Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mike Newell |
6,3
|
|
Tom Brewster
(asystent)
|
||
Lyndsay Bullock
(asystent)
|
||
Jane Burgess
(asystent)
|
||
Rob Burgess
(asystent)
|
||
Chris Carreras
(asystent)
|
||
William Dodds
(asystent)
|
||
Robert Grayson
(asystent)
|
||
Phillippa Hunt
(asystent)
|
||
Michael Michael
(asystent)
|
||
Ali Morris
(asystent)
|
||
Fiona Richards
(asystent)
|
||
Janette Boyle
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Stewart Hamilton
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Natasha Llewelyn
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Peter MacDonald
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Jamie Christopher
(druga ekipa) (asystent)
|
||
Sallie Hard
(druga ekipa) (asystent)
|
||
Agnieszka Matysiak
(polski dubbing)
|
||
Adam Jenkins
(dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Shuttleworth
(dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Westley
(dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Steven Kloves | ||
J.K. Rowling
(powieść „Harry Potter i Czara Ognia”)
|
7,3
|
|
Libbie Barr
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Ceri Evans
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Barbara Robaczewska
(polskie dialogi)
|
6,0
|
|
Laura Miles
(nadzorca ciągłości scenariusza) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
David Heyman
producent
|
||
Lorne Orleans
producent
|
||
Chris Carreras
współproducent
|
||
Peter MacDonald
współproducent
|
||
John Trehy
współproducent
|
||
David Barron
producent wykonawczy
|
||
Tanya Seghatchian
producent wykonawczy
|
||
David Carrigan
kierownik produkcji
|
||
Tim Lewis
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Amanda Burns
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Felicity Burton
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Amy Byrne
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rebecca Cain
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Collier
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Clare Collingridge
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sean Dabbs
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Louise Day
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Paula Eden
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sophie Finch
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jayne Flowers
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Grant Fowler
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nicola Frost
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mark Gallagher
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Georgie Gardner
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Claire Green
kierownik produkcji (asystent)
|
||
James Hobson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Frankie Johnson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sean Kelly
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Simon Kenny
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Zoe Marsden
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sonny Merchant
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jaesung Oh
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ingrid Parkes
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Adrian Rigby
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Yolanda Rodowicz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Richard B. Shean
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Matt Simpson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Taylor Tulip-Close
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sarah Tulloch
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Poppy Watson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jenny Weight
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Natasha Westlake
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Russell Lodge
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Phillipa Bullock
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
Stephen Dibben
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
Ben Goode
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
Jane Ryan
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
Sam Sale
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
Anna Hall
koordynator produkcji
|
||
Alex Klien
koordynator produkcji
|
||
Winnie Wishart
koordynator produkcji
|
||
Vicky Bishop
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Tony Davis
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kate Garbett
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Natasha Gormley
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Jessie Thiele
nadzorca postprodukcji
|
||
Katie Reynolds
koordynator postprodukcji
|
||
Lara Davis
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Abigail Doyle
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Grant
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simeon Jones
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lynne Kemp
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rebecca Kibble
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sandrine Loisy
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ed Symon
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lucy Thomas
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Craig Topham
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Daniel Radcliffe
Harry Potter
|
6,7
|
|
Emma Watson
Hermiona Granger
|
7,2
|
|
Rupert Grint
Ron Weasley
|
6,7
|
|
Robbie Coltrane
Rubeus Hagrid
|
7,4
|
|
Michael Gambon
Prof. Albus Dumbledore
|
8,0
|
|
Ralph Fiennes
Lord Voldemort
|
8,0
|
|
Maggie Smith
Prof. Minerva McGonagall
|
7,7
|
|
Katie Leung
Cho Chang
|
||
Clémence Poésy
Fleur Delacour
|
6,9
|
|
Stanislav Ianevski
Wiktor Krum
|
6,0
|
|
Robert Pattinson
Cedric Diggory
|
6,9
|
|
Brendan Gleeson
Szalonooki Moody
|
7,4
|
|
Roger Lloyd Pack
Barty Crouch
|
6,0
|
|
Frances de la Tour
Madame Olympia Maxime
|
8,5
|
|
Shefali Chowdhury
Parvati Patil
|
||
Tom Felton
Draco Malfoy
|
7,1
|
|
Alan Rickman
Prof. Severus Snape
|
8,5
|
|
Miranda Richardson
Rita Skeeter
|
7,3
|
|
Tiana Benjamin
Angelina Johnson
|
||
Angelica Mandy
Gabrielle Delacour
|
||
Shirley Henderson
Jęcząca Marta
|
||
David Bradley
Argus Filch
|
7,1
|
|
Bonnie Wright
Ginny Weasley
|
||
Richard Fish
Bill Weasley
|
||
Timothy Spall
Peter Pettigrew
|
7,3
|
|
Predrag Bjelac
Igor Karkarow
|
||
Jeff Rawle
Amos Diggory
|
10
|
|
Mark Williams
Artur Weasley
|
||
Geraldine Somerville
Lily Potter
|
||
Adrian Rawlins
James Potter
|
||
Eric Sykes
Frank Bryce
|
||
Josh Herdman
Gregory Goyle
|
||
Olivia Higginbottom
Śmierciożerca
|
||
Sally Mortemore
Madame Irma Pince
|
||
Nikki Posener
Studentka Slytherinu
|
||
Warwick Davis
Prof. Flitwick
|
7,2
|
|
John Hurt
Pan Ollivander
|
7,3
|
|
Louis Doyle
Ernie Macmillan
|
||
Jamie Waylett
Vincent Crabbe
|
||
William Melling
Nigel
|
||
Robert Wilfort
Fotograf Bozo
|
||
Mala Su Mabey
Partnerka George'a na balu
|
||
Margery Mason
Czarownica rozwożąca jedzenie w pociągu
|
||
Jason Isaacs
Lucjusz Malfoy
|
7,5
|
|
Oliver Phelps
George Weasley
|
||
Arielle Brown
Partnerka Seamusa na balu
|
||
David Tennant
Barty Crouch Jr.
