Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Rebecca Miller | ||
John M. Tyson
(asystent)
|
||
Erik Burge
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Rebecca Miller | ||
Producenci | Ocena | |
Lemore Syvan
producent
|
||
Caroline Kaplan
producent wykonawczy
|
||
Graham King
producent wykonawczy
|
||
Jonathan Sehring
producent wykonawczy
|
||
Melissa Marr
współproducent
|
||
Ethan Smith
współproducent
|
||
Brian Bell
kierownik produkcji
|
||
Jenny Schweitzer
kierownik produkcji
|
||
Luca Borghese
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Camilla Belle
Rose Slavin
|
7,3
|
|
Daniel Day-Lewis
Jack Slavin
|
7,9
|
|
Catherine Keener
Kathleen
|
6,8
|
|
Ryan McDonald
Rodney
|
||
Paul Dano
Thaddius
|
6,9
|
|
Jason Lee
Gray
|
6,8
|
|
Jena Malone
Red Berry
|
6,9
|
|
Beau Bridges
Marty Rance
|
||
Susanna Thompson
Miriam Rance
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ellen Kuras | ||
Josh Pelham
(główna pomoc techniczna)
|
||
Morton Korn
(główna pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Sandi Sissel
(kierownik zdjęć) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Rohatyn | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jennifer von Mayrhauser | ||
Mary Margaret O'Neill
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Sabine Hoffman | ||
Jacob Steingroot
(asystent)
|
||
Cecil Hooker
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Stan Sztaba
(montażysta negatywu)
|
||
Christine Park
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Naomi Donne
projektant makijażu
|
||
Judy Chin
główny charakteryzator
|
||
Colleen Ryan
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Nuria Sitja
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mark Ricker
scenograf
|
8,0
|
|
Pierre Rovira
dyrektor artystyczny
|
||
Carol Silverman
dekorator wnętrz
|
||
Tim Payson
główny rekwizytor
|
||
Dennis Trainor
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Gary Boesch
główny architekt
|
||
Bert Kirkham
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dominick Tavella
mikser ponownego nagrania
|
||
Mariusz Glabinski
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Bruce Kitzmeyer
montaż dialogów
|
||
Chad Birmingham
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Marlena Grzaslewicz
nadzorca postsynchronu
|
||
Linda Murphy
mikrofoniarz
|
||
Robin Urdang
nadzorca muzyki
|
||
Nancy Cabrera
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Collison
technik imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Gary Coates
koordynator efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Randy Boliver
koordynator kaskaderów
|
||
Douglas Crosby
koordynator kaskaderów
|
||
Ryan Whynot
kaskader
|
||
Cindy Tolan
dobór obsady
|
||
Laura Cass
dobór obsady (asystent)
|
||
Andrew Rowlands
operator steadicam
|
||
Thomas Lappin
operator kamery
|
||
Andrew Rowlands
operator kamery
|
||
Sandi Sissel
operator kamery
|
||
Johnny Cochrane
operator kamery (asystent)
|
||
Jeremy Lyall
operator kamery (asystent)
|
||
Raphael MacKenzie
operator kamery (asystent)
|
||
Eddy McInnis
operator kamery (asystent)
|
||
Richard Fiander
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
Richard Gioia
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
Daniel Keck
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
Dean Stinchcombe
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
John C. Nadeau
oświetlenie
|
||
Nicole Rivelli
fotosista
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…