Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jon M. Chu |
3,5
|
|
Daisy Baldry
(asystent)
|
||
Grant Butler
(asystent)
|
||
Dominic Channing-Williams
(asystent)
|
||
Sekani Doram
(asystent)
|
||
Mark Johnstone
(asystent)
|
||
Sandrine Loisy
(asystent)
|
||
Emyr Glyn Rees
(asystent)
|
||
Tom Rye
(asystent)
|
||
Richard Whelan
(asystent)
|
||
Jose Premole
(asystent)
|
||
Jack Scarisbrick
(asystent)
|
||
Andrew Mannion
(asystent) (Chiny)
|
||
Terry Bamber
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Lammy Hersi
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Paul Sacks
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jonny Eagle
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Andrew Heard
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ed Solomon
(również) (historia)
|
8,0
|
|
Peter Chiarelli
(historia)
|
7,0
|
|
Boaz Yakin
(postacie)
|
6,0
|
|
Edward Ricourt
(postacie)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Bobby Cohen
producent
|
||
Alex Kurtzman
producent
|
8,0
|
|
Roberto Orci
producent
|
8,0
|
|
David Copperfield
współproducent
|
10
|
|
Kevin De La Noy
producent wykonawczy
|
||
Karl McMillan
współproducent
|
||
Louis Leterrier
producent wykonawczy
|
7,3
|
|
Ed Solomon
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Chen On Chu
kierownik produkcji (Hongkong / Makau)
|
||
Kevin De La Noy
kierownik produkcji
|
||
Donald Sabourin
kierownik produkcji
|
||
Matthew Winter
kierownik produkcji
|
||
James R. McAllister
nadzorca produkcji
|
||
James K. Jensen
nadzorca postprodukcji
|
||
Vicky Bishop
koordynator produkcji
|
||
Tom Forbes
koordynator produkcji (Makau)
|
||
Ali Morris
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Anneka Coleman
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Yuen-Wai Liu
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Justin Powell
koordynator postprodukcji
|
||
Kimi Rosenthal
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jesse Eisenberg
J. Daniel Atlas
|
6,8
|
|
Woody Harrelson
Merritt McKinney
|
7,7
|
|
Mark Ruffalo
Dylan Rhodes
|
7,6
|
|
Dave Franco
Jack Wilder
|
7,1
|
|
Lizzy Caplan
Lula
|
7,2
|
|
Daniel Radcliffe
Walter
|
6,7
|
|
Morgan Freeman
Thaddeus Bradley
|
8,4
|
|
Michael Caine
Arthur Tressler
|
7,9
|
|
Sanaa Lathan
Natalie Austin
|
6,3
|
|
Henry Lloyd-Hughes
Allen Scott-Frank
|
||
Jay Chou
Li
|
7,0
|
|
Justine Wachsberger
Zoey Taylor
|
6,0
|
|
David Warshofsky
Cowan
|
7,0
|
|
Tsai Chin
Aktorka
|
8,0
|
|
Ben Lamb
Owen Case
|
||
Julian Stone
(głos)
|
7,0
|
|
Dino Fetscher
Strażnik Octa
|
||
Martin Delaney
Bo Walsh
|
6,0
|
|
Missy Malek
Asystentka Owena Case'a
|
||
Varada Sethu
Asystentka Waltera
|
||
Simon Connolly
Strażnik Octa
|
||
Alexa Brown
Brytyjska agentka
|
||
Bruce Chong
Strażnik w laboratorium
|
||
Karl McMillan
Strażnik więzienny
|
||
Richard Laing
Lionel Shrike
|
||
James Richard Marshall
Brytyjski agent
|
||
Aaron Sequerah
Obserwator
|
||
Zach Gerard
Hannes Pike
|
||
Kapish John Ogbebor
Mężczyzna swiętujący nowy rok
|
||
William Henderson
Młody Dylan
|
||
Brick Patrick
Chase McKinney
|
||
Fenfen Huang
Technik laboratoryjny
|
||
Aaron Ly
Szef ochrony
|
||
Cyd Casados
Doradczyni
|
||
Jem Wilner
Dore, agent
|
||
Nada Maache
Gość VIP
|
||
Jim Pirri
Oko (głos)
|
||
Christopher Logan
Szef
|
||
Michael Walters
Strażnik więzienny
|
||
Nichole Bird
Znikająca kobieta
|
||
Danielle Bird
Znikająca kobieta
|
||
Michael Cooke
Jack Stooge z 1A
|
||
John Cooke
Jack Stooge z 1B
|
||
Greg Mckenzie
Jack Stooge z 2A
|
||
Michael MacKenzie
Jack Stooge z 2B
|
||
Tai Yin Chan
Strażnik w laboratorium
|
||
Savannah Guthrie
Savannah Guthrie
|
||
Krystal Ellsworth
Tancerka w kasynie
|
6,0
|
|
Jessica Lee Keller
Tancerka w kasynie
|
||
Krysada Phounsiri
Tancerka w kasynie
|
||
Luis Rosado
Tancerz w kasynie
|
6,0
|
|
Karl Hussain
Perkusista na ulicy
|
||
Amber Elizabeth
Dziewczyna z zielonym parasolem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Judit Novotnik
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
5,0
|
|
Lasco Atkins
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Alexandra Fraser
Asystentka magika (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexander Cooper