|
||
James Phelps
Fred Weasley
|
||
Alfred Enoch
Dean Thomas
|
||
Caroline Rovina
Partnerka Goyle'a na balu
|
||
Alex Craig
Partnerka Crabbe'a na balu
|
||
Robert Hardy
Korneliusz Knot
|
||
Danielle Crockford
Partnerka Dracona Malfoya na balu
|
||
Matthew Lewis
Neville Longbottom
|
||
Tom Verrchia
Partner Gabrielli na balu
|
||
Devon Murray
Seamus Finnigan
|
||
Tolga Safer
Pomocnik Karkarowa
|
||
Afshan Azad
Padma Patil
|
||
Richard Rosson
Śmierciożerca
|
||
Philip Rham
Śmierciożerca
|
||
Ashley Artus
Śmierciożerca
|
||
Alex Palmer
Śmierciożerca
|
||
Paschal Friel
Śmierciożerca
|
||
Jarvis Cocker
Członek grupy Fatalne Jędze
|
||
Jonny Greenwood
Gitarzysta grupy Fatalne Jędze
|
7,0
|
|
Phil Selway
Członek grupy Fatalne Jędze
|
||
Steve Mackey
Gitarzysta basowy w grupie Fatalne Jędze
|
||
Jason Buckle
Członek grupy Fatalne Jędze
|
||
Steve Claydon
Członek grupy Fatalne Jędze
|
||
Sheila Allen
Wiedźma z ministerstwa
|
||
Flip Webster
Wiedźma z ministerstwa
|
||
Su Elliot
Wiedźma z ministerstwa
|
||
Anne Lacy
Wiedźma z ministerstwa
|
||
David Sterne
Czarodziej z ministerstwa
|
||
Christopher Whittingham
Czarodziej z ministerstwa
|
||
Campbell Graham
Czarodziej z ministerstwa
|
||
Charlotte Skeoch
Hannah Abbott
|
||
Gary Oldman
Syriusz Black
|
8,5
|
|
Henry Lloyd-Hughes
Roger Davies
|
||
Alan Watts
Asystent sędziego
|
||
Natalie Hallam
Nauczycielka, wiedźma
|
||
Liam McKenna
Czarodziej z ministerstwa
|
||
Maximus Marcantonio
Tancerz
|
||
Jonasz Tołopiło
Harry Potter (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Marcin Łabno
Ronald Weasley (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Joanna Kudelska
Hermiona Granger (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Wojciech Duryasz
Prof. Albus Dumbledore (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Wiesława Mazurkiewicz
Prof. Minerva McGonagall (polski dubbing)
|
||
Marek Obertyn
Rubeus Hagrid (polski dubbing)
|
||
Andrzej Grabowski
Szalonooki Moody (polski dubbing)
|
7,6
|
|
Bohdan Łazuka
Barty Crouch (polski dubbing)
|
7,5
|
|
Wiesław Komasa
Lord Voldemort (polski dubbing)
|
||
Mariusz Benoit
Prof. Severus Snape (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Jerzy Łapiński
Korneliusz Knot (polski dubbing)
|
||
Jan Peszek
Syriusz Black (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Agnieszka Pilaszewska
Rita Skeeter (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Krystyna Tkacz
Olimpia Maxime (polski dubbing)
|
6,6
|
|
Kamilla Baar
Jęcząca Marta (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Grzegorz Małecki
Barty Crouch junior (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Leon Charewicz
Artur Weasley (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Andrzej Chudy
Amos Diggory (polski dubbing)
|
||
Bartosz Fajge
Cedric Diggory (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Jakub Truszczyński
Fred Weasley / George Weasley (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Mariusz Jakus
Igor Karkarow (polski dubbing)
|
7,4
|
|
Włodzimierz Press
Peter Pettigrew (polski dubbing)
|
7,6
|
|
Artur Dziurman
Lucjusz Malfoy (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Aleksander Czyż
Draco Malfoy (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Zuzanna Madejska
Cho Chang (polski dubbing)
|
||
Jacek Czyż
Argus Filch (polski dubbing)
|
||
Krzysztof Królak
Neville Longbottom (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Agata Buzek
Fleur Delacour (polski dubbing)
|
5,9
|
|
Łucja Żarnecka
(polski dubbing)
|
||
Bartosz Turzyński
(polski dubbing)
|
||
Beata Łuczak
Lily Potter (polski dubbing)
|
||
Krzysztof Dracz
James Potter (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Mieczysław Morański
Filius Flitwick (polski dubbing)
|
||
Andrzej Gawroński
Frank Bryce (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Jerzy Dominik
(polski dubbing)
|
||
Małgorzata Woźniak
(polski dubbing)
|
||
Adam Pluciński
Dean Thomas (polski dubbing)
|
||
Paweł Szczesny
Mężczyzna na sali rozpraw w Ministerstwie Magii (polski dubbing)
|
||
Julia Hertmanowska
Padma Patil (polski dubbing)
|
||
Joseph Accerelli
Ali Bashir (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emily Aitcheson
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ponciano Almeida
Chłopak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lia Alu
Wiedźma (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Argenti
Czarodziej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emily Atchinson
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lasco Atkins
Czarodziej (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Joel Babbington
Chłopak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Bagley
Tancerz / Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Bannon
Czarodziej, nauczyciel (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Bateman
Czarodziej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greta Bellamacina
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lily Bertrand-Webb
Przyjaciółka Cho (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sara Bispham
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamal Hue Bonner
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melanie Bright
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lucy-Anne Brooks
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lucy Casson
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marianne Chase
Rionach O'Neal (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Chiedozie
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Samantha Clinch
Eloise Midgen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Alexander Colton
Zawodnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Craig
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janine Craig
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christina Cuttell
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cheri Darbon
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Davies
Śmierciożerca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emma De Vees
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gabriella Munro Douglas
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Barry Dowden
Śmierciożerca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Connor Dyer
Przyjaciel Malfoya (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jessica Foden
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Franks
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcus Fraser
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kelsey Gallagher
Uczennica Hogwartu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Natalie Hallam
Prof. Sinistra (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Harrison
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Heffernan
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Phil Holden
Goblin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Hope
Śmierciożerca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carly Houston
Uczennica Hogwartu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eddie Howards
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lee Hoy
Tancerka / Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Hudson
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Shona Kay
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Hazel Keech
Uczennica Hogwartu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lee Knight
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Kolpakchi
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Larner
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sonny Louis
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Mala Su Mabey
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Reece Mack
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mehmet Mahmut
Mugol / Profesor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Talal Malik
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montana Manning
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Marinos
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simpson McKendry
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamie McLeod-Ross
Śmierciożerca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oliver Miceli
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Naomi Miller
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Morris
Marcus Turner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phil Mulryne
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Laurence Murray
Juror (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ann Ogden
Tancerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Osbourne
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jo Osmond
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Lisa Osmond
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Owens
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Nathan Phillips
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elizabeth Poole
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Sangeeta Reding
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Paije Richardson
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Roxanne Ricketts
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Ritchie
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Rorbach
Uczennica Hogwartu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Caroline Rovina
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Dominic Rowntree
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Roy
Czarodziej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joanne Sandi
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Schwerzmann
Tancerz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Secrett
Śmierciożerca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lauren Shotton
Pansy Parkinson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hazel Showham
(niewymieniony w czołówce)
|
||
John Sigurdson
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Sillis
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jo Simpson
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kit Sinnett
Zawodnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Smart
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Jimmy Song
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Carmen Straker
Uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Albert Tang
Nauczyciel (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Trahearn
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Verrichia
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Vigrass
Rodzic (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Wheeler
Goblin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Whyte
(niewymieniony w czołówce)
|
7,5
|
|
Siobhan Ellen Williams
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Funda Önal
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Roger Pratt
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Nigel Stone
(kierownik zdjęć)
|
||
Pat Sweeney
(kierownik zdjęć)
|
||
Mike Brewster
(kierownik zdjęć)
|
||
David Appleby
(główna pomoc techniczna)
|
||
Darren Holland
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Jim Crowther
(pomoc techniczna)
|
||
Dean Morris
(pomoc techniczna)
|
||
Bob Bridges
(pomoc techniczna)
|
||
Stuart Bridges
(pomoc techniczna)
|
||
Adam Samuelson
(pomoc techniczna)
|
||
Dan Hartley
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Colin Hazell
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Lee Kemble
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Matt McDonald
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
David Rist
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Mario Spanna
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Lawrence Winter
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Dan Blundy
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Gary Romaine
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dave Armstrong
(pomoc techniczna) (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Edridge
(pomoc techniczna) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard B. Shean
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Patrick Doyle |
7,5
|
|
John Williams
(temat) (niewymieniony w czołówce)
|
8,1
|
|
Zdzisław Zieliński
(dyrektor muzyczny) (polski dubbing)
|
5,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Jany Temime |
9,0
|
|
Sue Bradbear | ||
Kaniez Braganza
(haft)
|
||
Rosy Coppola | ||
Charlie Copson | ||
Richard Davies | ||
David J. Evans | ||
Magot Forster | ||
Stephen Kill | ||
Stephanie Little | ||
Cavita Luchmun | ||
Mary Matthesion | ||
Gary Page | ||
Michelle Philo | ||
Timothy Shanahan | ||
Frank Simon | ||
William Steggle | ||
Jo Van Schuppen | ||
Louise Walshaw | ||
Chloe Aubry
(asystent)
|
||
Andrew Hunt
(asystent)
|
||
Sara Meek
(asystent)
|
||
Yvonne Otzen
(asystent)
|
||
David Crossman
(nadzorca kostiumów)
|
||
Maggie Walsh
(koordynator kostiumów)
|
||
Georgina Gunner
(nadzorca garderoby)
|
||
Victoria Crossman
(garderoba)
|
||
Helen Jerome
(garderoba)
|
||
Neil Murphy
(garderoba)
|
||
Esther St John Gray
(garderoba) (asystent)
|
||
Rupert Steggle
(garderoba) (asystent)
|
||
Laurent Guinci
(garderoba) (druga ekipa)
|
||
Heather Leat
(garderoba) (druga ekipa)
|
||
Sacha Chandisingh
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Dave Croucher
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Shelley Hazell
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Whitaker Malem
(specjalne kostiumy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elaine Mansouri
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Emma Walker
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Brookman
(dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vidya Krishnamurthy
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ashwin Makan
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicholas Roche-Gordon
(garderoba) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Finlay
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mick Audsley |
7,0
|
|
Ben Renton
(dodatkowy) (również) (asystent)
|
||
Nigel Bunyan
(asystent)
|
||
Ian Cunningham
(asystent)
|
||
Jo Dale
(asystent)
|
||
Tom Kemplen
(asystent)
|
||
Dan Roberts
(asystent)
|
||
Mark Sale
(asystent)
|
||
Jane Winkles
(asystent)
|
||
Eoin McGuirk
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Ensby
(laborant-opisywacz) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Lawrence Ashmore
aranżer
|
||
John Bell
aranżer
|
||
Patrick Doyle
aranżer
|
7,5
|
|
James Shearman
aranżer
|
||
James Shearman
dyrygent
|
||
Heather Cairncross
wokalista
|
||
Michael Dore
wokalista
|
||
Amanda Morrison
wokalista
|
||
Lawrence Wallington
wokalista
|
||
Dirk Campbell
wykonawca muzyki
|
||
Paul Clarvis
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Chris Deacon
wykonawca muzyki (trąbka)
|
||
Brian Gascoigne
wykonawca muzyki (instrumenty klawiszowe)
|
||
Maurice Murphy
wykonawca muzyki (trąbka)
|
||
Dan Newell
wykonawca muzyki (trąbka)
|
||
Craig Pruess
wykonawca muzyki (sitar)
|
||
Helen Vollam
wykonawca muzyki (puzon)
|
||
James McWilliam
aranżer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
London Symphony Orchestra
orkiestra (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elin Carlson
wokalista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gloria Cheng
wykonawca muzyki (pianino) (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Doering
wykonawca muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Nick Dudman
projektant makijażu
|
||
Amanda Knight
projektant makijażu
|
||
Clare Le Vesconte
główny charakteryzator
|
||
Belinda Hodson
charakteryzator
|
||
Sharon Nicholas
charakteryzator
|
||
Norma Webb
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Eithne Fennel
główny stylista
|
||
Betty Glasow
fryzjer
|
||
Jenny Harling
fryzjer
|
||
Teresa Hinton
fryzjer
|
||
Jan Jamison
fryzjer
|
||
Andrea Finch
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Alex Rouse
perukarz
|
||
Nick Dudman
projektant efektów specjalnych makijażu
|
||
Mark Coulier
efekty specjalne makijażu
|
7,0
|
|
Shaune Harrison
efekty specjalne makijażu
|
||
John Lambert
efekty specjalne makijażu
|
||
Sarah Downes
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Krehl
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nikita Rae
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Rogers
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hannah Mais
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ailie Smith
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Hayward
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karen Teitge
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Rogers
fryzjer (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amy Byrne
fryzjer (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Satinder Chumber
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nathaniel De'Lineadeus
projektant efektów specjalnych makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Lyons
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adrian Rigby
efekty specjalne makijażu (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eithne Fennel
