Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Avi Nesher | ||
Artist W. Robinson
(asystent)
|
||
John Wildermuth
(asystent)
|
||
Ronald Chong
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Avi Nesher | ||
Producenci | Ocena | |
Raffaella De Laurentiis
producent
|
||
Hester Hargett
współproducent
|
||
Andrew G. La Marca
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Michael Biehn
Eddie Kay
|
7,4
|
|
Patsy Kensit
Dr Anna Nolmar
|
||
Tracy Scoggins
Panna Blue
|
6,5
|
|
Robert Culp
Pan Phillips
|
||
Richard Jordan
Płk Taylor
|
||
Raymond St. Jacques
Det. Sanchez
|
||
Billy Blanks
Pan Brown
|
||
Jim Maniaci
Pan Grey
|
||
Steven J. Oliver
Pan Redd
|
||
Carlos Palomino
Pan Green
|
||
Ray 'Boom Boom' Mancini
Pan Black
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Anthony B. Richmond
(kierownik zdjęć)
|
6,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Patrick Leonard | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jill M. Ohanneson | ||
Montaż | Ocena | |
Isaac Sehayek | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
David P. Barton
efekty specjalne makijażu
|
||
Nina Kraft
nadzorca stylizacji
|
||
Nina Kraft
nadzorca charakteryzacji
|
||
Mike Smithson
efekty specjalne makijażu
|
||
Michael White
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Greg Pruss
scenograf
|
||
Curtis A. Schnell
scenograf
|
||
Robert Lee
dyrektor artystyczny
|
||
Yuda Acco
dekorator wnętrz
|
||
Archie D'Amico
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robert J. Anderson Jr.
mikser
|
||
Gaston Biraben
montaż dźwięku
|
||
Stephen Bushelman
montaż dźwięku
|
||
Michael C. Casper
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom Gerard
mikser ponownego nagrania
|
||
Catherine Harper
imitator dźwięku
|
||
Bess Hopper
imitator dźwięku
|
||
Daniel J. Leahy
mikser ponownego nagrania
|
||
Diane Livingston
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Greg W. Lowe
operator postsynchronu
|
||
Richard Marx
montaż postsynchronu
|
||
Matthew McFadden
mikrofoniarz
|
||
Mark Ormandy
montaż dźwięku
|
||
David Pettijohn
montaż dźwięku
|
||
Gregory F. Plotts
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Robert R. Rutledge
imitator dźwięku
|
||
Robert R. Rutledge
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Tanya Sharp David
mikser postsynchronu
|
||
Sam F. Shaw
montaż dźwięku
|
||
Jerry Stanford
montaż dźwięku
|
||
Robert Waxman
montaż dźwięku
|
||
Adam Milo Smalley
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Paul Baxley
koordynator kaskaderów
|
||
Craig Campobasso
dobór obsady
|
||
Mary Albee
kaskader
|
||
Gary Baxley
kaskader
|
||
John Borland
kaskader
|
||
Keith Campbell
kaskader
|
||
Cindy Folkerson
kaskader
|
||
Lane Leavitt
kaskader
|
||
Al Lee
kaskader
|
||
Irving E. Lewis
kaskader
|
||
Charlie Skeen
kaskader
|
||
Jim Stephan
kaskader
|
||
Terry Jackson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kim Robert Koscki
koordynator kaskaderów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lance Turner
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rory Robert Knepp
operator kamery (asystent)
|
||
Maurizio Dotto
operator kamery (asystent)
|
||
Alan Frazier
elektryk
|
||
Iris Harel
fotosista (dodatkowy)
|
||
Larry Lapointe
elektryk
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…