Legion 7.2

David Haller - zagubiony, młody mężczyzna obdarzony nadludzkimi zdolnościami - od lat zmaga się z chorobą psychiczną. Był jeszcze dzieckiem, gdy zdiagnozowano u niego schizofrenię. Od lat leczony jest w szpitalach psychiatrycznych. Z czasem David zaczyna uświadamiać sobie, że słyszane przez niego głosy oraz wizje mogą być prawdziwe.

Zgłoś naruszenie Sezon 1: Zwiastun #1

Komentarze 7

DannyPL 2017-03-24 10

Ten serial jest arcydziełem. Jeżeli ktoś szuka prostej historyjki o X-Menach to niech sobie obejrzy Apocalypse. Bardziej wymagającym widzom polecam Legion. Zakręcona i wciągająca historia. Akcja rozkręca się z odcinka na odcinek. Jestem po siódmym i nie mogę doczekać się finału. Polecam.

karojuu 2017-07-14 6

Miał potencjał, ale ostatecznie zbyt infantylny. Jak na serial superbohaterski trzymał poziom, zwłaszcza pod względem technicznym (skupienie się na detalach)

KRCK 2017-05-25 6

Chaotyczny, nawet nie próbujący udawać, zresztą słusznie, spójnej historii. Coś dla niekochanych dzieci reality show. Średni aktorsko.

CameronPoe 2017-03-31 1

Rzeczywiście, co za gówniany i to na dodatek pedalski serial. Rzygać się chce jak pokazują pedalstwo na ekranie :p
W ogóle nie przypomina świata z komiksów, ani filmów tego typu. A to przemycenie pedalstwa w ostatnim odcinku – to już CHAMSTWO!!!!!!!! Żal mi tych ludzi, którzy zachwycają się tym serialem :( …najwyraźniej nie znają się na dobrych filmach i serialach i jedynie to mnie pociesza, chociaż szkoda, że aż tyle jest głupoty wypisywanej w obronie tego szmirowatego kiczowatego serialu!!!!!!!

Khaosth 2017-03-30 10

obejrzanych sezonów – 1 // Wybuchowa mieszanka konwencji dzięki której prawdopodobna schizofrenia bohatera jest wręcz namacalna. Superhero psycho-artystyczny