Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Eddie Murphy |
7,7
|
|
Alan B. Curtiss
(asystent)
|
||
Karen Ginsberg
(asystent)
|
||
John Rusk
(asystent)
|
6,0
|
|
Dorothy A. Steinicke
(asystent)
|
||
Barry K. Thomas
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Eddie Murphy |
7,7
|
|
Producenci | Ocena | |
Mark Lipsky
producent
|
||
Robert D. Wachs
producent
|
8,0
|
|
Eddie Murphy
producent wykonawczy
|
7,7
|
|
Aktorzy | Ocena | |
Eddie Murphy
Quick
|
7,7
|
|
Richard Pryor
Sugar Ray
|
7,6
|
|
Redd Foxx
Bennie Wilson
|
||
Danny Aiello
Phil Cantone
|
||
Michael Lerner
Bugsy Calhoune
|
7,0
|
|
Della Reese
Vera
|
||
Berlinda Tolbert
Annie
|
7,0
|
|
Stan Shaw
Jack Jenkins
|
6,0
|
|
Jasmine Guy
Dominique La Rue
|
||
Vic Polizos
Richie Vento
|
||
Lela Rochon
Sunshine
|
||
David Marciano
Tony
|
||
Arsenio Hall
Płaczący mężczyzna
|
||
Thomas Mikal Ford
Tommy Smalls
|
||
Uncle Ray Murphy
Willie
|
||
Michael Goldfinger
Mężczyzna
|
||
Joe Pecoraro
Joe Leoni
|
||
Robin Harris
Jerome
|
||
Charles Q. Murphy
Jimmy
|
||
Miguel A. Núñez Jr.
Mężczyzna ze złamanym nosem
|
5,0
|
|
Desi Arnez Hines II
Młody Quick
|
||
Ji-Tu Cumbuka
Bezzębny hazardzista
|
||
J. Kennedy Horne
Hazardzista
|
||
Bobby McGee
Hazardzista
|
||
Reynaldo Rey
Hazardzista
|
||
Nick Savage
Hazardzista
|
||
Margaret Wheeler
Starsza pani
|
||
Joe Littlefield
Starszy pan
|
||
Rick Aiello
Mężczyzna
|
||
Donald Nardini
Mężczyzna
|
||
Robert Vento
Barman
|
||
Dennis Lee Kelly
Policjant
|
||
William Utay
Policjant
|
||
Eugene Robert Glazer
Det. Hogan
|
7,7
|
|
Michael Stroka
Det. Simms
|
||
Eddie Smith
Kierowca
|
||
Lezley Price
Pielęgniarka
|
||
Roberto Durán
Roberto
|
||
John Kennedy Horne
Hazardzista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Woody Omens |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Herbie Hancock | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Alan Balsam | ||
George Bowers |
7,0
|
|
James C. Johnson
(asystent)
|
||
Rodney Sharpp
(praktykant)
|
||
Kelly Tartan
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Bernadine M. Anderson
charakteryzator
|
||
Klexius Kolby
charakteryzator
|
||
Marie Carter
charakteryzator (asystent)
|
||
Tony Lloyd
charakteryzator (asystent)
|
||
Robert L. Stevenson
fryzjer
|
||
Don Lynch
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Lawrence G. Paull
scenograf
|
||
Russell B. Crone
dyrektor artystyczny
|
||
Geoff Hubbard
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
George R. Nelson
dekorator wnętrz
|
||
Craig Edgar
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Alan S. Kaye
projektant wnętrz
|
||
Robert Maddy
projektant wnętrz
|
||
Robert J. Carlyle
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ken Dufva
imitator dźwięku
|
||
David Lee Fein
imitator dźwięku
|
||
Steve Cantamessa
mikrofoniarz
|
||
Gene S. Cantamessa
mikser
|
||
Greg Curda
mikser imitacji
|
||
Daniel J. Leahy
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom Gerard
mikser ponownego nagrania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Fortune
montaż dźwięku
|
||
Frank Howard
montaż dźwięku
|
||
F. Hudson Miller
montaż dźwięku
|
||
R.J. Palmer
montaż dźwięku
|
||
Beth Sterner
montaż dźwięku
|
||
John Morris
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donald Ortiz
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Craig Sims
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Pamela Bentkowski
montaż imitacji
|
||
Bunny Andrews
montaż muzyki
|
||
Lise Richardson
montaż muzyki (asystent)
|
||
Juno J. Ellis
montaż postsynchronu
|
||
John Benson
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Cecelia Hall
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Mark Jennings
okablowanie
|
||
Jeffrey Kaplan
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Kenneth C. Clark
technik
|
||
Thomas Mertz
technik
|
||
Karl Nygren
technik
|
||
Mike Wever
technik
|
||
Jeffrey A. Wischnack
technik
|
8,0
|
|
Peter Albiez
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Chuck Gaspar
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Robi Reed
dobór obsady
|
||
María Martín
dobór obsady (asystent)
|
||
Chemin Sylvia Bernard
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dawn Robinson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Eddie Smith
dodatkowy dobór obsady
|
||
Marc Brandin
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Barbara Harris
dobór głosu
|
||
Alan Oliney
koordynator kaskaderów
|
||
Randy Nolen
operator steadicam (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…