Okna strachu 2003

Nightlight

Wydaje się że Celeste (Shannon Doherty) ma wszystko. Pomyślną kariere, przystojnego chłopaka oraz luksusowy, nowy apartament z widokiem na miasto. Lecz jej życie jak ze snu, zamieni się w koszmar, gdy odkryje, że jest celem groźnego obserwatora.

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Shannen Doherty
jako Celeste
Michel Francoeur
jako Brent
Jayne Heitmeyer
jako Tasha Kinsley
Charles Powell
jako David Jacobson
Marie-Josée Colburn
jako Justine Jamison
Vittorio Rossi
jako Glenn
Tanya van Blokland
jako Instalator telefonu
Tony Calabretta
jako Detektyw Zamora
Christian Paul
jako Pan Antoine
Shane Halfyard
jako Kid Stealing
Benz Antoine
jako Detektyw Gillis

Fabuła

Wydaje się że Celeste (Shannon Doherty) ma wszystko. Pomyślną kariere, przystojnego chłopaka oraz luksusowy, nowy apartament z widokiem na miasto. Lecz jej życie jak ze snu, zamieni się w koszmar, gdy odkryje, że jest celem groźnego obserwatora. Anonimowy

Gatunek
Thriller

Szczegóły

Premiera
2003-02-20 (świat)
Kraj produkcji
Kanada, USA
Inne tytuły
Une vue terrifiante
View of Terror
Czas trwania
93 minut

Recenzje

Gdy mieszkasz w wieżowcu wiedz, że ktoś może przez okno cię obserwować .. 4
  • 2007-02-19
  • napisana przez
  • zobacz wszystkie moje recenzje

To miał być thriller. I jest. Może niezbyt wysokich lotów, może nie z pierwszej ligi ale obejrzeć się da. Jest więc ładna bohaterka (coś dla mężczyzn), jest przystojny jej partner (to dla kobiet). W ogóle to spec od castingu postarał się. Wszystkie osoby występujące w filmie są niezłej urody, zwłaszcza koleżanka głównej bohaterki, która notabene ma czym oddychać i co pokazywać. Reżyser filmu, tworząc swoje dzieło musiał wzorować się na dużo wcześniejszym i odkrywczym "Silver". W zasadzie to jego kopia. Są pewne różnice, ale jeżeli ktoś oglądał wcześniej tamten film, to go sobie przypomni oglądając ten.

Brak na szczęście jest większych wpadek reżysera, muzyka jest gdzieś w tle i nie przeszkadza oglądać filmu, są ładne dziewczyny. To duży plus, gdyż poza tym ten film jest całkowicie wtórny. Jednak, jak nie oglądałeś "Silvera", to z czystym sumieniem możesz mój drogi czytelniku obejrzeć to. Nie ma tu jakiegoś "suspensu", żadnej wyrafinowanej akcji, żadnego zaskoczenia. Lecz reżyserowi udało się stworzyć dzieło łatwe, miłe i przyjemne w oglądaniu, zwłaszcza dla płci męskiej. Ale jeżeli szukasz jakiegoś erotyzmu, seksu lub coś w tym stylu to też go nie zobaczysz. To taki "ze smakiem" stworzony obraz, który doskonale nadaje się do obejrzenia przez całą rodzinę. A i żona może cię przy okazji namówi na wymianę firanek bądź zasłon?

Ogólnie oceniłem ten film na 4. To może trochę poniżej średniej, ale wyłącznie dlatego, że ja wcześniej oglądałem wspomniany już "Silver". Jeżeli zaś go nie oglądaliście, to może i 5 bym wystawił jako ocenę. Niezły filmik, dla całej rodziny, można oglądać w trakcie obiadu. Nie trzeba wytężać szarych komórek a jedynie wlepiać oczy w ekran. Bo kobiety w filmie grające na to zasługują najbardziej.

1 z 5 osób uznało tę recenzję za pomocną.
Czy ta recenzja była pomocna? Tak Nie

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Współtworzą