Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ron Shelton | ||
Mark Vargo
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Michael H. Anderson
(asystent)
|
||
H. Gordon Boos
(asystent)
|
||
W. Thomas Snyder
(asystent)
|
||
Steve Battaglia
(asystent) (druga ekipa)
|
||
K.C. Hodenfield
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Darren M. Demetre
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Courtney Wulfe
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
John Norville | ||
Ron Shelton | ||
Producenci | Ocena | |
Gary Foster
producent
|
||
David V. Lester
producent
|
||
Arnon Milchan
producent wykonawczy
|
||
Kellie Davis
współproducent
|
||
Karin Freud
współproducent
|
||
David Siegel
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Kevin Costner
Roy "Cynowy Puchar" McAvoy
|
8,2
|
|
Rene Russo
Dr Molly Griswold
|
7,2
|
|
Cheech Marin
Romeo Posar
|
7,5
|
|
Don Johnson
David Simms
|
7,7
|
|
Linda Hart
Doreen
|
||
Dennis Burkley
Earl
|
||
Rex Linn
Dewey
|
7,0
|
|
Lou Myers
Clint
|
||
Richard Lineback
Curt
|
||
George Perez
Jose
|
||
Mickey Jones
Turk
|
||
Michael Milhoan
Boone
|
||
Gary McCord
On sam
|
||
Craig Stadler
On sam
|
||
Peter Jacobsen
On sam
|
||
Jim Nantz
Spiker CBS
|
||
Ken Venturi
Spiker CBS
|
||
Ben Wright
Spiker CBS
|
||
Frank Chirkinian
On sam - producent koordynujący CBS
|
||
Lance Barrow
Dyrektor CBS
|
||
Brian Hammons
Spiker Golf Channel
|
||
Mike Ritz
Spiker Golf Channel
|
||
Peter Kostis
Reporter Golf Channel
|
||
Jimmy Roberts
Reporter ESPN
|
||
George Michael
Gospodarz programu "Sports Machine"
|
||
Kris Ancira
Tancerka w "Golden Tassel"
|
||
Sharyn McCreedy
Kelnerka w "Golden Tassel"
|
||
Gregory Avellone
Męzczyzna za linami
|
||
Kevin Wilson
Nosiciel kijów golfowych Mickelsona
|
||
Susan A. Cabral
Pacjentka w pokoju wyjściowym
|
||
Del Roy
Starter w lokalnych eliminacjach
|
||
Sanford Gibbons
Sędzia w lokalnych eliminacjach
|
||
Irina Gasanova
Kelnerka w "19th Hole"
|
||
Bill Caplan
Starter mistrzostw US Open
|
||
Sharon Costner
Babcia z psem
|
||
Bill Costner
Dziadek z psem
|
||
Joe Costner
Wnuk
|
||
Rob Harris
Agent Simmsa
|
||
Nick Kiriazis
Facet w barze
|
||
Tom Todoroff
Facet w barze
|
||
Frederick Lewis
Facet w barze
|
||
Jess King
Facet w barze
|
||
Harold G. Herthum
Barman
|
||
William Utay
Dubler Roya
|
||
Allan Malamud
Reporter na mistrzostwach US Open
|
||
Melissa Young
Śliczna blondynka
|
||
Steven 'Sven' Lewison
Nosiciel kijów golfowych Simmsa
|
||
Brad Britton
Nosiciel kijów golfowych Jacobsena
|
||
Corey Pavin
Golfista na zawodach PGA
|
||
Phil Mickelson
Golfista na zawodach PGA
|
||
Fred Couples
Golfista na zawodach PGA
|
||
Jerry Pate
Golfista na zawodach PGA
|
||
Lee Janzen
Golfista na zawodach PGA
|
||
Billy Mayfair
Golfista na zawodach PGA
|
||
Steve Elkington
Golfista na zawodach PGA
|
||
John Cook
Golfista na zawodach PGA
|
||
Andrew Magee
Golfista na zawodach PGA
|
||
David Ogrin
Golfista na zawodach PGA
|
||
John Mahaffey
Golfista na zawodach PGA
|
||
Jeff Maggert
Golfista na zawodach PGA
|
||
D.A. Weibring
Golfista na zawodach PGA
|
||
Blaine McCallister
Golfista na zawodach PGA
|
||
Tom Purtzer
Golfista na zawodach PGA
|
||
Bruce Lietzke
Golfista na zawodach PGA
|
||
Tommy Armour III
Golfista na zawodach PGA
|
||
Gregory Buff White
Golfista na zawodach PGA
|
||
Mike Standly
Golfista na zawodach PGA
|
||
Jim McLean
Golfista na zawodach PGA
|
||
Howard Twitty
Golfista na zawodach PGA
|
||
Amy Alcott
Golfistka na zawodach PGA
|
||
Kevin Bowe
Kelner w "Waffle House" (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Cotner
Fan golfa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Barrett Rakestraw
Członek galerii Houston (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Sciole
Kelnerka w "19th Hole" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darren VanCleef
Nosiciel kijów golfowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leon Alvarado
Widz na meczu golfowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Biggs
Widz na meczu golfowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Barton Bollfrass
Nosiciel kijów golfowych Bissella (niewymieniony w czołówce)
|
||
Margaret Dane
Widz na meczu golfowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Dman Escobar
Widz na meczu golfowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nikki Giavasis
Widz na mistrzostwach US Open (niewymieniony w czołówce)
|
||
William E. Johnson III
Statysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Randall Kahn
Widz na meczu golfowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vivian Kalinov
Widz na meczu golfowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Will Klipstine
Rywalizujący nosiciel kijów golfowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Lessler
Pracownik sklepu z artykułami używanymi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnny Miller
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Debbie Overbey
Widz na meczu golfowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark "Jeff" Reed
Golfista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Graham Sibley
Strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Barry Strickland
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chaz Taylor
John Cook / Nosiciel kijów golfowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Thomason
Policjant przy bramie wejściowej na mistrzostwach US Open (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Walden
Statysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Russell Boyd |
7,0
|
|
Mark Vargo
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Bobby Huber
(główna pomoc techniczna)
|
||
Darrell B. Sheldon
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Jim Gordon
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Harris
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mansur Johnson
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
William Ross |
5,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Carol Oditz | ||
Cheryl Beasley Blackwell | ||