projektant fryzur
|
||
Scenografia | Ocena | |
Stuart Craig
scenograf
|
8,0
|
|
Neil Lamont
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8,0
|
|
Andrew Ackland-Snow
dyrektor artystyczny
|
||
Alan Gilmore
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Alastair Bullock
dyrektor artystyczny
|
||
Mark Bartholomew
dyrektor artystyczny
|
||
Gary Tomkins
dyrektor artystyczny
|
||
Alexandra Walker
dyrektor artystyczny
|
||
Martin Foley
dyrektor artystyczny (rezerwowy)
|
||
Stephen Swain
dyrektor artystyczny (rezerwowy)
|
||
Stephenie McMillan
dekorator wnętrz
|
||
Rosie Hardwick
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Christian Huband
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Lee Sandales
dekorator wnętrz
|
||
Barry Wilkinson
główny rekwizytor
|
||
Tom Still
dyrektor artystyczny (asystent)
|
6,0
|
|
Jamie Wilkinson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Christopher Arnold
rekwizytor
|
||
Jim Barr
rekwizytor
|
||
Hannah Biggs
rekwizytor
|
||
Paul Burgess
rekwizytor
|
||
Paul Cheesman
rekwizytor
|
||
Stan Cook
rekwizytor
|
||
Matt Cooke
rekwizytor
|
||
John Fox
rekwizytor
|
||
Kevin Herbert
rekwizytor
|
||
Jonathan Jackson
rekwizytor
|
||
Tiffany Kearsley
rekwizytor
|
||
Paul 'Spike' Knight
rekwizytor
|
||
Katie Lodge
rekwizytor
|
||
Christian McDonald
rekwizytor
|
||
Stuart Meridew
rekwizytor
|
||
Micky Mills
rekwizytor
|
||
Gerry O'Connor
rekwizytor
|
||
Robin Schoonraad
rekwizytor
|
||
Christian Short
rekwizytor
|
||
Andy Skipsey
rekwizytor
|
||
James Skipsey
rekwizytor
|
||
Ben Wilkinson
rekwizytor
|
||
Gary Ixer
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Bruce Cheesman
rekwizytor (rezerwowy) (asystent)
|
||
Pip Fox
rekwizytor (rezerwowy) (druga ekipa)
|
||
Simon Aronson
twórca rekwizytów
|
||
Jane Clark
scenopis obrazkowy
|
||
Andy Evans
główny architekt
|
||
Nick Pelham
scenopis obrazkowy
|
||
Paul J. Hayes
architekt
|
||
Denis Rich
scenopis obrazkowy
|
||
Paul Freeth
architekt (rezerwowy)
|
||
Brian Hartnoll
architekt (rezerwowy)
|
||
Sean Higgins
architekt (rezerwowy)
|
||
Steve Lowen
architekt (rezerwowy)
|
||
Tom Lowen
architekt (rezerwowy)
|
||
Peter Mann
architekt (rezerwowy)
|
||
Ian Murphy
architekt (rezerwowy)
|
||
William Stickley
architekt (rezerwowy)
|
||
Robert Weller
architekt (rezerwowy)
|
||
Michael Westcott
architekt (rezerwowy)
|
||
Amanda Pettett
koordynator konstrukcji
|
||
Nicola Short
koordynator konstrukcji
|
||
David Wescott
koordynator konstrukcji
|
||
Wayne D. Barlowe
grafik koncepcyjny
|
||
Ben Dennett
grafik koncepcyjny
|
||
Virginie Bourdin
grafik koncepcyjny
|
||
Geoffrey Huband
grafik koncepcyjny
|
||
Iain McCaig
grafik koncepcyjny
|
||
Andrew Williamson
grafik koncepcyjny
|
||
Marcus Williams
główny malarz
|
||
Nicky Kaill
malarz
|
||
Steven Sallybanks
malarz
|
||
Michael Weaver
malarz
|
||
Matt Walker
malarz
|
||
Paul Wescott
malarz
|
||
Paul Couch
malarz (rezerwowy)
|
||
Terry Heggarty
malarz (rezerwowy)
|
||
Eduardo Lima
projektant graficzny
|
||
Paul Catling
projekty plastyczne (potwory)
|
||
Julia Dehoff
rysownik
|
||
Molly Hughes
rysownik
|
||
Gary Jopling
rysownik
|
||
Hattie Storey
rysownik
|
||
Claudine Thomas
rysownik
|
||
Emma Vane
rysownik
|
||
Ruth Winick
rysownik
|
||
Duncan Mude
modelarz
|
||
Steve Wotherspoon
modelarz
|
||
Bryn Court
główny rzeźbiarz
|
||
Duncan McNeil
stolarz
|
||
Jamie White
stolarz
|
||
Marcus Ehren
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alan Neighbour
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Thompson
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Taggart
tynkarz
|
||
Sylvain Despretz
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Will Ayres
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Agatha Whitechapel
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Wilkinson
główny rekwizytor (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ethan J. Platt
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Dawson
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shane Harford
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gavin Jones
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Judd
rekwizytor (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dermot Power
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rohan Harris
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heather Pollington
projektant graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Alvin
plakacista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Caroline McFarlane-Watts
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Aitken
tynkarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Coldham
tynkarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dennis Murray
tynkarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Jago
lalkarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Randy Thom
projektant dźwięku
|
||
Matt Bainbridge
inżynieria dźwięku
|
||
Jerome McCann
dźwięk (asystent)
|
||
Chris Murphy
dźwięk (asystent)
|
||
Daniel Stevens
dźwięk (asystent)
|
||
Phil Freudenfeld
technik dźwięku
|
||
Steve Hancock
technik dźwięku
|
||
John Casali
mikrofoniarz
|
||
John Samworth
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Dennis Leonard
nadzorujący montaż dźwięku
|
7,0
|
|
Randy Thom
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Gemma Nicholson
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Barney Pratt
montaż dźwięku (asystent)
|
||
José Egea
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bjorn Ole Schroeder
montaż dialogów
|
7,0
|
|
Sam Auguste
montaż dialogów (dodatkowy)
|
||
André Dias
montaż dubbingu
|
||
Andy Kennedy
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Douglas Murray
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jon Olive
montaż efektów dźwiękowych (dodatkowy)
|
||
Doug Cooper
technik miksu
|
||
Vincent Cosson
technik miksu
|
||
Tim Blackham
mikser (druga ekipa)
|
||
Tom Johnson
mikser ponownego nagrania
|
||
Mike Prestwood Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
Daniel Laurie
montaż postsynchronu
|
||
Nicolas Becker
imitator dźwięku
|
||
Peter Burgis
imitator dźwięku
|
||
Andie Derrick
imitator dźwięku
|
||
Nigel Heath
imitator dźwięku
|
||
Alex Joseph
montaż imitacji
|
||
Matt Biffa
nadzorca muzyki
|
||
Lucy Evans
nadzorca muzyki (asystent)
|
||
Graham Sutton
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Gerard McCann
montaż muzyki
|
||
Robin Whittaker
montaż muzyki
|
||
Youki Yamamoto
programowanie muzyczne
|
||
Nick Wollage
operator muzyki
|
||
Jacek Osławski
dźwięk (polski dubbing)
|
||
Jacek Osławski
montaż dźwięku (polski dubbing)
|
||
Michael Brigman
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don Brown
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jose R. Castellon
inżynieria dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jordan O'Neill
inżynieria dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Will Files
projektant dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Poppy Watson
dźwięk (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Bennett
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Edwards
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Foley
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jon Olive
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Colin Cooper
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamie Roden
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ted Swanscott
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Davis
mikser ponownego nagrania (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Nigel Brackley
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Mark Bullimore
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Matthew Denton
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Michael Durkan
nadzorca efektów specjalnych
|
||
David Hunter
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Brian Morrison
nadzorca efektów specjalnych
|
||
John Richardson
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Paul Stephenson
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Dominic Tuohy
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Jennifer Walker
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Martin Neill
nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa)
|
||
Rosie Richardson
koordynator efektów specjalnych
|
||
Peter Aston
efekty specjalne
|
||
Kevin Welch
koordynator efektów specjalnych
|
||
John Lambert
efekty specjalne
|
||
Adam Aldridge
technik
|
||
Ritchie Baker
technik
|
||
Terry Bridle
technik
|
