Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Kenneth Lonergan |
8,0
|
|
Michael J. Moore
(asystent)
|
||
Scooter Perrotta
(asystent)
|
||
Matt Cassaro
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kenneth Lonergan |
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Lauren Beck
producent
|
||
Matt Damon
producent
|
7,7
|
|
Chris Moore
producent
|
||
Kimberly Steward
producent
|
||
Kevin J. Walsh
producent
|
||
Declan Baldwin
producent wykonawczy
|
||
Josh Godfrey
producent wykonawczy
|
||
John Krasinski
producent wykonawczy
|
7,1
|
|
Bill Migliore
producent wykonawczy
|
||
Katie Pastore
współproducent
|
||
Ryan Stowell
współproducent
|
||
Declan Baldwin
kierownik produkcji
|
||
Jonathan Joseph
nadzorca produkcji
|
||
Stuart Macphee
nadzorca postprodukcji
|
||
Karl Hartman
koordynator produkcji
|
||
Feifei Ling
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Casey Affleck
Lee Chandler
|
7,3
|
|
Michelle Williams
Randi Chandler
|
7,5
|
|
Kyle Chandler
Joe Chandler
|
7,0
|
|
Gretchen Mol
Elise
|
||
Lucas Hedges
Patrick
|
||
Ben O'Brien
Młody Patrick
|
||
Richard Donelly
Pan Martinez, pierwszy lokator
|
||
Virginia Loring Cooke
Pani Groom, druga lokatorka
|
||
Quincy Tyler Bernstine
Marianne, trzecia lokatorka
|
||
Missy Yager
Pani Olsen, czwarta lokatorka
|
||
Stephen McKinley Henderson
Pan Emery
|
||
Ben Hanson
Barman
|
||
Mary Mallen
Sharon
|
||
Lewis D. Wheeler
Pierwszy biznesmen w barze
|
||
Anthony Estrella
Drugi biznesmen w barze
|
||
C.J. Wilson
George
|
||
Susan Pourfar
Irene, pielęgniarka
|
||
Robert Sella
Dr Muller
|
||
Ruibo Qian
Dr Bethany
|
||
Tom Kemp
Stan Chandler
|
||
Chloe Dixon
Suzy Chandler
|
||
Ellie Teeves
Karen Chandler
|
||
Paul Meredith
Paul, asystent dyrektora
|
||
Carolyn Pickman
Asystentka Paul'a
|
||
Tate Donovan
Trener hokeja
|
||
Christian Mallen
CJ
|
||
Oscar Wahlberg
Joel
|
6,0
|
|
Kara Hayward
Silvie
|
6,0
|
|
Josh Hamilton
Wes, adwokat Joe'ego
|
||
Wendy Overly
Asystentka Wes'a
|
||
Shawn Fitzgibbon
Tom Doherty, tenisista stołowy
|
||
Glenn McKiel
Komendant policji w Manchesterze
|
||
Joe Stapleton
Szef służby przeciwpożarowej
|
||
Brian Chamberlain
Detektyw prowadzący dochodzenie
|
||
Kenneth Lonergan
Przechodzień w Manchesterze
|
8,0
|
|
Anna Baryshnikov
Sandy
|
7,0
|
|
Jackson Damon
Otto
|
||
Heather Burns
Jill
|
||
Jami Tennille
Janine
|
||
Liam McNeill
Josh, mąż Randi
|
||
Allyn Burrows
Ojciec Martin
|
||
Nellie Lonergan
"Godspell", pierwsza dziewczyna w szkole
|
||
Brian A. White
Jerry, facet w biurze stoczni jachtowej
|
||
Erica McDermott
Sue, wściekła szefowa w biurze stoczni jachtowej
|
6,0
|
|
Matthew Broderick
Jeffrey
|
6,8
|
|
Danae Nason
Rachel, przyjaciółka Randi
|
||
Frank Garvin
Właściciel domu
|
5,0
|
|
Kt Baldassaro
Osoba w barze (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Amanda Blattner
Żałobnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Bornkessel
Syn George'a (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Boyd
Administrator szpitala (niewymieniony w czołówce)
|
||
John J. Burke
Osoba w barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Burzenski
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jeffrey Corazzini
Tata w szkole (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elizabeth Dickson
Studentka (niewymieniony w czołówce)
|
||
K.C. Faldasz
Rybak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlie Flannery
Mężczyzna w wiosce (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Durant
Osoba w barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elaine Victoria Grey
Kobieta w wiosce (niewymieniony w czołówce)
|
||
London Hall
Ciotka na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frankie Imbergamo
Odwiedzający w szpitalu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Martignetti
Pracownik sklepu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marely Mercedes
Niania z wózkiem dziecięcym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stew Replogle
Kierowca / Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alan Resnic
Gość na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Ann Saunders
Żałobniczka na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chaunty Spillane
Żałobniczka na pogrzebie (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Struffolino
Doker łowiący ryby (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Steven Swanson
Mieszczuch (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kallie Tabor
