Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Lawrence Trilling | ||
Richard Coad
(asystent)
|
||
Harmony Gosbee
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Josh Appelbaum |
7,0
|
|
André Nemec | ||
J.J. Abrams
(twórca)
|
7,2
|
|
J.R. Orci
(główny redaktor)
|
6,0
|
|
Breen Frazier
(redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
Monica Breen
producent
|
6,0
|
|
Alison Schapker
producent
|
6,0
|
|
Lawrence Trilling
nadzorca produkcji
|
||
Josh Appelbaum
nadzorca produkcji
|
7,0
|
|
André Nemec
nadzorca produkcji
|
||
Jeffrey Bell
współproducent wykonawczy
|
||
Jesse Alexander
współproducent wykonawczy
|
4,0
|
|
Jeff Pinkner
współproducent wykonawczy
|
6,0
|
|
Jeff Melvoin
producent wykonawczy
|
||
Ken Olin
producent wykonawczy
|
||
J.J. Abrams
producent wykonawczy
|
7,2
|
|
Sarah Caplan
producent
|
||
Bryan Burk
współproducent
|
7,5
|
|
Nicole Carrasco
współproducent
|
||
Drew Goddard
współproducent
|
||
Meighan Offield
współproducent
|
||
Stephen Judge
współproducent
|
||
Maryann Brandon
współproducent
|
6,0
|
|
Suzanne Geiger
kierownik produkcji
|
||
Jeehan Malik
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jennifer Garner
Sydney Bristow
|
7,2
|
|
Ron Rifkin
Arvin Sloane
|
||
Michael Vartan
Michael Vaughn
|
6,7
|
|
Kevin Weisman
Marshall Flinkman
|
||
Mía Maestro
Nadia Santos
|
||
Greg Grunberg
Eric Weiss
|
||
Victor Garber
Jack Bristow
|
6,7
|
|
Sônia Braga
Elena Derevko
|
||
Lena Olin
Irina Derevko
|
||
Rob Benedict
Brodien
|
||
Eric Anderson
Wywiadowca
|
||
Rod Simmons
Pracownik kolei (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christian Stokes
Zainfekowany (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Donald E. Thorin Jr.
(kierownik zdjęć)
|
||
Tim Merrill
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Giacchino |
8,0
|
|
J.J. Abrams
(temat)
|
7,2
|
|
Chris Tilton
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Laura Goldsmith | ||
Leslie Herman
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Kristin Windell | ||
Imelda Betiong
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Deborah La Mia Denaver
charakteryzator
|
||
Michael Reitz
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Cece Destefano
scenograf
|
||
Karen Manthey
dekorator wnętrz
|
||
Chris Call
główny rekwizytor
|
||
Charisse Cardenas
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Douglas Axtell
mikser
|
||
Beth Pontrelli
nadzorca muzyki
|
||
Andy D'Addario
mikser ponownego nagrania
|
||
Lisle Engle
mikser ponownego nagrania
|
||
Thomas DeGorter
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Stephen M. Davis
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Pahoa
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…