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Haldor
Członek załogi Shrike TV (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Lee Nicholas Harris
Policjant w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jorge Leon
Gość VIP (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Westwood
Technik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kapish OJO
Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Blackwell
Uczestnik imprezy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erica Melargo
Córka Vipa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shina Shihoko Nagai
Chinka (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jason Nicholls
Klient w markecie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Mihalache
Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Miroslav Zaruba
Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vassiliki Tzanakou
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kim-Anh Le-Pham
Dziewczyna w stroju Gotki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Attila G. Kerekes
Widz w lesie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nadia Townsend
Policjantka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Milton
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Annarie Boor
Dziewczyna w tłumie świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jo Wheatley
Członek publiczności (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lauren Beacham
Kezia Campbell (niewymieniony w czołówce)
|
||
Boyd Rogers
Strażnik w więzieniu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Perry Burke
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tatiana Zarubova
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Matassa
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raj Awasti
Imprezowicz świetujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Teresa Mahoney
Policjantka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mairead Armstrong
Imprezowiczka świetująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jahmilla Jackson
Członek publiczności (niewymieniony w czołówce)
|
||
Evie Wray
Technik z obsługi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rogers Leona
Dziewczyna w stroju Gotki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kornelia Horvath
Imprezowiczka w tłumie świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Guna Gultniece
Studentka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alphonso Austin
Fan jeździectwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melissa Galloway
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Kerry
Technik na pokazie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Candice Lam
Gość VIP (niewymieniony w czołówce)
|
||
A.k. Steppa
Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Burge
Widz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexander Furno
Mężczyna na imprezie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rita McDonald Damper
Nowojorczanka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jose Premole
Austin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emily Doherty
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vince Taylor
Pijący mężczyzna w barze (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Andrew Dunkelberger
Uczestnik konferencji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Izabella Ferencz
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Celina Nessa
Członek publiczności (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Herdman
Członek kadry zarządzającej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don Gayle
Fotograf, członek ekipy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gemma George
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cameron Edwards
Imprezowicz świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jane Hardcastle
Asystentka Tresslera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Irina Klimovich
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leona Carlo
Gość na imprezie noworocznej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Conny Stadler
Dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Sonu Louis
