Iluzja 2 6.1

Podczas SuperBowl dochodzi do katastrofy. Władze oskarżają o to magików, a ci żeby udowodnić niewinność zmuszeni są użycia swoich niezwykłych umiejętności.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Jon M. Chu 3.5
Daisy Baldry (asystent) -
Grant Butler (asystent) -
Dom Channing-Williams (asystent) -
Sekani Doram (asystent) -
Mark Johnstone (asystent) -
Sandrine Loisy (asystent) -
Emyr Glyn Rees (asystent) -
Tom Rye (asystent) -
Richard Whelan (asystent) -
Jose Premole (asystent) -
Jack Scarisbrick (asystent) -
Andrew Mannion (asystent) (Chiny) -
Terry Bamber (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Lammy Hersi (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Paul Sacks (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jonny Eagle (asystent) (druga ekipa) -
Andrew Heard (asystent) (druga ekipa) -
Scenariusz
Średnia
Ed Solomon
(również) (historia)
8.0
Peter Chiarelli (historia) 7.0
Boaz Yakin (postacie) 6.0
Edward Ricourt (postacie) 8.0
Producenci
Średnia
Bobby Cohen producent -
Alex Kurtzman
producent
8.0
Roberto Orci
producent
8.0
David Copperfield
współproducent
10.0
Kevin De La Noy
producent wykonawczy
7.0
Karl McMillan producent towarzyszący -
Louis Leterrier
producent wykonawczy
8.5
Ed Solomon
producent wykonawczy
8.0
Chen On Chu producent liniowy (Hongkong / Makau) -
Kevin De La Noy
kierownik produkcji
7.0
Donald Sabourin kierownik produkcji -
Matt Winter kierownik produkcji -
James R. McAllister nadzorca produkcji -
James K. Jensen nadzorca postprodukcji -
Vicky Bishop koordynator produkcji -
Tom Forbes koordynator produkcji (Makau) -
Ali Morris koordynator produkcji (druga ekipa) -
Anneka Coleman koordynator produkcji (asystent) -
Yuen-Wai Liu koordynator produkcji (asystent) -
Justin Powell
koordynator postprodukcji
-
Kimi Rosenthal koordynator postprodukcji -
Aktorzy
Średnia
Jesse Eisenberg
J. Daniel Atlas
6.3
Woody Harrelson
Merritt McKinney
7.8
Mark Ruffalo
Dylan Rhodes
7.3
Dave Franco
Jack Wilder
7.5
Lizzy Caplan
Lula
7.1
Daniel Radcliffe
Walter
6.3
Morgan Freeman
Thaddeus Bradley
8.2
Michael Caine
Arthur Tressler
7.7
Sanaa Lathan
Natalie Austin
6.3
Henry Lloyd-Hughes Allen Scott-Frank -
Jay Chou
Li
7.0
Justine Wachsberger
Zoey Taylor
6.0
David Warshofsky
Cowan
7.0
Tsai Chin
Aktorka
8.0
Ben Lamb
Owen Case
6.0
Julian Stone
(głos)
7.0
Dino Fetscher Strażnik Octa -
Martin Delaney
Bo Walsh
-
Marianne Malleck Asystentka Owena Case'a -
Varada Sethu
Asystentka Waltera
-
Simon Connolly Strażnik Octa -
Alexa Brown
Brytyjska agentka
-
Bruce Chong Strażnik w laboratorium -
Karl McMillan Strażnik więzienny -
Richard Laing Lionel Shrike -
James Richard Marshall Brytyjski agent -
Aaron Sequerah Obserwator -
Zach Gerard Hannes Pike -
Kapish John Ogbebor Mężczyzna swiętujący nowy rok -
William Henderson Młody Dylan -
Brick Patrick Chase McKinney -
Fenfen Huang Technik laboratoryjny -
Aaron Ly Szef ochrony -
Cyd Casados Doradczyni -
Jem Wilner Dore, agent -
Nada Maache Gość VIP -
Jim Pirri
Oko (głos)
-
Christopher Logan Szef -
Michael Walters Strażnik więzienny -
Nichole Bird Znikająca kobieta -
Danielle Bird Znikająca kobieta -
Michael Cooke Jack Stooge z 1A -
John Cooke Jack Stooge z 1B -
Greg Mckenzie Jack Stooge z 2A -
Michael MacKenzie Jack Stooge z 2B -
Tai Yin Chan Strażnik w laboratorium -
Savannah Guthrie
Savannah Guthrie
-
Krystal Ellsworth
Tancerka w kasynie
6.0
Jessica Lee Keller Tancerka w kasynie -
Krysada Phounsiri Tancerka w kasynie -
Luis Rosado Tancerz w kasynie -
Karl Hussain Perkusista na ulicy -
Amber Elizabeth Dziewczyna z zielonym parasolem (niewymieniony w czołówce) -
