Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
T.J. Scott |
6,0
|
|
Sheldon Inkol
(asystent)
|
||
John Lawson
(asystent)
|
||
Michele Rakich
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
T.J. Scott |
6,0
|
|
J. Stephen Maunder
(historia)
|
||
Richard M. Samuels
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jalal Merhi
producent
|
||
Dale Hildebrand
kierownik produkcji
|
||
Dale Hildebrand
współproducent
|
||
J. Stephen Maunder
współproducent
|
||
Kevin Ward
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Bolo Yeung
Mistrz Sumai
|
7,1
|
|
Jalal Merhi
Niki Picasso
|
||
Billy Blanks
Jason Storm
|
||
Bobbie Phillips
TC 2000 X / Zoey Kinsella
|
||
Matthias Hues
Bigalow
|
||
Kelly Gallant
Zircon
|
||
Harry Mok
Blade
|
||
Ramsay Smith
Kontroler
|
||
Gregory Philpot
Dr Cameron Johnson
|
||
M.J. Kang
Córka mistrza Sumai
|
||
Alex Appel
Sparks
|
||
Harold Howard
Harold
|
||
Scott Hogarth
Scott
|
||
Doug Lennox
Władca
|
||
Andy Pandoff
Barker
|
||
Kevin Lund
Arbiter
|
||
Robert Wallace
Duchowny
|
||
Don Kelly
Egzekutor
|
||
Ann Shipman
Egzekutorka
|
||
Wally Jay
Wielki Mistrz
|
||
Risa Litwin
Płacząca kobieta z dzieckiem
|
||
Matthew Warry-Smith
Mały chłopiec
|
||
Dave Roberts
Osoba wysadzająca w powietrze
|
||
Garry Robbins
Gigant
|
||
Cliff Makinson
"Szczur"
|
||
Randall Wyse
Obrońca "Szczura"
|
||
Mark Kay
Wojownik z nunczako
|
||
Hana Chtay
Medyk
|
||
Brigitta Bereznay
Medyk
|
||
Reid Dennison
Medyk
|
||
Joel John
Strażnik Egzekutora
|
||
Eric Bryson
Strażnik Egzekutora
|
||
Rick Kiss
Strażnik Egzekutora
|
||
Paul Jagersky
Strażnik Egzekutora
|
||
Ian Chow
Strażnik Egzekutora
|
||
Donald Byron
Strażnik Egzekutora
|
||
Howard Green
Strażnik Egzekutora
|
||
Victor Luke
Strażnik Egzekutora
|
||
Chris Hader
Strażnik Egzekutora
|
||
Michael Waldron
Strażnik Egzekutora
|
||
Tom Cerullo
Strażnik Egzekutora
|
||
Heather Brubaker
Technik komunikacyjna
|
||
Jeanette Wing
Technik komunikacyjna
|
||
Helen Scott
Technik komunikacyjna
|
||
Anna Rane
Technik komunikacyjna
|
||
Gene Bates-Renaud
Technik komunikacyjny
|
||
Dave Stevenson
Członek gangu Picassa
|
||
Michael Sapir
Członek gangu Picassa
|
||
Todd Dunphy
Członek gangu Picassa
|
||
Rogue Johnston
Członek gangu Picassa
|
||
Rick Sue
Członek gangu Picassa
|
||
Dale Hildebrand
Członek gangu Picassa
|
||
Ernie Jackson
Członek gangu Picassa
|
||
Ted Ludzik
Tropiciel
|
7,0
|
|
Jay Hoon Lee
Tropiciel
|
||
Pete Dempster
Tropiciel
|
||
Marcia King
Tropicielka
|
||
Steven Nijjar
Tropiciel
|
||
Jean-Claude Khayat
Tropiciel
|
||
Mike Chow
Wojownik z powierzchni
|
||
Layton Morrison
Wojownik z powierzchni
|
||
Jean Boutros
Wojowniczka z powierzchni
|
||
Bill Pickells
Wojownik z powierzchni
|
||
George A. Dillman
Wojownik z powierzchni
|
||
Lloyd Adams
Wojownik z powierzchni
|
||
Steve Cliffe
Wojownik z powierzchni
|
||
Rupert Harvey
Wojownik z powierzchni
|
||
Mike Frolick
Wojownik z powierzchni
|
||
Ron Cormier
Wojownik z powierzchni
|
||
Mike Campbell
Wojownik z powierzchni
|
||
John Lawson
Wojownik z powierzchni
|
||
Rob Wilson
Wojownik z powierzchni
|
||
Peter Wloka
Wojownik z powierzchni
|
||
Errol G. Farquharson
Wojownik z powierzchni
|
||
Adam Casinha
Wojownik z powierzchni
|
||
Mike Casinha
Wojownik z powierzchni
|
||
Mike Diagual
Wojownik z powierzchni
|
||
Steve Sherman
Wojownik z powierzchni
|
||
Bob Cotie
Wojownik z powierzchni
|
||
David Giles
Wojownik z powierzchni
|
||
Steve Paul
