Legion 7.3

Legion to opowieść o młodym mężczyźnie obdarzonym ponadludzkimi zdolnościami. Głównym bohaterem serialu jest David Haller. Jako nastolatek borykał się z pierwszymi objawami choroby psychicznej. Po zdiagnozowaniu schizofrenii bohater przez wiele lat leczył się w szpitalnych oddziałach psychiatrycznych. Pewnego dnia, dość niecodzienne spotkanie z innym pacjentem uświadamia mu, że głosy, które słyszy i wizje, jakich doświadcza mogą być prawdziwe.

Zgłoś naruszenie Sezon 1: Zwiastun #1

Komentarze 3

Avatar square 200x200

DannyPL 2017-03-24 10

Ten serial jest arcydziełem. Jeżeli ktoś szuka prostej historyjki o X-Menach to niech sobie obejrzy Apocalypse. Bardziej wymagającym widzom polecam Legion. Zakręcona i wciągająca historia. Akcja rozkręca się z odcinka na odcinek. Jestem po siódmym i nie mogę doczekać się finału. Polecam.

CameronPoe 2017-03-31 1

Rzeczywiście, co za gówniany i to na dodatek pedalski serial. Rzygać się chce jak pokazują pedalstwo na ekranie :p
W ogóle nie przypomina świata z komiksów, ani filmów tego typu. A to przemycenie pedalstwa w ostatnim odcinku – to już CHAMSTWO!!!!!!!! Żal mi tych ludzi, którzy zachwycają się tym serialem :( …najwyraźniej nie znają się na dobrych filmach i serialach i jedynie to mnie pociesza, chociaż szkoda, że aż tyle jest głupoty wypisywanej w obronie tego szmirowatego kiczowatego serialu!!!!!!!

CameronPoe 2017-03-18 1

Pierwszy odcinek zapowiadał się nieźle, chociaż spodziewałem się czegoś bardziej powalającego :( Niestety scenariusz i reżyseria z odcinka na odcinek coraz to gorsza – SZKODA oglądać, SZKODA czasu!!! Gdyby to wyreżyserował ktoś uzdolniony to może by coś z tego było, a tak to jest tylko JEDNA WIELKA KUPA G****!!!!