Judit Novotnik
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
5.0
Lasco Atkins
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
6.0
Alexandra Fraser Asystentka magika (niewymieniony w czołówce) -
Alexander Cooper Agent FBI (niewymieniony w czołówce) -
Mark Haldor
Członek załogi Shrike TV (niewymieniony w czołówce)
6.0
Lee Nicholas Harris
Policjant w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
-
Jorge Leon Martinez
Gość VIP (niewymieniony w czołówce)
-
Daniel Westwood
Technik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
-
Kapish OJO Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Paul Blackwell Uczestnik imprezy (niewymieniony w czołówce) -
Erica Melargo Córka Vipa (niewymieniony w czołówce) -
Shina Shihoko Nagai
Chinka (niewymieniony w czołówce)
-
Jason Nicholls-Carrer Klient w markecie (niewymieniony w czołówce) -
Andy Mihalache Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Miroslav Zaruba Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Vassiliki Tzanakou Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Kim-Anh Le-Pham Dziewczyna w stroju Gotki (niewymieniony w czołówce) -
Attila G. Kerekes Widz w lesie (niewymieniony w czołówce) -
Nadia Townsend
Policjantka (niewymieniony w czołówce)
-
Anthony Milton Policjant (niewymieniony w czołówce) -
Annarie Boor
Dziewczyna w tłumie świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jo Wheatley Członek publiczności (niewymieniony w czołówce) -
Lauren Beacham Kezia Campbell (niewymieniony w czołówce) -
Boyd Rogers Strażnik w więzieniu (niewymieniony w czołówce) -
Perry Burke Widz (niewymieniony w czołówce) -
Tatiana Zarubova Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Laura Matassa Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Raj Awasti Imprezowicz świetujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Teresa Mahoney
Policjantka (niewymieniony w czołówce)
-
Mairead Armstrong
Imprezowiczka świetująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jahmilla Jackson Członek publiczności (niewymieniony w czołówce) -
Evie Wray
Technik z obsługi (niewymieniony w czołówce)
-
Rogers Leona Dziewczyna w stroju Gotki (niewymieniony w czołówce) -
Kornelia Horvath
Imprezowiczka w tłumie świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
6.0
Guna Gultniece Studentka (niewymieniony w czołówce) -
Alphonso Austin Fan jeździectwa (niewymieniony w czołówce) -
Melissa Galloway Dziewczyna (niewymieniony w czołówce) -
Paul Kerry Technik na pokazie (niewymieniony w czołówce) -
Candice Lam Gość VIP (niewymieniony w czołówce) -
A.k. Steppa Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
David Burge Widz (niewymieniony w czołówce) -
Alexander Furno Mężczyna na imprezie (niewymieniony w czołówce) -
Rita McDonald Damper
Nowojorczanka (niewymieniony w czołówce)
-
Jose Premole Austin (niewymieniony w czołówce) -
Emily Doherty Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Arthur Wilde Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Vince Taylor
Pijący mężczyzna w barze (niewymieniony w czołówce)
-
Andrew Dunkelberger Uczestnik konferencji (niewymieniony w czołówce) -
Izabella Ferencz Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Celina Nessa Członek publiczności (niewymieniony w czołówce) -
Richard Herdman Członek kadry zarządzającej (niewymieniony w czołówce) -
Don Gayle Fotograf, członek ekipy (niewymieniony w czołówce) -
Gemma George Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Cameron Edwards Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Jane Hardcastle Asystentka Tresslera (niewymieniony w czołówce) -
