Klopsiki i inne zjawiska pogodowe 6.9

Zwariowany uczony rozwiązuje zagadnienie braku żywności na Ziemi. Kwestie dotyczące głodujących dzieci przestają istnieć, ale rodzą się innego rodzaju kłopoty. Zupy, spaghetti i hamburgery zaczynają spadać z nieba w ogromnych ilościach...

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 6

JakubWyklety 2015-01-18 8

Przezabawny, w czasach, gdy komedie na ogół nie są śmieszne – każdy sukces należy odtrąbić z należytą pompą.

YanYool99 2014-07-30 10

Twórcy mają wyobraźnię. Świetny humor, ciekawa przygoda, lekki zalążek filmu katastroficznego, zajebistość.

MacT 2010-01-29 7

7/10 – Dobra animacja dla całej rodziny. Może i brakuje tego "czegoś" dla dorosłego widza ale twórcy nadrabiają to akcją i nieograniczona wyobraźnią. Postacie są nawet sympatyczne a główny pomysł filmu jest oryginalny.

Marac 2019-01-12 9

Jedna z najoryginalniejszych animacji (nie tylko) dla dzieci [9/10] |||

Studio Sony Pictures Animation to raczej nie jest pierwsza liga współczesnej familijnej animacji. Tym bardziej zaskoczył mnie ten film. Opowieść o zwariowanym wynalazcy, będącym duchowym starszym bratem Dextera z serialu "Dexter’s Laboratory" wprost powala kreatywnością i z podniesionym czołem może stanąć obok najlepszych produkcji Pixara lub Dreamworks. Oryginalna surrealistyczna historia, naprawdę emocjonujący finał pełen świetnych scen akcji, bezbłędny humor (trafiający, co rzadkość, zarówno do dorosłych, jak i do 8-latków). Techniczne wykonanie, jak to w wysokobudżetowej hamerykańskiej produkcji, oczywiście bezbłędne. Naprawdę gorąco polecam ten film zarówno dzieciom jak i dorosłym.

krytyk_filmowy 2010-02-19 8

7 – bardzo dobra bajka-dla całej rodziny. Polecam

Następne