy – policję oraz prokuratorów. Serial opowiada ich historie.

Twórcy planują stworzenie odcinka, w którym bohaterowie wersji amerykańskiej i brytyjskiej spotkają się, by wspólnie zwalczać przestępczość i egzekwować prawo.

Źrodło: serialebrytyjskie.blox.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…