Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Matia Karrell | ||
Josué D. Aguilar
(asystent)
|
||
Brian Moon
(asystent)
|
||
Steven Tramz
(asystent) (Los Angeles)
|
||
Kevin Turley
(asystent) (Los Angeles)
|
||
Larry Zience
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
K.S. LaBoca
(historia)
|
||
Reuben Gonzalez | ||
Producenci | Ocena | |
Robert Benjamin
producent
|
||
Miriam Elchanan
producent wykonawczy
|
||
Debby Freeman
producent liniowy
|
||
Ande Hecht-Endewardt
współproducent wykonawczy
|
||
K.S. LaBoca
producent wykonawczy
|
||
Kjehl Rasmussen
producent wykonawczy
|
||
Scott M. Rosenfelt
producent
|
||
Scott M. Rosenfelt
kierownik produkcji
|
||
Stacia Sekuler
współproducent wykonawczy
|
||
Francisco Venegas
nadzorca produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Esai Morales
Pineda
|
||
A Martinez
Komendant
|
7,0
|
|
Charlotte Ayanna
Margarita
|
||
Valeria Andrews
Jennifer
|
||
Kuno Becker
Rogelio
|
5,5
|
|
Michael Irby
Luis
|
5,5
|
|
Rosanna DeSoto
Sonia
|
||
Cristián de la Fuente
Manolo
|
||
Ivonne Azurdia
Carmelita
|
||
David Custode
Milton
|
||
Omar Avila
Eddie
|
||
Ramón González Cuevas
Służący
|
||
Mario Ernesto Sánchez
Pablo
|
||
Lydia Montes
Aurelia
|
||
Carmen López
Rosa, pokojówka
|
||
Damaris Justamante
Luisa, pokojówka
|
||
Karen Ross | ||
Jason Bartley
Najemnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elli
Bywalec barów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Angelo Fierro
Ochroniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marci Savitch
Gość weselny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Damian Urra
Szef ochroniarzy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Steven Finestone | ||
Ed Bauman
(pomoc techniczna) (Los Angeles)
|
||
Jonathan Dugas
(pomoc techniczna)
|
||
Greg Karamov
(pomoc techniczna) (Los Angeles)
|
||
Evan Nelson
(pomoc techniczna)
|
||
Brian Pruitt
(pomoc techniczna)
|
||
Barry Ryan
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Douglas J. Cuomo | ||
Kostiumy | Ocena | |
Nikoya Gonzalez | ||
Tracy Lynn Knight
(nadzorca kostiumów)
|
||
Gilda Texter
(nadzorca kostiumów) (Los Angeles)
|
||
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Donna J. Anderson
główny stylista (Los Angeles)
|
||
Donna Battersby Greene
główny stylista
|
||
Susie Mendez Pfister
główny charakteryzator
|
||
Dulcie Smith
główny charakteryzator (Los Angeles)
|
||
Gary Walker
fryzjer (asystent)
|
||
Christine Wostak
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Barbara Peterson-Malesci
scenograf
|
||
Mark Dane
dekorator wnętrz
|
||
Michelle Cummings
malarz
|
||
Dan Harrington
główny rekwizytor
|
||
Gay Perello
główny rekwizytor (Los Angeles)
|
||
Billy Reynolds
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Scott Blynder
mikser
|
||
Dennis Gray
montaż dialogów
|
||
Kenneth Gombos
dźwięk (asystent)
|
||
Craig Hunter
mikser ponownego nagrania
|
||
Peter Kelsey
mikser ponownego nagrania
|
||
Peter Michaelman
mikser (Los Angeles)
|
||
Steven S. Nelson
mikrofoniarz (Los Angeles)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Tom Bahr
kaskader
|
||
Rosie Bernhard
kaskader
|
||
Stacy Courtney
kaskader dublujący: Charlotte Ayanna
|
||
Cristy Fuentefria
kaskader
|
||
Robyn Knoll
dobór obsady
|
||
Craig Kuehne
efekty wizualne
|
||
Artie Malesci
koordynator kaskaderów
|
||
Janine Mitchell
kaskader
|
||
Jean Scoccimarro
dobór obsady
|
||
J.C. Robaina
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…