||
Trevor Butterfield
technik
|
||
John Cramman
technik
|
||
Demi Demetriou
technik
|
||
Ronnie Durkan
technik
|
||
Chris Giles
technik
|
||
Frank Guiney
technik
|
||
Matthew Harlow
technik
|
||
Simon Hewitt
technik
|
||
Jem Lovett
technik
|
7,0
|
|
Holly McNabb
technik
|
||
Alan Perez
technik
|
||
Lee Phelan
technik
|
||
Ben Philips
technik
|
||
John Pilgrim
technik
|
||
Marcus Richardson
technik
|
||
Anton Prickett
technik
|
||
Phoebe Tait
technik
|
||
Paul Taylor
technik
|
||
David Watson
technik
|
||
Andy Weller
technik
|
||
Kevin Wescott
technik
|
||
Paul Whybrow
technik
|
||
Matt Wood
technik
|
||
Ian Biggs
technik (druga ekipa)
|
||
Nick Joscylene
technik (druga ekipa)
|
||
Noah Meddings
technik (druga ekipa)
|
||
Luke Murphy
technik (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Phil Ashton
projektant animatroniki
|
||
Chris Barton
projektant animatroniki
|
||
Jan Burns
projektant animatroniki
|
||
Malcolm Evans
projektant animatroniki
|
||
Catherine Flemming
projektant animatroniki
|
5,0
|
|
Barrie Gower
projektant animatroniki
|
||
Tamzine Hanks
projektant animatroniki
|
||
Andrea Hochgatterer-Kowland
projektant animatroniki
|
||
Martin Jago
projektant animatroniki
|
||
Abbie Jones
projektant animatroniki
|
||
Mark Jones
projektant animatroniki
|
||
Val Jones
projektant animatroniki
|
||
Tacy Kneale
projektant animatroniki
|
||
Joshua Lee
projektant animatroniki
|
||
Stephen Murphy
projektant animatroniki
|
||
John Nolan
projektant animatroniki
|
||
Tracy O'Brien
projektant animatroniki
|
||
Andy Roberts
projektant animatroniki
|
||
Phil Ross
projektant animatroniki
|
||
Jim Sandys
projektant animatroniki
|
||
Joe Scott
projektant animatroniki
|
||
Diane Staniforth
projektant animatroniki
|
||
Guy Stevens
projektant animatroniki
|
||
Simon Williams
projektant animatroniki
|
||
Steve Wright
projektant animatroniki
|
||
Benjamin M. Esterson
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Roberts
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Trevor Coop
operator kamery
|
||
Gary Spratling
operator kamery
|
||
Peter Taylor
operator kamery
|
||
Simon Hume
operator kamery (asystent)
|
||
Lewis Hume
operator kamery (asystent)
|
||
Sacha Jones
operator kamery (asystent)
|
||
Graham Martyr
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Palmer
operator kamery (asystent)
|
||
Tim Phillips
operator kamery (asystent)
|
||
Sam Renton
operator kamery (asystent)
|
||
Sarah Woodward
operator kamery (asystent)
|
||
Ken Coles
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Joel Corby
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Luke Coulter
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Nic Milner
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Danny Shelmerdine
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Stefan Stankowski
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Tom Wilkinson
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Marc Atherfold
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ted Deason
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
John Ferguson
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Martin Lewis
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Dean Morris
operator kamery (druga ekipa) (pomoc techniczna)
|
||
David Rist
operator kamery (druga ekipa) (pomoc techniczna)
|
||
Lawrence Bewsher
operator kamery (zdjęcia podwodne) (technik) (druga ekipa)
|
||
Jason Bulley
operator kamery (zdjęcia podwodne) (druga ekipa)
|
||
Alice Hobden
operator kamery (zdjęcia podwodne) (druga ekipa)
|
||
Tim Wooster
operator kamery (zdjęcia podwodne) (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Adam Dale
operator kamery (zdjęcia lotnicze) (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Billy Merrell
mistrz oświetlenia
|
||
Stephen Finch
oświetlenie
|
||
Dave Ridout
oświetlenie
|
||
Peter Goddard
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Bernie Prentice
oświetlenie (zdjęcia podwodne)
|
||
Alf Tramontin
operator steadicam
|
||
Paul Edwards
operator steadicam (druga ekipa)
|
||
Derek Walker
operator steadicam (druga ekipa)
|
||
Murray Close
fotosista
|
||
Sam Bloor
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Dave Brennan
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Bob Brock
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Andy Challis
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Mark Evans
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Sascha Garcia
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Jim Knox
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Mark Laidlaw
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Jim Lloyd
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Scott Parker
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Geoff Reid
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Tony Skinner
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Ross Slater
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Elliot Thomas
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Al Watson
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Michael White
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Paul Wood
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Steve Wood
elektryk (pomoc techniczna)
|
||
Andy Duncan
elektryk (druga ekipa) (pomoc techniczna)
|
||
Wayne Goddard
elektryk (pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Bob Johnson
elektryk (pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Mark Keeling
elektryk (pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Pip Keeling
elektryk (pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Ben Knight
elektryk (pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Jamie Knight
elektryk (pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Lee Knight
elektryk (pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Danny Madden
elektryk (pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Dan Travers
elektryk (pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
John Turner
elektryk (pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Mary Selway
dobór obsady
|
||
Fiona Weir
dobór obsady
|
||
Shaheen Baig
dobór obsady (dodatkowy)
|
||
Catrin Cooper
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tammy Kempinski
dodatkowy dobór obsady
|
||
Michael Harm
dobór lokalizacji
|
||
Steve Harvey
dobór lokalizacji
|
||
Joseph Jayawardena
dobór lokalizacji
|
||
Drew Payne
dobór lokalizacji
|
||
Sue Quinn
dobór lokalizacji
|
||
Mark Somner
dobór lokalizacji
|
||
Aurelia Thomas
dobór lokalizacji (asystent)
|
||
Robin Higgs
dobór lokalizacji (druga ekipa)
|
||
Stephen Aplin
animator
|
||
Rosie Ashforth
animator
|
||
Craig Bardsley
animator
|
||
Laurent Benhamo
animator
|
||
Brendan Body
animator
|
||
Federico Cascinelli
animator
|
||
Stuart M. Ellis
animator
|
||
James Farrington
animator
|
||
Leslie Fulton
animator
|
||
Robert Hemmings
animator
|
||
Guillaume Herent
animator
|
||
Keith Johnson
animator
|
||
Jeremy Lazare
animator
|
||
Paul Lee
animator
|
||
Virgil Manning
animator
|
||
Kevin Martel
animator
|
||
Barth Maunoury
animator
|
||
Luca Mazzoleni
animator
|
||
Catherine Mullan
animator
|
||
Steve Nichols
animator
|
||
Tabitha O'Connell
animator
|
||
Craig Penn
animator
|
||
Paul Perrott
animator
|
||
Jakub Pistecky
animator
|
||
Matthieu Poirey
animator
|
||
Darren Rodriguez
animator
|
||
In-Ah Roediger
animator
|
||
Sharonne Solk
animator
|
||
Tim Waddy
animator
|
||
David Armitage
animator efektów
|
||
Nic Birmingham
animator efektów
|
||
Paul Brannan
animator efektów
|
||
Jordi Cardus
animator efektów
|
||
Evangelos Christopoulos
animator efektów
|
||
Isabel Cody
animator efektów
|
||
Mike Cusack
animator efektów
|
||
Emanuele D'Arrigo
animator efektów
|
||
Haslina Dasley
animator efektów
|
||
Candace Di Talamo
animator efektów
|
||
Joe Eveleigh
animator efektów
|
||
Niall Flinn
animator efektów
|
||
Richard Gomes
animator efektów
|
||
Tom Goodenough
animator efektów
|
||
Jason Hannen-Williams
animator efektów
|
||
Vlad Holst
animator efektów
|
||
Balazs Kiss
animator efektów
|
||
Colin Laski
animator efektów
|
||
Nakia McGlynn
animator efektów
|
||
Craig Mepham
animator efektów
|
||
Jessica Millar
animator efektów
|
||
Saybian Morgan
animator efektów
|
||
Richard Morris
animator efektów
|
||
Stephen Murphy
animator efektów
|
||
Dan Neal
animator efektów
|
||
Roxanne Newsham
animator efektów
|
||
Rich Nosworthy
animator efektów
|
||
Cenay Oekmen
animator efektów
|
||
Claire Pegorier
animator efektów
|
||
Adrian Pinder
animator efektów
|
||
Guillaume Rocheron