Studentka (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Jody Lee Lipes | ||
Petr Hlinomaz
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Sam Ellison
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Warren A. Weberg
(główna pomoc techniczna)
|
||
Edwin Rubio
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Lesley Barber | ||
Remo Giazotto
(muzyka dodatkowa)
|
||
Tom Kilworth
(asystent)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Melissa Toth | ||
Alanna Keenan | ||
Joanna Murphy
(asystent)
|
||
Amy Pickering
(nadzorca kostiumów)
|
||
Nicole Cook
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jennifer Lame | ||
Taylor Levy
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Richard Westenburg
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Liz Bernstrom
nadzorca charakteryzacji
|
||
Sherryn Smith
główny charakteryzator
|
||
Rob Fitz
charakteryzator
|
||
Navya La Shay
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ruth De Jong
scenograf
|
||
Jourdan Henderson
dyrektor artystyczny
|
||
Florencia Martin
dekorator wnętrz
|
||
Allison Isenberg
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Morgan Kling
główny rekwizytor
|
||
Beth Anderson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Risa Uchida Battis
rekwizytor
|
||
Bob Flannery
rekwizytor
|
||
Rebecca Greene
rekwizytor
|
||
Brian Hakala
rekwizytor
|
||
Lauren Mooney
rekwizytor
|
||
Michael Potter
rekwizytor
|
||
Jarrett Staaf
rekwizytor
|
||
Amy Teitter
rekwizytor
|
||
Ryan Johnson
główny konstruktor dekoracji
|
||
Matthew Nutter
projektant graficzny
|
||
Luke Bellamy
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jacob Ribicoff
projektant dźwięku
|
||
Jacob Ribicoff
mikser ponownego nagrania
|
||
Roland Vajs
mikser ponownego nagrania
|
||
Jacob Ribicoff
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Ryan Barrett
dźwięk
|
||
Leslie Bloome
imitator dźwięku
|
||
Joanna Fang
imitator dźwięku
|
||
Ryan Collison
mikser imitacji
|
||
Nick Seaman
mikser imitacji
|
||
Roland Vajs
montaż imitacji
|
||
Dan Edelstein
montaż postsynchronu
|
||
Jeremy Underwood
operator postsynchronu
|
||
Kevin S. Parker
mikser
|
||
Peter Stevenson
mikrofoniarz
|
||
Linda Cohen
nadzorca muzyki
|
||
Mick Gormaley
montaż muzyki
|
||
Jeff Wolpert
mikser muzyki
|
||
Ron Searles
mikser muzyki
|
||
Alexa Zimmerman
montaż dialogów
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Brian Ricci
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Michael Ricci
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Michael Dias
efekty specjalne
|
||
Adam McClain
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Douglas Aibel
dobór obsady
|
||
Carolyn Pickman
dobór obsady (Boston)
|
||
Zach Zatet
dobór obsady (asystent)
|
||
Henry Russell Bergstein
dodatkowy dobór obsady
|
||
Matt Bouldry
dodatkowy dobór obsady
|
||
Billy Dowd
dodatkowy dobór obsady
|
||
Dann Fink
dobór głosu
|
||
Julius Horsthuis
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Hectic Electric
efekty wizualne
|
||
Raoul Ventel
zecer
|
||
Paul Marini
koordynator kaskaderów
|
||
Patrick M. Walsh
koordynator kaskaderów
|
||
K.C. Faldasz
kaskader
|
||
Christopher Jon Gombos
kaskader
|
||
Robert Lee Harvey
kaskader
|
||
Chad Knorr
kaskader
|
||
Nicholas Varga
kaskader
|
||
Jeffery Kincannon
kierowca precyzyjny
|
||
Brant S. Fagan
operator steadicam
|
||
Michael Fuchs
operator steadicam (dodatkowy)
|
||
Terrence Hayes
operator kamery
|
||
Petr Hlinomaz
operator kamery
|
7,0
|
|
Michael Fuchs
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Sam Ellison
operator kamery (asystent)
|
||
Felix Giuffrida
operator kamery (asystent)
|
||
Mark Killian
operator kamery (asystent)
|
||
John F. McCarthy
operator kamery (asystent)
|
||
Clint Porte
operator kamery (asystent)
|
||
Julien Zeitouni
operator kamery (asystent)
|
||
Corey Gegner
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
Joshua Dreyfus
oświetlenie
|
||
Claire Folger
fotosista
|
||
Paul Birk
elektryk
|
||
Ben Heald
elektryk
|
||
Adam Peabody
elektryk
|
||
Mark Price
elektryk
|
||
Liz Modena
księgowy postprodukcji
|
||
Catherine Giarrusso
księgowy (asystent)
|
||
Shanika L. Peterson
księgowy (asystent)
|
||
Gleanna Doyle
treser zwierząt
|
||
Gregory Seymore
dubler: Casey Affleck
|
||
Marely Mercedes
dubler: Quincy Tyler Bernstine
|
||
Amanda Blattner
dubler
|
||
Kyle Rudolph
operator steadicam
|
||
Patrick Quinn
operator kamery
|
||
Patrick Quinn
prowadzący ostrość
|
Pozostałe
Proszę czekać…