"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Spielberg nie zajmie się Halo? 2

W zeszłym tygodniu pojawiła się plotka mówiąca o tym, iż słynny reżyser Steven Spielberg jest zainteresowany wyprodukowaniem filmu będącego adaptacją gry komputerowej pt. Halo: The Fall of Reach. Scenariusz napisany przez Stuarta Beattie'ego opierał się również na książce autorstwa Erica Nylunda, która była swoistym prequelem wydarzeń toczących się w grze.

Screen z gry pt. Halo: The Fall of Reach

Dzisiaj jednak firma Microsoft, która posiada prawa do gry komputerowej oraz zamierza być jednym ze współproducentów ewentualnego filmu poinformowała, iż wszystkie informacje na temat udziału Spielberga w produkcji tego filmu to jedynie plotki.

Rzecznik Microsoftu powiedział:

Cieszymy się, iż ewentualny film fabularny na podstawie gry Halo przyjęty został z takim entuzjazmem. Niestety pomysłu z produkcją filmu jest dalej zawieszony. Na razie koncentrujemy się na stworzeniu kolejnej (trzeciej już) części gry.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

To, że Microsoft mówi, że nie jest chwilowo zainteresowany nie znaczy, że nie jest film w planach i, że Spielberg odpuści.

Albo celowe działania maskujące, ale wciąż ta sama mało zrozumiała polityka Microsoftu dotycząca różnych produktów. Idziemy wciąż w tą samą stronę udając, że się rozwijamy, a tak naprawdę stoimy w miejscu. Halo jako film mółby być super okazją do promocji kolejnej części gry i poprzednich również.

Proszę czekać…