Hunter Prey 2010

Statek więzienny Prometeusz ulega awarii i rozbija się na nieznanej planecie. Z katastrofy cało wychodzi jedynie czterech żołnierzy imperium i transportowany przez nich więzień. Pozbawieni wsparcia muszą odszukać uciekiniera, będącego ostatnim przedstawicielem swojego gatunku, doskonale adaptującym się do nowego środowiska.

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Obsada Zobacz pełną obsadę

Isaac C. Singleton Jr.
jako Komandor Karza
Clark Bartram
jako Jericho
Damion Poitier
jako Centauri 7
Simon Potter
jako Logan
Erin Gray
jako Clea

Fabuła

Statek więzienny Prometeusz ulega awarii i rozbija się na nieznanej planecie. Z katastrofy cało wychodzi jedynie czterech żołnierzy imperium i transportowany przez nich więzień. Pozbawieni wsparcia muszą odszukać uciekiniera, będącego ostatnim przedstawicielem swojego gatunku, doskonale adaptującym się do nowego środowiska. Asmodeusz

Gatunek
Sci-Fi, Thriller
Słowa kluczowe
obcy, ucieczka, żołnierz, polowanie zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2009-11 (świat)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Untitled Sandy Collora Project (USA) (tytuł roboczy)
Czas trwania
90 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

Avatar square 200x200

i_darek1x 2010-11-01 3

Kiepski! – Niskobudżetowy film ze słabym scenariuszem i całą resztą …
Nuda ,nuda i jeszcze raz nuda !!!

Asmodeusz 2010-09-16 6

może być – Film kategorii B lub C, niewielki budżet, nieliczna obsada i takie sobie efekty specjalne. Mimo wszystko nie jest to całkowita klapa i potrafi zaskoczyć, raczej dla miłośników gatunku.

regoat 2009-04-25

oj chyba – chyba bedzie to glupie, a na pewno z tego Pitch Black nie bedzie

Darth_Artur regoat 2009-04-25

Widzę że dzięki newsowi o filmach s-f zrobiło się trochę więcej zainteresowania wokół tych produkcji… i dobrze:) To ja też dodam coś od siebie.
Po pierwsze Pitch Black to kiepski film:-p i dla mnie nie jest to wzór do którego należało by dążyć. Jednak wydaje mi się, że Hunter Prey faktycznie może być słaby. Pamiętam jak kiedyś był news z samymi zdjęciami z filmu, to wtedy myślałem że będzie to jakaś fajniejsza produkcja. A teraz po trailerze zdaje się to to będzie film o ganianiu się po pustyni i nic więcej.
Oczywiście nie chcę osądzać filmu z góry, poczekam aż będzie w kinach. To tylko odczucia po trailerze.

regoat regoat 2009-04-25

Pitch Black – słaby, :) nie no prosze cie, ten film to klasyk. Teraz jak sie go oglada, to jasne widac jego niedociagniecia i braki ale i tak pozostaje swietny, ten jego klimat, no i kreacja Diesla. NO ale to nie o tym filmie wątki.

Współtworzą