Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Pete Travis | ||
Lee Grumett
(asystent)
|
||
Jo Tew
(asystent)
|
||
Carley Lane
(asystent)
|
||
Lynette Mitchelle
(asystent)
|
||
Sandile Ntobele
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Alex Garland | ||
Carlos Ezquerra
(postacie)
|
6,0
|
|
John Wagner
(postacie)
|
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Alex Garland
producent
|
||
Andrew Macdonald
producent
|
||
Allon Reich
producent
|
||
Chris Kingsley
współproducent
|
||
Jason Kingsley
współproducent
|
||
Michael S. Murphey
współproducent
|
||
Deepak Nayar
producent wykonawczy
|
||
Stuart Ford
producent wykonawczy
|
||
Adi Shankar
producent wykonawczy
|
||
Michael Elson
współproducent wykonawczy
|
||
Joanne Smith
współproducent
|
||
Marisa Soneman
kierownik produkcji
|
||
Lathiem Groenmeyer
koordynator produkcji
|
||
Megan Korzynski
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Karl Urban
Sędzia Dredd
|
7,3
|
|
Olivia Thirlby
Cassandra Anderson
|
6,7
|
|
Lena Headey
Madeline "Ma-Ma" Madrigal
|
7,6
|
|
Wood Harris
Kay
|
6,0
|
|
Langley Kirkwood
Sędzia Lex
|
||
Junior Singo
Amos
|
||
Luke Tyler
Freel
|
6,0
|
|
Jason Cope
Zwirner
|
6,0
|
|
Domhnall Gleeson
Technik klanu
|
7,0
|
|
Warrick Grier
Caleb
|
6,0
|
|
Deobia Oparei
Sanitariusz T.J.
|
7,5
|
|
Joe Vaz
Big Joe
|
||
Francis Chouler
Sędzia przy wejściu
|
||
Karl Thaning
Sędzia Chan
|
||
Rachel Wood
Operatorka kontoli
|
||
Andile Mngadi
Pasażer
|
||
Porteus Xandau Steenkamp
Kierowca
|
||
Emma Breschi
Zakładniczka
|
||
Rakie Ayola
Szefowa Sędziów
|
||
Tamer Burjaq
Ochroniarz Ma-My
|
||
Shoki Mokgapa
Kobieta z dzieckiem
|
||
Yohan Chun
Dziewczyna w oknie
|
||
Eden Knowles
Dziewczyna w oknie
|
||
Desmond Lai Lan
Bezdomny
|
||
Patrick Lyster
Operator kontroli
|
7,0
|
|
Travis Snyders
Ćpun Slo-Mo
|
||
Chad Phillips
Ćpun Slo-Mo
|
||
Scott Sparrow
Japhet
|
||
Marty Kintu
Członek gangu Big Joe
|
||
Nicole Bailey
Cathy
|
||
Daniel Hadebe
Sędzia przy wejściu
|
||
Michele Levin
Sędzia Kaplan
|
||
Edwin Perry
Sędzia Alvarez
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Anthony Dod Mantle
(kierownik zdjęć)
|
||
Niels Reedtz Johansen
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Paul Leonard-Morgan | ||
Kostiumy | Ocena | |
Michael O'Connor |
7,0
|
|
Diana Cilliers | ||
Montaż | Ocena | |
Mark Eckersley |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Megan Tanner
projektant makijażu
|
||
Megan Tanner
projektant fryzur
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mark Digby
scenograf
|
8,0
|
|
Christophe Dalberg
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Emilia Roux
dyrektor artystyczny
|
||
Michelle Day
dekorator wnętrz
|
||
Brendan Smithers
główny architekt
|
||
Mark Risk
scenopis obrazkowy
|
||
Andre Human
scenopis obrazkowy
|
||
Silke Eckard
rekwizytor
|
||
Etienne Maree
rekwizytor
|
||
