Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Boulting | ||
Roy Boulting | ||
Mike Johnson
(asystent)
|
||
Jimmy Shingfield
(druga ekipa) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gerard Bryant
(druga ekipa) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Roy Boulting | ||
Frank Harvey | ||
James Bernard
(historia)
|
||
Paul Dehn
(historia)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
John Boulting
producent
|
||
Roy Boulting
producent
|
||
Peter De Sarigny
współproducent
|
||
John Palmer
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Barry Jones
Prof. John Malcolm Francis Willingdon
|
||
André Morell
Komisarz Folland
|
||
Sheila Manahan
Ann Willingdon
|
||
Joan Hickson
Pani Peckett
|
||
Ronald Adam
Premier
|
||
Marie Ney
Pani Willingdon
|
||
Victor Maddern
Jackson
|
||
Geoffrey Keen
Gaduła w barze
|
6,0
|
|
Merrill Mueller
Amerykański komentator
|
||
Hugh Cross
Stephen "Steve" Lane
|
||
Olive Sloane
Goldie Phillips
|
||
Wyndham Goldie
Pastor
|
||
Russell Waters
Det. Davis
|
||
Martin Boddey
Gen. Willoughby
|
||
Frederick Allen
On sam - prezenter wiadomości w BBC
|
||
Joss Ackland
Policjant na stacji (niewymieniony w czołówce)
|
7,1
|
|
Jean Anderson
Matka na stacji kolejowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ernest Clark
Fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Basil Cunard
Strażnik obrony cywilnej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Helen Harvey
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Elaine Inescourt
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Humphries
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Walter Horsbrugh
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Gerald Anderson
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick Baring
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Gordon Bell
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Esme Beringer
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Van Boolen
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Maurice Colbourne
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Conry
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Glyn Davies
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Rupert Davies
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Dean
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Doran
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Edwin Ellis
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Alec Faversham
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Louise Gainsborough
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Willoughby Gray
(niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Chris Halward
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Mona Harrison
(niewymieniony w czołówce)
|
||
John Kevan
Mjr Fanshawe (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Knight
Pan Cooper, właściciel lombardu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Kydd
Żołnierz przeszukujący dom (niewymieniony w czołówce)
|
||
Denis Lehrer
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Gordon Littmann
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Kenneth Luckman
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick Macnee
(niewymieniony w czołówce)
|
8,5
|
|
Eve Martell
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Geoffrey Matthews
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles Maunsell
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack May
Sprzedawca gazet (niewymieniony w czołówce)
|
||
Henry McGee
Żołnierz maszerujący obok Jacksona (niewymieniony w czołówce)
|
||
Malcolm Russell
(niewymieniony w czołówce)
|
||
George Self
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Seton
Brygadier Grant, oficer przewożący ładunek (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leonard Sharp
Fred, barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arthur Skinner
Mężczyzna w tle (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Snagge
Spiker BBC (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Stamp
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Marianne Stone
Kobieta w budce telefonicznej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Wilson
Mężczyzna z kanapką wchodzący na pokład (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Gilbert Taylor |
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
John Addison | ||
Kostiumy | Ocena | |
Honoria Plesch | ||
Montaż | Ocena | |
John Boulting | ||
Roy Boulting | ||
Ann Chegwidden
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Hubert Clifford
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
U.P. Hutchinson
charakteryzator
|
||
Peter Evans
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ann Fordyce
fryzjer (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
John Elphick
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bert Eggleton
montaż dźwięku
|
||
Bert Ross
operator dźwięku
|
||
Red Law
dźwięk dubbingu
|
||
Eric Cass
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cyril Collick
mikrofoniarz (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dorothy Holloway
dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dennis Fox
operator kamery
|
||
Robert Huke
operator kamery
|
||
Gerald Moss
operator kamery
|
||
Tony Young
operator kamery (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Len Lee
fotosista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alf Hicks
prowadzący ostrość (niewymieniony w czołówce)
|
||
S.D. Fox
prowadzący ostrość (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…