Griselda

6,4
„Griselda” to serial inspirowany życiem Griseldy Blanco, przebiegłej i ambitnej kolumbijskiej businesswoman oraz oddanej matki, która stworzyła jeden z najbardziej dochodowych karteli w historii. Blanco charakteryzowała się zabójczą mieszanką uroku osobistego i niespodziewanej gwałtowności, dzięki czemu była w stanie odnaleźć się zarówno w sprawach rodzinnych, jak i w biznesie, co zapewniło jej przydomek „matki chrzestnej”.
Odcinki 6 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Griselda ucieka z Medellín do Miami, aby zacząć nowe życie. Ma ze sobą synów i ukryty towar, który może pomóc jej założyć na miejscu nowy biznes.
Griselda wita w Miami hojnie wyposażone współpracowniczki z Medellín. Tą samą drogą podąża jednak jej wróg. Podczas nocnej imprezy rodzi się plan podbicia nowego rynku.
Griselda otrzymuje kuszącą ofertę od dużego dostawcy, po czym próbuje zdominować biznesowego rywala i zdobyć zaufanie miejscowych dilerów.
Kryjąca się w chronionym kompleksie Griselda szykuje się do ataku na braci Ochoa. June dołącza do elitarnej jednostki walczącej z przemytnikami narkotyków.
Griselda zaczyna podejrzewać, że ma kreta w swoich szeregach. June i CENTAC zyskują cenne dowody. Wystawna i pełna narkotyków impreza urodzinowa przeradza się w chaos.
Atakowana z każdej strony Griselda opuszcza Miami. Czy pomimo kurczących się możliwości i zbliżających się wrogów zdoła jeszcze raz oszukać los?
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Proszę czekać…