animator efektów
|
||
Patric Roos
animator efektów
|
||
Claude Schitter
animator efektów
|
||
Eduardo 'Lalo' Schmidek
animator efektów
|
||
Alex Schott
animator efektów
|
||
Alexander Seaman
animator efektów
|
||
Benson Shum
animator efektów
|
||
Jamshed Soori
animator efektów
|
||
Penn Stevens
animator efektów
|
||
Julien Stuart-Smith
animator efektów
|
||
Christopher Thomas
animator efektów
|
||
Jo Walls
animator efektów
|
||
Ian Ward
animator efektów
|
||
Mark Williams
animator efektów
|
||
Jonathan Wills
animator efektów
|
||
Paul Alexiou
producent efektów wizualnych
|
||
Jill Brooks
producent efektów wizualnych
|
||
Theresa Corrao
producent efektów wizualnych
|
||
Brenda Coxon
producent efektów wizualnych
|
||
Sarah Dowland
producent efektów wizualnych
|
||
David S. Dranitzke
producent efektów wizualnych
|
||
Martin Gabriel
producent efektów wizualnych
|
||
Merrin Jensen
producent efektów wizualnych
|
||
Stuart Messinger
producent efektów wizualnych
|
||
Clare Norman
producent efektów wizualnych
|
||
Emma Norton
producent efektów wizualnych
|
||
Tim Pounds-Cornish
producent efektów wizualnych
|
||
Julia Stannard
producent efektów wizualnych
|
||
Gemma Thompson
producent efektów wizualnych
|
||
Antony Hunt
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Daniel Barrow
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Shelly Lloyd-James
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Nicolas Aithadi
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tim Alexander
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Felix Balbas
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Pierre Buffin
nadzorca efektów wizualnych
|
6,0
|
|
Richard Clarke
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Caine Dickinson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ferran Domenech
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Peter Doyle
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Clwyd Edwards
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Charley Henley
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Uel Hormann
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mark Michaels
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jim Mitchell
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ben Shepherd
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Simon Stanley-Clamp
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Timothy Webber
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Eric Wong
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tim Burke
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Richard Stammers
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Pablo Grillo
nadzorca animacji
|
||
Max Solomon
nadzorca animacji
|
||
Lizi Bedford
koordynator efektów wizualnych
|
||
Julie Creighton
koordynator efektów wizualnych
|
||
David M. Gray
koordynator efektów wizualnych
|
||
Caroline Howes
koordynator efektów wizualnych
|
||
Gemma James
koordynator efektów wizualnych
|
||
Rich Yeomans
koordynator efektów wizualnych
|
||
Aurelia Abate
efekty wizualne
|
||
Shadi Almassizadeh
efekty wizualne
|
||
Johnny Alves
efekty wizualne
|
||
Florent Andorra
efekty wizualne
|
||
Oliver Atherton
efekty wizualne
|
||
Kevin Baillie
efekty wizualne
|
||
Pete Bebb
efekty wizualne
|
||
Xavier Bec
efekty wizualne
|
||
Michael Bell
efekty wizualne
|
||
James Benson
efekty wizualne
|
||
Hege Berg
efekty wizualne
|
||
Nicolas Bernard
efekty wizualne
|
||
Jon Bowen
efekty wizualne
|
||
Nicola Brodie
efekty wizualne
|
||
Stephane Ceretti
efekty wizualne
|
||
Rohan Claassen
efekty wizualne
|
||
Tony Clark
efekty wizualne
|
||
Emily Cobb
efekty wizualne
|
||
Debra Coleman
efekty wizualne
|
||
Ryan Cook
efekty wizualne
|
||
Dennis Cooper
efekty wizualne
|
||
Ian Cope
efekty wizualne
|
||
Alastair Crawford
efekty wizualne
|
||
Tim Crosbie
efekty wizualne
|
||
Ciaran Crowley
efekty wizualne
|
||
Sean Danischevsky
efekty wizualne
|
||
Richard Diver
efekty wizualne
|
||
Jody Echegaray
efekty wizualne
|
||
Laurens Ehrmann
efekty wizualne
|
||
Michael Bruce Ellis
efekty wizualne
|
||
James D. Etherington
efekty wizualne
|
||
Nathan Fariss
efekty wizualne
|
||
Vanessa Gratton
efekty wizualne
|
||
Evan Fraser
efekty wizualne
|
||
Gavin Gregory
efekty wizualne
|
||
James Furlong
efekty wizualne
|
||
Pawel Grochola
efekty wizualne
|
||
Martin Gabriel
efekty wizualne
|
||
Ummi Gudjonsson
efekty wizualne
|
||
William Gammon
efekty wizualne
|
||
Frederique Gyuran
efekty wizualne
|
||
Mikael Genachte-Lebail
efekty wizualne
|
||
Nicholas Hannah
efekty wizualne
|
||
Rohit Gill
efekty wizualne
|
||
Pete Hanson
efekty wizualne
|
||
Kyle Goodsell
efekty wizualne
|
||
Jeremy Hattingh
efekty wizualne
|
||
Adrian Graham
efekty wizualne
|
||
Matthew Hendershot
efekty wizualne
|
||
Gavin Graham
efekty wizualne
|
||
Paul Hogbin
efekty wizualne
|
||
Simon Hughes
efekty wizualne
|
||
Claire Inglis
efekty wizualne
|
||
Alex Ireland
efekty wizualne
|
||
Graham Jack
efekty wizualne
|
||
Phil Johnson
efekty wizualne
|
||
Bryan Jones
efekty wizualne
|
||
Pete Jopling
efekty wizualne
|
||
Dan Kripac
efekty wizualne
|
||
Mark Kuggeleijn
efekty wizualne
|
||
Serena Lam
efekty wizualne
|
||
Pedro Lara
efekty wizualne
|
||
Tracey Leadbetter
efekty wizualne
|
||
James Lewis
efekty wizualne
|
||
Gawain Liddiard
efekty wizualne
|
||
Andrew Lockley
efekty wizualne
|
||
Helena Masand
efekty wizualne
|
||
Phil McCabe
efekty wizualne
|
||
Ken McGaugh
efekty wizualne
|
||
Ivan Mena
efekty wizualne
|
||
Evonne Merlicek
efekty wizualne
|
||
Alice Mitchell
efekty wizualne
|
||
John Moffatt
efekty wizualne
|
||
Norah Mulroney
efekty wizualne
|
||
Tristan Myles
efekty wizualne
|
||
Stephane Naze
efekty wizualne
|
||
Paul Norris
efekty wizualne
|
||
Dameon O'Boyle
efekty wizualne
|
||
Kevin O'Sullivan
efekty wizualne
|
||
Gruff Owen
efekty wizualne
|
||
Martin Parsons
efekty wizualne
|
||
Alex Prichard
efekty wizualne
|
||
Olivier Pron
efekty wizualne
|
||
Charlotte Raffi
efekty wizualne
|
||
Guillaume Raffi
efekty wizualne
|
||
Max Rees
efekty wizualne
|
||
Sandra Reis
efekty wizualne
|
||
Paul Riddle
efekty wizualne
|
||
Laurent-Paul Robert
efekty wizualne
|
||
James Roberts
efekty wizualne
|
||
Katherine Roberts
efekty wizualne
|
||
Jonathan Rothbart
efekty wizualne
|
||
Jesse Russell
efekty wizualne
|
||
Marc Sadeghi
efekty wizualne
|
||
Lucas Salton
efekty wizualne
|
||
Jakob Schmidt
efekty wizualne
|
||
David Scott
efekty wizualne
|
||
Foad Shah
efekty wizualne
|
||
Matthew Shaw
efekty wizualne
|
||
Dominic Sidoli
efekty wizualne
|
||
Cameron Sonerson
efekty wizualne
|
||
Jim Steel
efekty wizualne
|
||
Christopher Sweet
efekty wizualne
|
||
Nicholas Symons
efekty wizualne
|
||
Ben Taylor
efekty wizualne
|
||
Mike Terpstra
efekty wizualne
|
||
Zelda Tinska
efekty wizualne
|
||
Mathilde Tollec
efekty wizualne
|
||
Liam Tully
efekty wizualne
|
||
David Vickery
efekty wizualne
|
||
Victor Wade
efekty wizualne
|
||
Niki Wakefield
efekty wizualne
|
||
Sharon Warmington
efekty wizualne
|
||
James Whitlam
efekty wizualne
|
||
Guy Williams
efekty wizualne
|
||
Dan Wills
efekty wizualne
|
||
Daniel Wood
efekty wizualne
|
||
Helen Wood
efekty wizualne
|
||
Jennifer Wood
efekty wizualne
|
||
Lisa Woodland
efekty wizualne
|
||
Ged Wright
efekty wizualne
|
||
Tiffany Wu
efekty wizualne
|
||
Trevor Young
efekty wizualne
|
||
Paddy Kelly
efekty wizualne (technik)
|
||
Toby White
efekty wizualne (technik)
|
||
Nicolas Anastassiou
montaż efektów wizualnych
|
||
Matthew Glen
montaż efektów wizualnych
|
||
Sona Pak
montaż efektów wizualnych
|
||
Lars Vinther
montaż efektów wizualnych
|
||
Wendell Bruno
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Alex Muth
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Tom Partridge
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Wayne Smith
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Ben Aickin
zecer
|
||
Sergio Ayrosa
zecer
|
||
Henry Badgett
zecer
|
||
Richard Baker
zecer
|
||
Margaret Barber
zecer
|
||
Giacomo Bargellesi
zecer
|
||
Sara Bennett
zecer
|
||
Niki Bern
zecer
|
||
Roger Bolton
zecer
|
||
Mark Curtis
zecer
|
||
Philipp Danner
zecer
|
||
Robert Duncan
zecer
|
||
Jonathan Fawkner
zecer
|
||
Ian Fellows
zecer
|
||
Marco Fiorani Parenzi
zecer
|
||
Julian Gnass
zecer
|
||
Alex Guri
zecer
|
||
John Hardwick
zecer
|
||
Bruce Harris
zecer
|
||
Sean Heuston
zecer
|
||
Robin Hollander
zecer
|
||
Garrett Honn
zecer
|
||
Russell Horth
zecer
|
||
Matt Kasmir
zecer
|
||
Dean Koonjul
zecer
|
||
Grant Legassick
zecer
|
||
Patricia Llaguno
zecer
|
||
Natalie MacDonald
zecer
|
||