Wojownik z powierzchni
|
||
Lewis Robinson
Wojownik z powierzchni
|
||
J. Stephen Maunder
Wojownik z powierzchni
|
||
A.J. Verel
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Curtis Petersen
(kierownik zdjęć)
|
||
Charles A. Gould
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Varouje | ||
Kostiumy | Ocena | |
Kimberly Memory Stanley
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Reid Dennison | ||
John Cameron
(współmontażysta)
|
||
Darryl Cornford
(asystent)
|
||
Leah Corrigan
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Randy Daudlin
efekty specjalne makijażu
|
||
Catherine Davies Irvine
główny charakteryzator
|
||
Catherine Davies Irvine
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jasna Stefanović
dyrektor artystyczny
|
||
Ingrid Jurek
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Mara Ravins
dekorator wnętrz
|
||
Kevin Pierson
główny rekwizytor
|
||
Ivan Cvetanovic
rekwizytor
|
||
Fraser Paterson
rekwizytor
|
||
Michael Zivkovic
rekwizytor
|
||
Dean Hannas
rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Norm Barker
operator postsynchronu
|
||
Charles Bowers
montaż dialogów
|
||
Fred Brennan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jack Buchanan
mikser
|
||
Andy Christie
operator imitacji
|
||
Sue Conley
montaż efektów dźwiękowych (asystent)
|
||
Steve Copley
operator imitacji
|
||
Janis Kaleis
mikrofoniarz
|
||
Darcy Kite
operator postsynchronu
|
||
Andy Koyama
operator postsynchronu
|
||
Tim O'Connell
operator postsynchronu
|
||
Allen Ormerod
mikser ponownego nagrania
|
||
Dino Pigat
mikser ponownego nagrania
|
||
Michelle Schubert
imitator dźwięku (asystent)
|
||
John Sievert
imitator dźwięku
|
||
Virginia Storey
imitator dźwięku (asystent)
|
||
Kevin Ward
montaż dialogów
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ron Craig
efekty specjalne
|
||
Stan Zuwala
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ron Leach
dobór obsady
|
||
Alexander Quinn
dodatkowy dobór obsady
|
||
David Geldart
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Geldart
animator
|
||
Samir Hoon
animator
|
||
Johnny Askwith
oświetlenie
|
||
Yvon Comeau
elektryk
|
||
John Crockford
elektryk
|
||
Raymond McLeary
elektryk
|
||
Michael Gibson
fotosista
|
||
Robert Stamenov
fotosista
|
||
Curtis Petersen
operator kamery
|
||
Glenn Pineau
operator kamery
|
||
Mark Willis
operator kamery
|
||
Richard Eagan
operator kamery (asystent)
|
||
Doug Nelson
operator kamery (asystent)
|
||
Carlo Besasie
operator kamery (praktykant)
|
||
J.C. Caveen
księgowy produkcji
|
||
Mark Kay
choreograf walk (druga ekipa)
|
||
Bobby Sargent
choreograf walk (druga ekipa)
|
||
Marco Bianco
koordynator kaskaderów
|
||
Billy Blanks
choreograf walk
|
||
Ernie Jackson
choreograf walk
|
||
Jalal Merhi
choreograf walk
|
||
Wilson Chan
kaskader
|
||
Todd Dunphy
kaskader
|
||
Ernie Jackson
kaskader
|
||
Brian Jagersky
kaskader
|
||
Risa Litwin
kaskader
|
||
Rik Panthera
kaskader
|
||
Edward A. Queffelec
kaskader
|
||
Helen Scott
kaskader
|
||
Paul Stoichevski
kaskader
|
||
Vilhelm Vegh
kaskader
|
||
Craig Wallace
kaskader
|
||
Steve Lucescu
układacz
|
||
Ernie Jackson
koordynator kaskaderów (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Bryson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
A.J. Verel
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mic Jones
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…