Eli Roth produkuje film o sztukach walki 0

Eli Roth, reżyser filmu Hostel, którego niedługo zobaczymy w filmie Quentina Tarantino, Bękarty Wojny, wypowiadał się o swojej współpracy z raperem-producentem, RZA przy filmie o sztukach walki, The Man With the Iron Fist.

RZA

Właśnie pracuję nad scenariuszem z RZA. On jest niesamowity. Obecnie jest na trasie koncertowej, ale ten film będzie fantastyczny, będę produkować go z Ericiem Newmanem.

Będzie to pierwsza oficjalna współpraca Rotha z RZA. Przypomnijmy, że członek ekipy Wu-Tang został "zwerbowany" przez Quentina Tarantino do tworzenia muzyki do obu części Kill Billa.

Dopiero dopracowujemy scenariusz. Quentin był mentorem RZA przez lata i on jest na to gotowy. Reżyserował dużo teledysków. Zna się na filmach kung-fu, tak jak Quentin zna kung-fu, czy ja znam się na horrorach. Widział wszystko!

Roth dodał także, że RZA używa znanych symboli, postaci ze świata sztuk walk, aby stworzyć coś unikalnego i specyficznego, bazując dużo na znajomości i filmów gatunku, jak i muzyki.

On wszystko już obmyślił, to jego świat. To pomieszanie hip-hopu z kung-fu. Zebrał już wielonarodowościową obsadę. Ma już gotowych ludzi, rozmawiał już z gwiazdami sztuk walk i choreografami. To będzie coś spektakularnego!

Jak sądzicie? Czy protegowany Tarantino, RZA da radę stworzyć coś naprawdę spektakularnego i oryginalnego w gatunku? Z tego, co mówi Roth, zapowiada się, że raper wie co robi, ale czy aby na pewno? Zapraszam do dyskusji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…