Irina Klimovich Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Leona Carlo Gość na imprezie noworocznej (niewymieniony w czołówce) -
Conny Stadler
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
-
Sonu Louis Ochroniarz Waltera (niewymieniony w czołówce) -
David Georgiou Członek załogi scenicznej (niewymieniony w czołówce) -
Marc Benanti Kamerzysta (niewymieniony w czołówce) -
Lovell Richards Policjant (niewymieniony w czołówce) -
Tim Baros Mężczyzna w tłumie (niewymieniony w czołówce) -
Gia Marie Barbera Dziewczyna na imprezie (niewymieniony w czołówce) -
Tim Dayman Oko magika (niewymieniony w czołówce) -
Donald Chimombe Gość (niewymieniony w czołówce) -
Yue Ting Cheng Przechodzień na bazarze w Makau (niewymieniony w czołówce) -
Emmanuel Akwafo Student (niewymieniony w czołówce) -
Nina Kumar Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Vivien Kent Gość specjalny (niewymieniony w czołówce) -
Oliver Jolliffe Kamerzysta (niewymieniony w czołówce) -
Greg Brummel Uczestnik demonstracji (niewymieniony w czołówce) -
Don Sebastian Fula Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Maureen Warrington Imprezowiczka w tłumie świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Dolly Jagdeo Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Chris Carrico Agent FBI (niewymieniony w czołówce) -
Richard Clark Mężczyzna świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Bern Collaço
Mężczyzna świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
-
Pamela Betsy Cooper
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
-
Kevin Fyfe Agent FBI (niewymieniony w czołówce) -
Claire Greasley
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
-
Vera Horton Fotograf (niewymieniony w czołówce) -
Ty Hurley Mężczyzna świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Sid Man Gangster (niewymieniony w czołówce) -
Emily Ng
Uczestniczka imprezy (niewymieniony w czołówce)
6.0
Tatsujiro Oto Członek gangu (niewymieniony w czołówce) -
Gloria Peñaranda Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Vinita Sharma Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Clem So
Gość (niewymieniony w czołówce)
6.0
Richard Stanley Mężczyzna świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Stisen
Duży mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
5.0
Anushka Cross Gość VIP (niewymieniony w czołówce) -
Zoey Callandria Jones Atrakcyjna kobieta (niewymieniony w czołówce) -
Jesse Michael Fullington Agent FBI (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Peter Deming
(kierownik zdjęć)
7.0
Jeremy Braben (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
John Flemming (główna pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Brian Tyler 9.0
Stuart Michael Thomas (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Anna B. Sheppard 8.0
Melissa Spratt -
Christian Goddard -
Cathie Valdovino (Morgan Freeman) -
Ashwin Makan (asystent) -
Maja Meschede (asystent) -
Peter Paul (asystent) -
Daryl Bristow (nadzorca kostiumów) -
Montaż
Średnia
Stan Salfas 7.0
Tom Coope (asystent) -
Toby Lloyd (asystent) -
Jill Piwowar (asystent) -
Stephen Shapiro (asystent) -
Catherine Williams (asystent) -
Christopher Heasman (praktykant) -
Charakteryzacja
Średnia
Karen Cohen nadzorca charakteryzacji -
Julie Dartnell główny charakteryzator -
Jessica Brooks efekty specjalne makijażu -
Mark Coulier efekty specjalne makijażu 7.0
David Malinowski efekty specjalne makijażu -
Sian Miller efekty specjalne makijażu -
Frances Hannon projektant makijażu -
Nicky Knowles charakteryzator -
