Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Gilles Bourdos | ||
Eric Pujol
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Gilles Bourdos | ||
Michel Spinosa | ||
Brigitte Catillon |
4,0
|
|
Jean-François Vilar
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Serge Duveau
producent
|
||
Sadek Djermoune
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Anouk Grinberg
Mila
|
||
Grégoire Colin
Alfred Katz
|
||
Xavier Beauvois
Félix
|
||
Frédéric Pierrot
Blaise
|
||
Michel Duchaussoy
Félix / Lourcet
|
||
Brigitte Catillon
Louise
|
4,0
|
|
Redjep Mitrovitsa
Jacques Mornard
|
||
Marcial Di Fonzo Bo
Klément
|
||
Yves Robert
Blaise, dorosły
|
||
Philippe Clévenot
Rosenthal
|
||
Carlo Brandt
Béranger
|
||
Bruce Myers
Man Ray
|
||
Hubert Saint-Macary
Informator
|
||
Serge Avedikian
Vacek
|
||
Jean-Claude Lecas
Księgarz
|
||
Sarah Mimoun
Dokumentalistka
|
||
Ivan Franek
Jan
|
||
Francis Aubouin
Dziennikarz (głos)
|
||
Hervé Briaux
Artysta surrealistyczny
|
||
Claire Hammond
Sylvia
|
||
Yves Verhoeven
Nathan
|
||
Olivier Rabourdin
Roland
|
||
Hélène Babu
Yvonne
|
||
Eric Savin
Napastnik przy prasie drukarskiej
|
5,0
|
|
Renaud Bécard
Bojownik
|
||
Xavier Berlioz
Bojownik
|
||
Alexander Muheim
Ignace Reiss
|
||
Zorica Lozic
Gertrud
|
||
Laurent Henninger
Léon Sedov
|
||
Sabine Lasserre
Tancerka
|
||
Jean-Pierre Léonardini
Krytyk wystawy
|
||
Marie Thomas
Dziewczyna z internatu
|
||
Wilfred Benaïche
Komisarz
|
||
Pierre Banderet
Lekarz sądowy
|
||
Nathalie Kousnetzoff
Gospodyni Sfinksa
|
||
Arno Feffer
Strażak
|
||
Marie Ruggeri
Piosenkarz weselny
|
||
Václav Havel
On sam (niewymieniony w czołówce) (zdjęcia archiwalne)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Antoine Roch | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Eric Lelann | ||
Kostiumy | Ocena | |
Valérie Pozzo di Borgo | ||
Montaż | Ocena | |
Emmanuelle Castro | ||
Saskia Berthod
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sonia Bougouffa
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Benoît Barouh
scenograf
|
||
Marie Cheminal
dekorator wnętrz
|
||
Frédéric Vialle
dekorator wnętrz
|
||
Nathalie Serrière
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Etienne Curchod
montaż dźwięku
|
||
Pierre Mertens
dźwięk
|
||
Franco Piscopo
mikser ponownego nagrania
|
||
Emmanuel Roulot
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Richard Rousseau
dobór obsady
|
||
Michel Anderson
kaskader
|
||
Philippe Neunreuther
kaskader
|
||
Dany Roca
kaskader
|
||
Dan Schwarz
kaskader
|
||
Daniel Vérité
kaskader
|
||
Nicolas Guicheteau
prowadzący ostrość
|
||
René Haan
elektryk
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…