dharus
dharus

dharus

@dharus

Płeć
Mężczyzna
Data urodzenia
1988-12-05 (35 lat)
Lokalizacja
Toruń
Punkty
966 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
wrzesień 2013 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Fallout
8
Biedne istoty
7
Oppenheimer
6
Aryskotraci
6
Życzenie
6
Herkules
7
Astronauta
5
Dama
6
Szogun
6
Wieloryb
8
Czarne lustro
8
Piotruś Królik
6
Pacjent
7
Barbie
7
Listy

Ulubione

Ulubione

  • lista 24 filmów
  • przez dharus

Rozwiązane quizy
Aktywność
Jurassic World: Dominion (2022)

Najgorsza część z całej sagi. Gady bawiace się w śniegu. Wystawiona ręka jest w stanie zatrzymać bestie z paszczą pełna ostrych zębów. Kiepskie efekty, widać green screen i to bardzo, mimo gigantycznego budżetu. Nawet pojawienie się starej ekipy na moje wygląda drętwo, widać lekką tu jakby niechęć do grania? Brakuje chemii między postaciami. No i oczywiście TRex niczym terminator jest w stanie pokonać na końcu filmu każde zło ehhh a no i ewakuacja helikopterem też niezbędna. Szkoda czasu na oglądanie tego. Już lepiej spędzałem czas oglądając Obóz Kredowy na Netflix. Lepiej po raz kolejny obejrzeć pierwszy Park Jurajski on jest najlepszy.

Netflix anulował dwa seriale będące spin-offami "Wiedźmina"

Nie dziwi mnie to że anulują. Popularność tej produkcji znacząco spadła. Nikt nie chce utrzymywać tego umierającego stworka przy życiu. Choć animacja wypadła nieźle, więc drugi film w takiej formie chętnie zobaczę.

Amsterdam (2022)

Dla mnie mega nudny film. Też wyłączyłem w połowie. Przyciągnęły mnie znane nazwiska. I w moim odczuciu to jedyna zaleta tej produkcji. Choć ciężko oceniać skoro nie widziałem całości, ale nie szło wytrzymać.

Proszę czekać…