Gary Middlewick
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Glenn Freemantle
projektant dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Max Poolman
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kate Dowd
dobór obsady
|
||
Denton Douglas
dobór obsady
|
||
Sarah Finn
dobór obsady
|
||
Jon Thum
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Grant Hulley
nadzorca kaskaderów
|
||
Franz Spilhaus
koordynator kaskaderów
|
||
Paul Hampshire
kaskader dublujący: Karl Urban
|
||
Fleur van Eeden
kaskader dublujący
|
||
Kerry Gregg
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Olivia Jackson
kaskader
|
||
Marc Calvelo
animator
|
||
Pablo Grillo
główny animator
|
||
Martin Lanzinger
animator
|
||
Matt Mitchell
animator
|
||
Clint Abrahams
kaskader
|
||
George Bailey
kaskader
|
||
Oliver Bailey
kaskader
|
||
Lauren Bate
kaskader
|
||
François Boondryk
kaskader
|
||
Lodewyk Johannes Brink
kaskader dublujący: Karl Urban
|
||
Dermot Brogan
układacz
|
||
Ruan Burger
kaskader
|
||
Vikoija Ciric
kaskader
|
||
François Coetzer
układacz
|
||
Jared Cohen
kaskader
|
||
Tyron Dean
kaskader
|
||
Mandla Dolosi
kaskader
|
||
Greg Dreyer
kaskader
|
||
Johan du Plessis
kaskader
|
||
Mandisa Duna
kaskader
|
||
Amanda Dyar
kaskader
|
||
Brenda Firmani
kaskader dublujący
|
||
Ronni Gadula
kaskader
|
||
Dane Grant
kaskader
|
||
Cary Green
kaskader
|
||
Kerry Gregg
kaskader
|
||
Francois Grobbelaar
kaskader
|
||
Francois Grobbelaar
układacz
|
||
Daniel Himschoot
kaskader
|
||
Dan Hirst
kaskader dublujący: Karl Thaning
|
||
Katja Hopkins
kaskader
|
||
Adam Horton
kaskader dublujący
|
||
Adam Horton
kaskader
|
||
Grant Hulley
koordynator kaskaderów
|
||
Marc Hyland
kaskader
|
||
Allen Irwin
kierowca kaskader
|
||
Pope Jerrod
kaskader
|
||
Sylma Jordaan
kaskader
|
||
Julian Koberman
kaskader dublujący
|
||
Ibrahim Levy
kaskader
|
||
Brandon Livanos
kaskader
|
||
Gizelle Loots
kaskader
|
||
Leon Loots
kaskader
|
||
Boris Martinez
kaskader
|
6,0
|
|
Caprice Masinga
kaskader
|
||
Trayan Milenov-Troy
kaskader
|
||
Mick 'Stuntie' Milligan
kaskader
|
||
Voytec Modrezewski
kaskader
|
||
Anton Moon
choreograf walk
|
||
Arten Moyo
kaskader
|
||
Malibongwe Mqamelo
kaskader
|
||
Aaron Muchanyu
kaskader
|
||
Shaamilla Noordien
kaskader
|
||
Theuns Nothnagel
kaskader
|
||
Juan Oelofse
kaskader
|
||
Benny Ou
kaskader
|
||
Travis Paterson
układacz
|
||
Bradley Peterson
kaskader
|
||
Grant Powell
choreograf walk (asystent)
|
||
Emmylou Rabe
kaskader
|
||
Luke Rhode
kaskader
|
||
Christopher September
kaskader
|
||
Craig Gordon Sobotker
kaskader
|
||
Michael Soloman
kaskader
|
||
Johann Spilhaus
układacz
|
||
Peter Spiropoulous
kaskader
|
||
Ryan Stuart
kaskader
|
||
Brian Svosve
kaskader
|
||
Thembaletu Tyutu
kaskader
|
||
Nathan Wheatley
kaskader
|
||
Vernon Willemse
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…