Ochroniarz Waltera (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Georgiou
Członek załogi scenicznej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Benanti
Kamerzysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lovell Richards
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Baros
Mężczyzna w tłumie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gia Marie Barbera
Dziewczyna na imprezie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Dayman
Oko magika (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donald Chimombe
Gość (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yue Ting Cheng
Przechodzień na bazarze w Makau (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emmanuel Akwafo
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nina Kumar
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vivien Kent
Gość specjalny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oliver Jolliffe
Kamerzysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Brummel
Uczestnik demonstracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don Sebastian Fula
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maureen Warrington
Imprezowiczka w tłumie świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dolly Jagdeo
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Carrico
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Clark
Mężczyzna świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bern Collaço
Mężczyzna świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pamela Betsy Cooper
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Fyfe
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Claire Greasley
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vera Horton
Fotograf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ty Hurley
Mężczyzna świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sid Man
Gangster (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emily Ng
Uczestniczka imprezy (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Tatsujiro Oto
Członek gangu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gloria Peñaranda
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vinita Sharma
Imprezowiczka świętująca Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clem So
Gość (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Richard Stanley
Mężczyzna świętujący Nowy Rok (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Stisen
Duży mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
5,5
|
|
Anushka Cross
Gość VIP (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zoey Callandria Jones
Atrakcyjna kobieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jesse Michael Fullington
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arthur Wilde | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Peter Deming
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Jeremy Braben
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
John Flemming
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Brian Tyler | ||
Stuart Michael Thomas
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Anna Biedrzycka-Sheppard | ||
Melissa Spratt | ||
Christian Goddard | ||
Cathie Valdovino
(Morgan Freeman)
|
||
Ashwin Makan
(asystent)
|
||
Maja Meschede
(asystent)
|
||
Peter Paul
(asystent)
|
||
Daryl Bristow
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Stan Salfas |
7,0
|
|
Tom Coope
(asystent)
|
||
Toby Lloyd
(asystent)
|
||
Jill Piwowar
(asystent)
|
||
Stephen Shapiro
(asystent)
|
||
Catherine Williams
(asystent)
|
||
Christopher Heasman
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Karen Cohen
nadzorca charakteryzacji
|
||
Julie Dartnell
główny charakteryzator
|
||
Jess Brooks
efekty specjalne makijażu
|
||
Mark Coulier
efekty specjalne makijażu
|
7,0
|
|
David Malinowski
efekty specjalne makijażu
|
||
Siân Miller
efekty specjalne makijażu
|
||
Frances Hannon
projektant makijażu
|
||
Nicky Knowles
charakteryzator
|
||
Emma Mash
charakteryzator
|
||
Gemma Richards
charakteryzator
|
||
Nora Robertson
charakteryzator
|
||
Siân Miller
charakteryzator
|
||
Karen Cohen
nadzorca stylizacji
|
||
Julie Dartnell
główny stylista
|
||
Frances Hannon
projektant fryzur
|
||
