Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Cecil B. DeMille | ||
Arthur Rosson
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Edward Salven
(asystent)
|
||
Bud Brill
(asystent) (reżyser drugiej ekipy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel McCauley
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard McWhorter
(asystent) (reżyser drugiej ekipy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael D. Moore
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward R. Morse
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Reese
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Charles Bennett | ||
Fredric M. Frank | ||
Jesse Lasky Jr. | ||
Jeanie Macpherson
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Neil H. Swanson
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Cecil B. DeMille
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Gary Cooper
Kpt. Christopher Holden
|
||
Paulette Goddard
Abigail "Abby" Martha Hale
|
||
Howard Da Silva
Martin Garth
|
||
Boris Karloff
Dowódca Guyasuta
|
||
Cecil Kellaway
Jeremy Love
|
||
Ward Bond
John Fraser
|
||
Virginia Campbell
Pani Fraser
|
||
Katherine DeMille
Hannah
|
||
Henry Wilcoxon
Kpt. Steele
|
||
C. Aubrey Smith
Główny sędzia
|
||
Victor Varconi
Kpt. Simeon Ecuyer
|
||
Virginia Grey
Diana
|
||
Mike Mazurki
Dave Bone
|
8,0
|
|
Porter Hall
Leach
|
||
Richard Gaines
Płk George Washington
|
||
Gavin Muir
Por. Fergus McKenzie
|
||
Jane Nigh
Evelyn
|
||
Alan Napier
Sir William Johnson
|
||
Marc Lawrence
Sioto, lekarz
|
||
Raymond Hatton
Skaut z Fortu Venango
|
||
John Mylong
Płk Henry Bouquet
|
||
George Kirby
Charles Mason
|
||
Leonard Carey
Jeremiah Dixon
|
||
Frank Wilcox
Richard Henry Lee
|
||
Davison Clark
Pan Carroll z Wirginii
|
||
Griff Barnett
Brat Andrews z Pensylwanii
|
||
Lloyd Bridges
Por. Hutchins
|
||
Oliver Thorndike
Por. Baillie
|
||
Ninetta Sunderland
Pani Pruitt
|
||
Rus Conklin
Mamaultee
|
||
Iron Eyes Cody
"Czerwona Kukurydza"
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Wally Westmore
charakteryzator
|
||
Glen Alden
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Max Asher
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Huber
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maybelle Carey
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Devereaux Jennings
efekty specjalne
|
||
Gordon Jennings
efekty specjalne
|
||
Paul K. Lerpae
efekty specjalne
|
||
Barney Wolff
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lila Finn
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ted Mapes
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Alden
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Polly Burson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Hagney
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…