widoczny tu i tam. hasam.

S@motność w sieci już 15 września! 0

Dystrybutor filmu S@motność w sieci, Kino Świat podał dokładną datę premiery swojego hitu roku. Odbędzie się ona 15 września!

W filmie zagrają takie gwiazdy polskiej sceny jak: Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Agnieszka Grochowska, Kinga Preis, Maja Ostaszewska, Jacek Borcuch, Jan Englert, Paweł Kukiz oraz Janusz L. Wiśniewski.

Magdalena Cielecka w S@motności w sieciMagdalena Cielecka w S@motności w sieci

Reżyserią zajmie się Witold Adamek wielokrotnie nagradzany na wielu festiwalach filmowych. Jego najsławniejszym filmem jest „Wtorek? z Pawłem Kukizem i Kingą Preis w rolach głównych. Mniej znany, ale lubiany jest ?Poniedziałek? ukazujący losy bezrobotnych.

Już 15 września zobaczymy czy film będzie równy treścią książce, czy jak niektórzy uważają, że dzięki takiej obsadzie uda mu się wybronić taki chłam. Ja jestem dość sceptycznie do tego nastawiony, mimo dobrej obsady, nienajgorszego reżysera, gdyż książka mnie nie przekonała.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Hruszka

obawiam się że nawet nie dorówna :)

leprechan

w ksiazce podobalo mi sie jedno, ze byl to taki awangardowy styl w polsce [glupie wyrazenie, ale dosc trafne]. go jeszcze w polsce nie bylo, a w stanach juz byl znany i innych krajach i tez sie sprawdzal. podobal mi sie tez zarys postaci, ale nic wiecej. koncowka w szczegolnosci mi sie nie spodobala, takie juz love story.

ale ta druga czesc z sms’ami to juz dno [tez to chyba wisniewskiego bylo, slowa maja sile czy jakos tak]

Odi

Oj nie boje sie tej ekranizacji.
Nawet nie wiem czy to obejrze nie chce sobie psuc dobrego wrazenia po przeczytaniu ksiazki.

Swoja droga Wtorek ogladalem i juz sie boje o samotnosc w sieci.
Aj no i zapomnialbym Leprechan ksiazka wywiera odpowiednie wrazenie gdy czyta ja sie w odpowiednim momencie;) A to jest dobre i zle.

nathalie

A mnie się książka bardzo podobała! ;p
I mam nadzieje że ten film chociaż dorówna książce… bo watpie żeby był lepszy :)

Proszę czekać…