Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
James A. Contner | ||
Brenda Kalosh
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Fury |
7,0
|
|
Joss Whedon
(twórca)
|
7,6
|
|
Producenci | Ocena | |
Gareth Davies
producent
|
||
David Solomon
współproducent
|
||
Kelly A. Manners
współproducent
|
||
Marti Noxon
współproducent
|
6,0
|
|
Gail Berman
producent wykonawczy
|
||
Sandy Gallin
producent wykonawczy
|
||
Fran Rubel Kuzui
producent wykonawczy
|
||
Kaz Kuzui
producent wykonawczy
|
||
Joss Whedon
producent wykonawczy
|
7,6
|
|
David Greenwalt
producent wykonawczy
|
||
Marc David Alpert
nadzorca produkcji
|
||
Kelly A. Manners
kierownik produkcji
|
||
Elyse Ramsdell
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sarah Michelle Gellar
Buffy Anne Summers
|
7,2
|
|
Nicholas Brendon
Alexander „Xander” Harris
|
||
Alyson Hannigan
Willow Rosenberg
|
7,1
|
|
Charisma Carpenter
Cordelia Chase
|
||
Anthony Head
Rupert Giles
|
||
David Boreanaz
Angel
|
7,1
|
|
Seth Green
Daniel „Oz” Osbourne
|
7,1
|
|
Kristine Sutherland
Joyce Summers
|
6,0
|
|
Eliza Dushku
Faith Lehane
|
7,0
|
|
Harry Groener
Burmistrz Richard Wilkins III
|
6,0
|
|
Alexis Denisof
Wesley Wyndam-Pryce
|
||
Armin Shimerman
Dyr. Snyder
|
||
Keith Brunsmann
Lackey
|
||
Jimmie F. Skaggs
Posłaniec
|
||
Michael Schoenfeld
Strażnik
|
||
Seth Coltan
Strażnik
|
||
JR Reed
Strażnik
|
6,0
|
|
Bonita Friedericy
Pani Finkle
|
||
Brett Moses
Uczeń
|
||
K. Todd Freeman
Pan Trick (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Manasseri
Rogaty demon (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Plotnick
Zastępca burmistrza Allan Finch (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Gershman
(kierownik zdjęć)
|
||
Tom Keefer
(główna pomoc techniczna)
|
||
Bob Snowdon
(pomoc techniczna)
|
||
Marshall Valentine
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christophe Beck |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Cynthia Bergstrom | ||
Sydney Conrad Shapiro | ||
Montaż | Ocena | |
Skip Macdonald |
9,0
|
|
Golda Savage
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Todd McIntosh
nadzorca charakteryzacji
|
||
John Maldonado
charakteryzator
|
||
Michael Moore
główny stylista
|
||
Lisa Marie Rosenberg
fryzjer
|
||
John Vulich
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Carey Meyer
scenograf
|
||
Dylan J. Hay Chapman
projektant wnętrz
|
||
Kelly Schultz
projektant wnętrz
|
||
David A. Koneff
dekorator wnętrz
|
||
Randy Eriksen
główny rekwizytor
|
||
Stella Starlight
projektant graficzny
|
||
Steve West
koordynator konstrukcji
|
||
David Ronan
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Cindy Rabideau
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Robert Guastini
montaż dialogów
|
||
Robert Guastini
montaż postsynchronu
|
||
Todd Orr
mikser ponownego nagrania
|
||
Ron Evans
mikser ponownego nagrania
|
||
Adam Sawelson
mikser efektów dźwiękowych
|
||
Fernand Bos
montaż muzyki
|
||
Mike Marchain
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tami Treadwell
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bruce Minkus
koordynator efektów specjalnych
|
||
Damian Fisher
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…