Emma Mash charakteryzator -
Gemma Richards charakteryzator -
Nora Robertson charakteryzator -
Sian Miller charakteryzator -
Karen Cohen nadzorca stylizacji -
Julie Dartnell główny stylista -
Frances Hannon projektant fryzur -
Nora Robertson fryzjer -
Tania Couper fryzjer -
Emma Mash fryzjer -
Sian Miller fryzjer -
Gemma Richards fryzjer -
Ray Marston perukarz -
Scenografia
Średnia
Martin Foley dyrektor artystyczny -
Stuart Kearns dyrektor artystyczny nadzorujący -
Dominic Masters dyrektor artystyczny -
Remo Tozzi dyrektor artystyczny -
Judy Farr dekorator wnętrz 6.0
Oscar Allan modelarz -
Maudie Andrews dekorator wnętrz (asystent) -
John Greaves scenopis obrazkowy -
Terry Heggarty malarz -
Rhys Ifan dyrektor artystyczny (asystent) -
Douglas Ingram scenopis obrazkowy -
David Ned Kelly stolarz -
John Merry dyrektor artystyczny (asystent) -
Camise Oldfield projektant graficzny -
Paul Purdy główny rekwizytor -
Claire Nia Richards
dekorator wnętrz (asystent)
-
Andrew Tapper projektant graficzny -
Sharon Seymour scenograf 8.0
Andrew Betts stolarz -
Robert Channon malarz -
Mark Dowling malarz -
Jools Faiers projektant graficzny -
Hugh Fottrell rekwizytor -
Andrew Guyett malarz -
Peter Lee rekwizytor -
Brian Morris malarz -
Chloe Taylor projektant graficzny (asystent) -
Caterina Vanzi rekwizytor -
David Bayliss zbrojmistrz -
Liam Byrne zbrojmistrz -
Liam McCartney zbrojmistrz -
Dźwięk
Średnia
James Ashwill mikser imitacji -
Gregg Barbanell imitator dźwięku -
Paulos Chelli mikser imitacji -
Blake Collins mikser imitacji -
Gary Dodkin mikser (druga ekipa) -
Richard Duarte mikser imitacji -
Lloyd Dudley mikrofoniarz -
Will Files mikser ponownego nagrania -
Christopher Flick montaż imitacji -
John Guentner mikser imitacji -
Catherine Harper imitator dźwięku -
Jason W. Jennings montaż efektów dźwiękowych -
Nick Jimenez operator postsynchronu -
Bob Kellough montaż efektów dźwiękowych -
Alan MacFeely dźwięk (asystent) -
John Marquis projektant dźwięku -
John Marquis nadzorujący montaż dźwięku -
Michael Miller mikser postsynchronu -
Chris Murphy mikrofoniarz -
Chris Navarro mikser postsynchronu -
Nancy Nugent nadzorujący montaż dźwięku -
Nina Rice dźwięk (asystent) (druga ekipa) -
Siddharth Dubey montaż efektów dźwiękowych -
Clint Bennett montaż muzyki -
Andy Koyama mikser ponownego nagrania -
Darrin Mann mikser imitacji -
Diego Perez montaż dźwięku (asystent) -
Kyle Clausen montaż muzyki (asystent) -
Richard Henderson montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Stephen Hutchinson nadzorca efektów specjalnych 8.0
Jason Leinster nadzorca efektów specjalnych 8.0
Neil Murray nadzorca efektów specjalnych 8.0
Alistair Williams nadzorca efektów specjalnych 8.0
Nick Joscylene technik -
Noah Meddings technik -
Charlie Pedersen technik -
Daniel Williams technik 8.0
Jonathan Wilson technik -
Kane Dimmer technik -
Karol Stachowicz technik 7.0
Pozostała Ekipa
Średnia
Deborah Aquila dobór obsady -
Tricia Wood dobór obsady -
Martial Andre animator -
Celebrity Booker dodatkowy dobór obsady -
Katherine McArdle dobór obsady (asystent) -
Kate Ringsell dodatkowy dobór obsady -
Natasha Vincent dobór obsady (asystent) -
Munawar Ahmad księgowy (asystent) -
Grace Ainslie księgowy -
Caridad Angus dubler: Lizzy Caplan -
Joe Downs księgowy produkcji -
Dean Mitchell dubler: Mark Ruffalo (druga ekipa) -
Christopher Scott choreograf -
Andrew Binns kamerzysta -
Pete Cavaciuti operator kamery -
Pete Cavaciuti operator steadicam -
Scott Coulter kamerzysta -
Rob Dowling elektryk -
Helen Durbin kamerzysta (asystent) -
Beisan Elias kamerzysta (asystent) -