Brenda Maben | ||
Bob Morgan | ||
Lori Jean Sacks | ||
Barbara Gordon
(Kevin Costner)
|
||
Gala Autumn
(nadzorca kostiumów)
|
||
Kimberly Adams-Galligan
(asystent)
|
||
Gina G. Aller
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Eileen Cox Baker
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Kimberly Ray | ||
Paul Seydor | ||
Clay Rawlins
(dodatkowy)
|
||
Mo Henry
(montażysta negatywu)
|
||
Rebecca Weigold
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Francisco X. Pérez
nadzorca charakteryzacji
|
||
James Lee McCoy
główny charakteryzator
|
||
Susan A. Cabral
charakteryzator osobisty: Rene Russo
|
||
Sherry Caudle
charakteryzator
|
||
Elle Elliott
nadzorca stylizacji
|
||
Gerald Solomon
główny stylista
|
||
Kareen Boursier
fryzjer
|
||
Michelle Garbin
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jim Bissell
scenograf
|
||
Gae S. Buckley
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Christopher Burian-Mohr
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Ric McElvin
dekorator wnętrz
|
||
Ted Haigh
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ernest Depew
koordynator konstrukcji
|
||
Nancy Gilmore
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jay Siroy
główny architekt
|
||
Tom Shaw Jr.
główny rekwizytor
|
||
Scott M. Anderson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Carey Harris Jr.
główny rekwizytor (asystent)
|
||
John J. Bradley
rekwizytor
|
||
Alan Easley
rekwizytor
|
||
Dwain Wilson
rekwizytor
|
||
Trevor Goring
scenopis obrazkowy
|
||
Jesse Siono Jr.
malarz
|
||
Jennifer Bristol
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrea Cantrell
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raul V. Carrera
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stan Cockerell
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Hayes
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Penley
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Windisch
główny architekt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David E. Campbell
mikser ponownego nagrania
|
||
Rick Hart
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert J. Litt
mikser ponownego nagrania
|
||
John T. Reitz
mikser ponownego nagrania
|
||
Gregg Rudloff
mikser ponownego nagrania
|
||
Elliot Tyson
mikser ponownego nagrania
|
||
Bruce Fortune
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Stu Bernstein
montaż dźwięku
|
||
Joe Divitale
montaż dźwięku
|
||
Glenn Hoskinson
montaż dźwięku
|
||
Neil L. Kaufman
montaż dźwięku
|
||
Kimberly Ellen Lowe
montaż dźwięku
|
||
Anthony Milch
montaż dźwięku
|
||
Howard Neiman
montaż dźwięku
|
||
Shawn Sykora
montaż dźwięku
|
||
Donald L. Warner Jr.
montaż dźwięku
|
||
Aaron D. Weisblatt
montaż dźwięku
|
||
Marc Deschaine
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Rickley W. Dumm
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Lance Laurienzo
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jonathan Phillips
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Laura Graham
montaż postsynchronu
|
||
Andrea Horta
montaż postsynchronu
|
||
Doc Kane
mikser postsynchronu
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Pamela G. Kimber
postsynchron (asystent)
|
||
Ellen Heuer
imitator dźwięku
|
||
Christopher Moriana
imitator dźwięku
|
||
Michael Dressel
nadzorujący montaż imitacji
|
||
David Jobe
mikser imitacji
|
||
Kirk Francis
mikser
|
||
Mychal Smith
mikrofoniarz
|
||
Kay Colvin
okablowanie
|
||
Mark C. Grech
okablowanie
|
||
Larry Fitzgerald
nadzorca muzyki
|
||
Mark Hartley
nadzorca muzyki
|
||
Jim Harrison
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Kevin Crehan
montaż muzyki (asystent)
|
||
David Behle
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean St. John
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Aulicino
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dennis Sager
technik postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven M. Sax
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Keller
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Burt Dalton
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ed Johnston
dobór obsady
|
||
Victoria Thomas
dobór obsady
|
||
Abbe Wool
dobór obsady (asystent)
|
||
Marshall Peck
dobór lokalizacji
|
||
Monty Jordan
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Harry K. Garvin
operator kamery
|
||
Don Reddy
operator kamery
|
||
David Brink
operator kamery (asystent)
|
||
Fred L. McLane
operator kamery (asystent)
|
||
Frank Parrish
operator kamery (asystent)
|
||
Tony Rivetti
operator kamery (asystent)
|
||
Calmar Roberts
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Stephen Sfetku
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Trevor Loomis
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Patrick Murray
oświetlenie
|
||
Sidney Ray Baldwin
fotosista
|
||
Noel Bermudez
księgowy produkcji
|
||
Jane Harrison
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Kathryn Segura
treser zwierząt
|
||
Robert 'Bobby Z' Zajonc
pilot helikoptera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Benoit Eon
efekty cyfrowe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandon McNaughton
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Brooks Burton
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rolf Eberlein
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Hernandez
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Kelem
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Q. DeChambres
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Farley
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Grisaffi
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Abiiba Howell
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Madeloff
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dee Stippick
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick Scheil
księgowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary J. Sims
księgowy (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…