Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Eric Lartigau | ||
Zineb Tamazit
(asystent)
|
||
Fabien Vergez
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Eric Lartigau
(również) (adaptacja) (dialogi)
|
||
Delphine Gleize
(również) (adaptacja) (dialogi)
|
||
Jillian Tamaki
(komiks)
|
||
Mariko Tamaki
(komiks)
|
||
Céline Breuil-Japy
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Alain Attal
producent
|
||
Philippe Logie
współproducent
|
||
Xavier Amblard
producent wykonawczy
|
||
Christophe Belena
koordynator postprodukcji
|
||
Marco Cabat
kierownik produkcji
|
||
Ignazio Giovacchini
kierownik produkcji
|
||
Victorien Lamotte
kierownik produkcji (stażysta)
|
||
Nicolas Mouchet
kierownik postprodukcji
|
||
Sophie Quiédeville
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Rose Pou-Pellicer
Dune
|
||
Juliette Havelange
Mathilde
|
||
Marina Foïs
Sarah
|
||
Gael García Bernal
Thiago
|
||
Chiara Mastroianni
Louise
|
3,0
|
|
Ángela Molina
Pepe
|
4,0
|
|
Adèle Wismes
Margaux
|
||
Hugo Fernandes
Elliot
|
||
Pelo Lavielle
Claude
|
||
Sandrine Vargas
Sandrine
|
||
Lory Ferreira
Axel
|
||
Ababacar Sow
Jules
|
||
Tabatha Raillard
Mélanie
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jacques Girault | ||
Vivien Jouhannaud
(główna pomoc techniczna)
|
||
Pauline Courquin
(pomoc techniczna)
|
||
Lionel Alletru
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Fabien Jargeais
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Evgueni Galperine | ||
Sacha Galperine | ||
Kostiumy | Ocena | |
Laurence Nicolas
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Théodore Julia
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Cyril Père
główny rekwizytor
|
||
Clément Colin
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Emmanuel Desguez
operator postsynchronu
|
||
Thomas Desjonquères
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Dominique Gaborieau
mikser ponownego nagrania
|
6,0
|
|
Julien Gerber
montaż dialogów
|
||
Pablo Daniel Gutiérrez
operator postsynchronu
|
||
Charles Michaud
technik dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Evy Roselet
kolorysta
|
||
Noëlla Rivière
księgowy produkcji
|
||
Vincent Perzo
nadzorca komponowania
|
||
David Genty
koordynator kaskaderów
|
||
Thibault Bru
elektryk (dodatkowy)
|
||
Alexis Cohen
prowadzący ostrość
|
||
Timaïs Gentil
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Clémence Gillard
operator kamery (asystent)
|
||
Jean-François Grancher
elektryk
|
||
Thibault Mokuenko
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Sébastien Plessis
oświetlenie
|
||
Richard Valentini
elektryk
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…