Simon Finney operator kamery -
George Anthony Fox kamerzysta -
Samuel Hayes kamerzysta -
Alistair King kamerzysta (asystent) -
Ryan King kamerzysta (asystent) -
Sean Kisch kamerzysta (asystent) -
Jay Maidment fotosista -
Jamie Mills oświetlenie (druga ekipa) -
Andrew Nowley kamerzysta (druga ekipa) -
Felix Pickles kamerzysta (asystent) -
Jonathan 'Chunky' Richmond operator kamery (druga ekipa) -
Jack Sands kamerzysta (asystent) -
Paul Snell kamerzysta (asystent) -
Thomas Storey kamerzysta -
Iain Struthers kamerzysta (asystent) -
Tom Taylor kamerzysta (asystent) -
George Telling kamerzysta (asystent) -
Pip White kamerzysta -
Ben Wilson operator kamery (dodatkowy) -
Gary Arthurs
kierowca
-
Michael Byrch kaskader -
David Cheung kaskader -
Tony Christian układacz -
Levan Doran kaskader -
Daniel Dow
kaskader dublujący: Woody Harrelson
6.0
Dom Dumaresq kaskader -
Rick English
kaskader
-
Pete Ford
kaskader
-
Rob Ho
kaskader
-
George Kirby kaskader -
Lukaz Leong kaskader -
Paul Lowe kaskader -
Jean-Paul Ly kaskader -
Ginger McCarthy układacz -
Tom McMahon kaskader -
Casey Michaels kaskader dublujący: Lizzy Caplan -
Anthony Molinari
kaskader dublujący: Mark Ruffalo
7.5
Mark Mottram choreograf walk -
Mark Mottram koordynator kaskaderów -
Rory Mulroe kaskader -
Lucy Jayne Murray kaskader -
David Newton kaskader dublujący: Mark Ruffalo -
Sam Parham kaskader -
James Pavey kaskader -
Rob Pavey kaskader -
Ian Pead kaskader dublujący: Dave Franco -
Justin Pearson
kaskader
-
Chris Pollard kierowca -
Tilly Powell kaskader -
Douglas Robson kaskader -
Tom Rodgers kaskader dublujący -
Shane Steyn kaskader -
John Street kaskader -
Pablo Verdejo kaskader -
Andy Wareham
kaskader dublujący: Jesse Eisenberg
-
Leo Woodruff kaskader -
Sonny Louis kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Maris Abolins zecer -
Lucy Ainsworth-Taylor producent wykonawczy efektów wizualnych -
Angela Barson nadzorca efektów wizualnych -
Ghislain Bruneau efekty wizualne -
Stuart Bullen nadzorca efektów wizualnych -
Nicolas Cadorette Vigneau zecer -
Danielle Carney koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Kathy Chasen-Hay producent wykonawczy efektów wizualnych -
Nicolas Chevallier nadzorca efektów wizualnych -
Tracie Donais zecer -
Phil Eldridge montaż efektów wizualnych -
Tyson Erze efekty wizualne -
Jennifer Fairweather producent efektów wizualnych -
Scott M. Fedor zecer -
Oliver Fergusson-Taylor zecer -
Maxime Ferland tworzący w technologii cyfrowej -
Therese Skundberg Fidje montaż efektów wizualnych -
David François zecer -
Dean Frater tworzący w technologii cyfrowej -
Jean-Baptiste Godin zecer -
Deeps Hargunani koordynator efektów wizualnych -
Mark Herman montaż efektów wizualnych -
Sebastian Hesselsjö zecer -
Hiroki Iijima zecer -
Gediminas Max Jauga zecer -
Helen Jen kierownik produkcji efektów wizualnych -
Matt Johnson nadzorca efektów wizualnych -
Chelsea Johnston koordynator efektów wizualnych -
Alexander Maldoff koordynator efektów wizualnych -
Dominic Martin tworzący w technologii cyfrowej -
Mark Millena zecer -
Janet Muswell producent efektów wizualnych -
Christophe Pacaud zecer -
Frederike Parenteau koordynator efektów wizualnych -
Cecile Peltier zecer -
Roni Rodrigues zecer -
Ana Siguenza zecer -
Luke Sikking zecer -
Marc-Olivier Simoneau tworzący w technologii cyfrowej -
Anthony Smith nadzorca efektów wizualnych -
Rupert Smith kierownik produkcji efektów wizualnych -
Eric So zecer -
Christophe St-Pierre Paradis animator -
Sawan Thakrar animator -
Valentin Trasnea zecer -
Ollie Weigall główny zecer -
Thorsten Wolf zecer -