Nora Robertson
fryzjer
|
||
Tania Couper
fryzjer
|
||
Emma Mash
fryzjer
|
||
Siân Miller
fryzjer
|
||
Gemma Richards
fryzjer
|
||
Ray Marston
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Martin Foley
dyrektor artystyczny
|
||
Stuart Kearns
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
6,0
|
|
Dominic Masters
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Remo Tozzi
dyrektor artystyczny
|
||
Judy Farr
dekorator wnętrz
|
6,0
|
|
Oscar Allan
modelarz
|
||
Maudie Andrews
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
John Greaves
scenopis obrazkowy
|
||
Terry Heggarty
malarz
|
||
Rhys Ifan
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Douglas Ingram
scenopis obrazkowy
|
||
David Ned Kelly
stolarz
|
||
John Merry
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Camise Oldfield
projektant graficzny
|
||
Paul Purdy
główny rekwizytor
|
||
Claire Nia Richards
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Andrew Tapper
projektant graficzny
|
||
Sharon Seymour
scenograf
|
8,0
|
|
Andrew Betts
stolarz
|
||
Robert Channon
malarz
|
||
Mark Dowling
malarz
|
||
Jools Faiers
projektant graficzny
|
||
Hugh Fottrell
rekwizytor
|
||
Andrew Guyett
malarz
|
||
Peter Lee
rekwizytor
|
||
Brian Morris
malarz
|
||
Chloe Taylor
projektant graficzny (asystent)
|
||
Caterina Vanzi
rekwizytor
|
||
David Bayliss
zbrojmistrz
|
||
Liam Byrne
zbrojmistrz
|
||
Liam McCartney
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
James Ashwill
mikser imitacji
|
||
Gregg Barbanell
imitator dźwięku
|
||
Paulos Chelli
mikser imitacji
|
||
Blake Collins
mikser imitacji
|
||
Gary Dodkin
mikser (druga ekipa)
|
||
Richard Duarte
mikser imitacji
|
||
Lloyd Dudley
mikrofoniarz
|
||
Will Files
mikser ponownego nagrania
|
||
Christopher Flick
montaż imitacji
|
||
John Guentner
mikser imitacji
|
||
Catherine Harper
imitator dźwięku
|
||
Jason W. Jennings
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Nick Jimenez
operator postsynchronu
|
||
Bob Kellough
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alan MacFeely
dźwięk (asystent)
|
||
John Marquis
projektant dźwięku
|
||
John Marquis
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Chris Murphy
mikrofoniarz
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Nancy Nugent
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Nina Rice
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
|
||
Siddharth Dubey
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Clint Bennett
montaż muzyki
|
||
Andy Koyama
mikser ponownego nagrania
|
||
Darrin Mann
mikser imitacji
|
||
Diego Perez
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Kyle Clausen
montaż muzyki (asystent)
|
||
Richard Henderson
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Stephen Hutchinson
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Jason Leinster
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Neil Murray
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Alistair Williams
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Nick Joscylene
technik
|
||
Noah Meddings
technik
|
||
Charlie Pedersen
technik
|
||
Daniel Williams
technik
|
8,0
|
|
Jonathan Wilson
technik
|
||
Kane Dimmer
technik
|
||
Karol Stachowicz
technik
|
7,0
|
|
Christopher Brennan
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Deborah Aquila
dobór obsady
|
||
Tricia Wood
dobór obsady
|
||
Martial Andre
animator
|
||
Celebrity Booker
dodatkowy dobór obsady
|
||
Katherine McArdle
dobór obsady (asystent)
|
||
Kate Ringsell
dodatkowy dobór obsady
|
||
Natasha Vincent
dobór obsady (asystent)
|
||
Munawar Ahmad
księgowy (asystent)
|
||
Grace Ainslie
księgowy
|
||
Caridad Angus
dubler: Lizzy Caplan
|
||
Joe Downs
księgowy produkcji
|
||
Dean Mitchell
dubler: Mark Ruffalo (druga ekipa)
|
||
Christopher Scott
choreograf
|
||
Andrew Binns
operator kamery
|
||
Pete Cavaciuti
operator kamery
|
||
Pete Cavaciuti
operator steadicam
|
||
Scott Coulter
operator kamery
|
||
Rob Dowling
elektryk
|
||
Helen Durbin
operator kamery (asystent)
|
||
Beisan Elias
operator kamery (asystent)
|
||
Simon Finney
operator kamery
|
||
George Anthony Fox
operator kamery
|
||
Samuel Hayes
operator kamery
|
||
Alistair King