David Man
zecer
|
||
Tony Man
zecer
|
||
Steve McGee
zecer
|
||
Adrian Metzelaar
zecer
|
||
Ellie Meure
zecer
|
||
Helen Nesbitt
zecer
|
||
Matthew Packham
zecer
|
||
David Phillips
zecer
|
||
Travis Porter
zecer
|
||
Glen Pratt
zecer
|
||
Cristina Puente
zecer
|
||
Sirio Quintavalle
zecer
|
||
Mark Richardson
zecer
|
||
Andy Robinson
zecer
|
||
Steve J. Sanchez
zecer
|
||
John Sharp
zecer
|
||
Tomoko Shin
zecer
|
||
John Slattery
zecer
|
||
Sarah Soulsby
zecer
|
||
Steve Tizzard
zecer
|
||
Jan Toensmann
zecer
|
||
Gavin Toomey
zecer
|
||
Matthew Twyford
zecer
|
||
Corrina Wilson
zecer
|
||
Kate Windibank
zecer
|
||
Ammann Christine Wong
zecer
|
||
Christian Zeh
zecer
|
||
Adrian De Wet
nadzorca komponowania
|
||
Areito Echevarria
nadzorca komponowania
|
||
Christian Manz
nadzorca komponowania
|
||
Ivan Moran
nadzorca komponowania
|
||
Pedro Sabrosa
nadzorca komponowania
|
||
Patrick Tubach
nadzorca komponowania
|
||
Robert Allman
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Ken Bryan
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
David Lomax
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Ivor Middleton
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Andrew Rawling
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Douglas Smythe
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Robert Weaver
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Alyson Markell
modelarz cyfrowy
|
||
Tom Reed
modelarz cyfrowy
|
||
Max Wood
modelarz cyfrowy
|
||
Christoph Ammann
oświetlenie cyfrowe
|
||
Paul Beilby
oświetlenie cyfrowe
|
||
Christophe Bernaud
oświetlenie cyfrowe
|
||
Carl Bianco
oświetlenie cyfrowe
|
||
Stephane Deverly
oświetlenie cyfrowe
|
||
Nick Epstein
oświetlenie cyfrowe
|
||
Michele Fabbro
oświetlenie cyfrowe
|
||
Ian Frost
oświetlenie cyfrowe
|
||
David Gordon
oświetlenie cyfrowe
|
||
Jack Haye
modelarz cyfrowy
|
||
Mark Hodgkins
oświetlenie cyfrowe
|
||
Julian Hodgson
oświetlenie cyfrowe
|
||
Matt Hughes
oświetlenie cyfrowe
|
||
Theo Jones
oświetlenie cyfrowe
|
||
Ilyas Kaduji
oświetlenie cyfrowe
|
||
Chris King
oświetlenie cyfrowe
|
||
Edmund Kolloen
oświetlenie cyfrowe
|
||
Ben Lambert
oświetlenie cyfrowe
|
||
Dan Lavender
oświetlenie cyfrowe
|
||
Nicola Lavender
oświetlenie cyfrowe
|
||
Chris Lawrence
oświetlenie cyfrowe
|
||
Patrick Lowry
oświetlenie cyfrowe
|
||
Chris Mangnall
oświetlenie cyfrowe
|
||
Rafael Morant
oświetlenie cyfrowe
|
||
Stephen Murphy
oświetlenie cyfrowe
|
||
Mike O'Neill
oświetlenie cyfrowe
|
||
Robert O'Neill
oświetlenie cyfrowe
|
||
Alfie Olivier
oświetlenie cyfrowe
|
||
Mark Osborne
oświetlenie cyfrowe
|
||
Samy Ben Rabah
oświetlenie cyfrowe
|
||
John Rogers
oświetlenie cyfrowe
|
||
David Short
oświetlenie cyfrowe
|
||
Neil Weatherley
oświetlenie cyfrowe
|
||
Matthias Zeller
oświetlenie cyfrowe
|
||
Robin Saxen
producent cyfrowy
|
||
Joakim Arnesson
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Joe Arnold
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jaume Arteman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Balog
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sebastien Beaulieu
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Timothy Brakensiek
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jason Brown
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tripp Brown
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Simon Bunker
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kevin Campbell
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mario Capellari
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tami Carter
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ian Christie
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Paul Churchill
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Scott David
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Max Dennison
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Natasha Devaud
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Keith Devlin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Richard Ducker
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Oliver Faldo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Conny Fauser
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Christian Foucher
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Willi Geiger
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Angela Giannoni
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sally Goldberg
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Branko Grujcic
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Indira Guerrieri
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
John Hansen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sandro Henriques
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Grant Hewlett
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Shawn Hillier
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
David Hisanaga
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Robert Hoffmeister
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Natalie Homewood
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jen Howard
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Peg Hunter
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Illingworth
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mike Jamieson
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Matt Kasmir
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Katrin Klaiber
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Koperwas
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
François Lambert
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jeroen Lapre
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Lenny Lee
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sung-Hun Lee
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Bruno Lesieur
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Fredrik Limsater
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sarah Lockwood
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Thomas Loeder
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sam Lucas
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Natalie MacDonald
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sean MacKenzie
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tia L. Marshall
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tom Martinek
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Marcel Martinez
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Adam McInnes
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tory Mercer
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jon Miller
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Fernanda Moreno
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Artemis Oikonomopoulou
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
James Ousley
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jim Parsons
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ed Plant
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mike Pope
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
John Roberts-Cox
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Amanda Ronai-Dahle
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Gustavo Sanchez-Perez
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Steve Sauers
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alexander Savenko
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Carlo Scaduto
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Frederic Schmidt
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michele Sciolette
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Denis Scolan
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jerry Sells
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
John Sigurdson
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alex Smith
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jason Smith
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Kevin Sprout
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Marc Stevenson
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Barny Stoppard
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sanju Travis
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Gert Van Dermeersch
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Todd Vaziri
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
John Walker
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Royston Willcocks
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ronnie E. Williams Jr.
