"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Iron Man 2 w 3D? 1

W sieci pojawiły się pogłoski, według których studia Paramount Pictures oraz Marvel Studios rozważają dystrybucję filmu Iron Man 2 w cyfrowej wersji 3D. Pogłoski pojawiły się po tym jak jeden z amerykańskich portali filmowych napisał o 1 minutowej wersji demo filmu, które zostało przerobione na wersję trójwymiarową.

Kadr z filmu Iron Man 2 (2010)

Według portalu Ain’t It Cool News w tej chwili istnieje 1 minutowa wersja demonstracyjna filmu Iron Man 2, która jest zrealizowana w wysokiej jakości 3D. Podobno jest to tak świetnie zrealizowana scena, że zrobiła na nich ogromne wrażenie. Teraz wszystko pozostaje w ręku producentów, którzy zastanawiają się czy przerobić film na wersję trójwymiarową.

W tym samym czasie trwa rozważanie ile czasu filmowcy potrzebowaliby na przerobienie Iron Man 2 na wersję trójwymiarową i co najważniejsze czy byłoby to bardzo kosztowne. Warto zauważyć, iż obecnie podobny proces jest wykonywany w przypadku produkcji Tima Burtona i jego Alicja w Krainie Czarów.

Studio Marvel nie wyklucza zaś, iż jej kolejne produkcje (Thor i Captain America) zostaną nakręcone w wersji trójwymiarowej. Tym bardziej, iż można by użyć technologii zastosowanej przez Jamesa Camerona w Avatarze.

Premiera Iron Man 2 zapowiedziana jest na 7 maja 2010 rok.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…