"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

MTV ujawniło gdzie podzielą Insygnia śmierci 3

Stacja MTV ujawniła kilka szczegółów dotyczących filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. Dzięki temu wiemy już gdzie najprawdopodobniej obraz zostanie podzielony oraz znamy kilka szczegółów dotyczących zmian, jakie producenci filmu wprowadzili związku z filmową adaptacją ostatniego tomu przygód o młodym czarodzieju.

Kadr z filmu Harry Potter i Zakon Feniksa (2007)

UWAGA: Jeśli nie chcecie znać spoilerów nie wchodźcie dalej !!

Na początku informacja, o której fani debatowali od kilku miesięcy. Wszyscy, bowiem zastanawiali się, w którym momencie skończy się pierwszy film. Dzisiaj już wiemy, że pierwsza część najprawdopodobniej skończy się w momencie, w którym Harry, Hermina i Ron zostaną uwięzieni w domu Malfoy’ów.

Wiemy również, iż związku ze złapaniem aktora Jamie'ego Wayletta na hodowaniu marihuany został on wyrzucony z planu. Dlatego też jego postać (odgrywał Vincenta Crabble) nie pojawi się w ostatniej części. Wśród kilku zmian, które to spowodowało wiadomo, iż Gregory Goyle (gra go aktor Josh Herdman) ostatecznie zginie w wyniku pożaru, jaki wywoła.

Harry Potter i Insygnia śmierci – część 1 pojawi się w kinach 17 listopada 2010 roku. Pół roku później w kinach pojawi się ostatni film z serii o młodym czarodzieju.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Jak dla mnie ostatni tom to po 1 najlepsza część cyklu. Informacja o podziale nie zaskoczyła mnie jakoś szczególnie. Ten moment wydaje się najbardziej odpowiedni do takiego zabiegu.

Proszę czekać…