operator kamery (asystent)
|
||
Ryan King
operator kamery (asystent)
|
||
Sean Kisch
operator kamery (asystent)
|
||
Jay Maidment
fotosista
|
||
Jamie Mills
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Andrew Nowley
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Felix Pickles
operator kamery (asystent)
|
||
Jonathan 'Chunky' Richmond
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Jack Sands
operator kamery (asystent)
|
||
Paul Snell
operator kamery (asystent)
|
||
Tom Storey
operator kamery
|
||
Iain Struthers
operator kamery (asystent)
|
||
Tom Taylor
operator kamery (asystent)
|
||
George Telling
operator kamery (asystent)
|
||
Pip White
operator kamery
|
||
Ben Wilson
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Gary Arthurs
kierowca kaskader
|
||
Michael Byrch
kaskader
|
||
David Cheung
kaskader
|
||
Tony Christian
układacz
|
||
Levan Doran
kaskader
|
||
Daniel Dow
kaskader dublujący: Woody Harrelson
|
6,0
|
|
Dom Dumaresq
kaskader
|
||
Rick English
kaskader
|
||
Pete Ford
kaskader
|
||
Rob Ho
kaskader
|
||
George Kirby
kaskader
|
||
Lukaz Leong
kaskader
|
||
Paul Lowe
kaskader
|
||
Jean-Paul Ly
kaskader
|
||
Ginger McCarthy
układacz
|
||
Tom McMahon
kaskader
|
||
Casey Michaels
kaskader dublujący: Lizzy Caplan
|
||
Anthony Molinari
kaskader dublujący: Mark Ruffalo
|
7,5
|
|
Mark Mottram
choreograf walk
|
||
Mark Mottram
koordynator kaskaderów
|
||
Rory Mulroe
kaskader
|
||
Lucy Jayne Murray
kaskader
|
||
David Newton
kaskader dublujący: Mark Ruffalo
|
||
Sam Parham
kaskader
|
||
James Pavey
kaskader
|
||
Rob Pavey
kaskader
|
||
Ian Pead
kaskader dublujący: Dave Franco
|
||
Justin Pearson
kaskader
|
||
Chris Pollard
kierowca kaskader
|
||
Tilly Powell
kaskader
|
||
Douglas Robson
kaskader
|
||
Tom Rodgers
kaskader dublujący
|
||
Shane Steyn
kaskader
|
||
John Street
kaskader
|
||
Pablo Verdejo
kaskader
|
||
Andy Wareham
kaskader dublujący: Jesse Eisenberg
|
6,0
|
|
Leo Woodruff
kaskader
|
||
Sonny Louis
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maris Abolins
zecer
|
||
Lucy Ainsworth-Taylor
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Angela Barson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ghislain Bruneau
efekty wizualne
|
||
Stuart Bullen
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Nicolas Cadorette Vigneau
zecer
|
||
Danielle Carney
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
Kathy Chasen-Hay
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Nicolas Chevallier
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tracie Donais
zecer
|
||
Phil Eldridge
montaż efektów wizualnych
|
||
Tyson Erze
efekty wizualne
|
||
Jennifer Fairweather
producent efektów wizualnych
|
||
Scott M. Fedor
zecer
|
||
Oliver Fergusson-Taylor
zecer
|
||
Maxime Ferland
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Therese Skundberg Fidje
montaż efektów wizualnych
|
||
David François
zecer
|
||
Dean Frater
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jean-Baptiste Godin
zecer
|
||
Deeps Hargunani
koordynator efektów wizualnych
|
||
Mark Herman
montaż efektów wizualnych
|
||
Sebastian Hesselsjö
zecer
|
||
Hiroki Iijima
zecer
|
||
Gediminas Max Jauga
zecer
|
||
Helen Jen
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Matt Johnson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chelsea Johnston
koordynator efektów wizualnych
|
||
Alexander Maldoff
koordynator efektów wizualnych
|
||
Dominic Martin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mark Millena
zecer
|
||
Janet Muswell
producent efektów wizualnych
|
||
Christophe Pacaud
zecer
|
||
Frederike Parenteau
koordynator efektów wizualnych
|
||
Cecile Peltier
zecer
|
||
Roni Rodrigues
zecer
|
||
Ana Siguenza
zecer
|
||
Luke Sikking
zecer
|
||
Marc-Olivier Simoneau
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Anthony Smith
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rupert Smith
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Eric So
zecer
|
||
Christophe St-Pierre Paradis
animator
|
||
Sawan Thakrar
animator
|
||
Valentin Trasnea
zecer
|
||
Ollie Weigall
główny zecer
|
||
Thorsten Wolf
zecer
|
||
Sarah Franzl
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…