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Scott Younkin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Joe Ceballos
artysta matowy
|
||
Bryant Terrell Griffin
artysta matowy
|
||
Giles Hancock
artysta matowy
|
||
Jason Horley
artysta matowy
|
||
Benjamin Huber
artysta matowy
|
||
Kevin Page
artysta matowy
|
||
Arnaud Pecqueur
artysta matowy
|
||
Benoit Pelchat
artysta matowy
|
||
Serdar Simga
artysta matowy
|
||
David Swift
artysta matowy
|
||
Masahiko Tani
artysta matowy
|
||
Yusei Uesugi
artysta matowy
|
||
Barry Williams
artysta matowy
|
||
Patrick Zentis
artysta matowy
|
||
Nakia McGlynn
dyrektor techniczny
|
||
Laura Dubsky
operator skanowania
|
||
Sean Varney
operator skanowania
|
||
Laura Dubsky
operator zapisu
|
||
Greg Powell
koordynator kaskaderów
|
||
Lucy Allen
kaskader
|
||
Tom Barry
kaskader
|
||
Martin Bayfield
kaskader
|
||
Bruce Cain
kaskader
|
||
Nick Chopping
kaskader
|
||
Sophie Clarke
kaskader
|
||
George Cottle
kaskader
|
||
Kelly Dent
kaskader
|
||
Jack Duhig
kaskader
|
||
Poppy Emuss
kaskader
|
||
Bradley Farmer
kaskader
|
||
Dave Fisher
kaskader
|
||
Paul Herbert
kaskader
|
||
David Holmes
kaskader
|
||
Rickie Hubbucks
kaskader
|
||
Rowley Irlam
kaskader
|
6,0
|
|
Tolga Kenan
kaskader
|
||
Paul Kennington
kaskader
|
||
Anthony Knight
kaskader
|
||
Guy List
kaskader
|
||
Ellen Lister
kaskader
|
||
Marc Mailley
kaskader
|
||
Ryan Newberry
kaskader
|
||
Dominic Preece
kaskader
|
||
Gordon Seed
kaskader
|
||
Ian Whyte
kaskader
|
7,5
|
|
Maxine Gervais
kolorysta
|
||
Patrick C Miller
kolorysta
|
||
Anthony Bloom
treser zwierząt
|
||
Gary Gero
treser zwierząt
|
||
Simon Neville
treser zwierząt (sowy)
|
||
David Sousa
treser zwierząt
|
||
Anna Tennant
treser zwierząt
|
||
Julie Tottman
treser zwierząt
|
||
Leah Chalk
konsultant (bezpieczeństwo)
|
||
Jason Curtis
konsultant (bezpieczeństwo)
|
||
Gary Nixon
księgowy produkcji
|
||
Jayne Barton
księgowy (asystent)
|
||
Nicky Coats
księgowy (asystent)
|
||
Jacky Holding
księgowy (asystent)
|
||
Geraint Jones
księgowy (asystent)
|
||
Nichola Kerr
księgowy (asystent)
|
||
Alastair McNeil
księgowy (asystent)
|
||
Dilip Patel
księgowy
|
||
Jay Rosenwink
księgowy
|
||
Angela Rowden
księgowy
|
||
Paula Sargeant
księgowy
|
||
Linda Taylor
księgowy
|
||
John Udall
księgowy
|
||
Louise Van Hamme
księgowy (asystent)
|
||
Peter Pedrero
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick English
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chuck Finch
oświetlenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maria Chamberlain
kolorysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Seddon
konsultant (dolby) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Bailie
operator kamery (dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Coop
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Evans
operator kamery (dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Evans
operator kamery (dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Frederic
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clement Gharini
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kenny Groom
operator kamery (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alan Hall
operator kamery (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Hannan
operator kamery (dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oliver Loncraine
operator kamery (dodatkowy) (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Pendrey
operator kamery (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robie Uniacke
operator kamery (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Glyn Williams
operator kamery (zdjęcia lotnicze) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlie Woodburn
operator kamery (zdjęcia lotnicze) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Billy Dunn
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danny Espey
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Horsefield
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Merrell
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamie Mills
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Taylor
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gareth Munden
fotosista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victor Bojinov
dodatkowy dobór obsady (Bułgaria) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stéphane Foenkinos
dodatkowy dobór obsady (Francja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brendan Donnison
dobór głosu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karen Betteridge
dobór lokalizacji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Betteridge
dobór lokalizacji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eugénie von Tunzelmann
animator efektów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nerissa Kavanagh
producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luke O'Byrne
producent wykonawczy efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Murray Pope
producent wykonawczy efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Pettipher
kierownik produkcji efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heath Kraynak
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Tulloch
producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mauricio Baiocchi
nadzorca animacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Olivier Dumont
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kirsty Millar
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stuart Pitcher
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Rhodes
nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Pascarelli
nadzorca efektów wizualnych (Szkocja) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rus Wetherell
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jerome Bacquet
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Camera-Smith
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Louis Dunlevy
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian A. Metcalf
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Grant Freckelton
projektant efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
9,0
|
|
Simon Allmark
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carrie Cassada
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Hague
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ivan Landau
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Learmonth
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jance Allen
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vaughn Arnup
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Natalie Nolan
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Delphine Buratti
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Chambers
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
YouJin Choung
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin R. Davison
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julien Goldsbrough
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Harman
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Harrison
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Suzanne Jandu
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Jaworski
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rafal Kaniewski
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Woei Lee
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phillip Leonhardt
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luke Letkey
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh Macdonald
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jolene McCaffrey
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stuart Partridge
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Raeburn
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Riedel
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rajat Roy
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Russell
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Geordie Swainbank
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Miquel Ubeda
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Guillaume Rocheron
nadzorca grafiki komputerowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Graham Bell
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Bloom
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Katherine Bouglai
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nik Brownlee
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raul Essig
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Godden
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rainer Gombos
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcus Hindborg
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
SangHun Kwon
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sebastien Le Neve
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Lewis
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason McCallum
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Justin Mettam
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elliot Newman
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Ridgwell
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Riley
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stan Seo
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gaël Seydoux
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dong Yeop Shin
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Taylor
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Teramoto
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tara Walker
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Willette
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andreas Adamek
artysta matowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Darby
artysta matowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Pangrazio
artysta matowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emmanuel Shiu
artysta matowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kristi Valk
artysta matowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raul Essig
efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Riley
efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anne Hall
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Holder
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Lavender
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Seung-Hun Lee
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Lewis
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Payne
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Farhez Rayani
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Tardif
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Whitehurst
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthias Zeller
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Venetia Hadley
operator skanowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Guy Hauldren
operator skanowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lorraine Johnson
operator skanowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Johnson
operator skanowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Perry M. Kimura
operator skanowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Noel O'Malley
operator skanowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Smith
operator skanowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Venetia Hadley
operator zapisu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lorraine Johnson
operator zapisu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Johnson
operator zapisu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Perry M. Kimura
operator zapisu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Noel O'Malley
operator zapisu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Cain
kaskader dublujący: Robert Pattinson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Carey
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Davies
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pete Ford
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Forster
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amanda Foster
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Holmes
kaskader dublujący: Daniel Radcliffe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Knight
kaskader dublujący: Rupert Grint (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Miles
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
James O'Donnell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Southworth
kaskader dublujący: Robert Pattinson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joanna Whitney
kaskader dublujący: Emma Watson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Welch
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hamish Secrett
treser zwierząt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Wild
konsultant (pogoda) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Holly Asquith
księgowy (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Wilcock
księgowy (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…