Atomic Blonde 6.5

Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 6

Adrenochrom 2018-04-19 7

Charlize Theron prezentuje się wyśmienicie, piękna kobieta, jest świetna w tej roli. Wszystkie Johny Wicki i Max Payne mogą jej buty lizać. Prócz tego film ma znakomity soundtrack oraz super zdjęcia.

TheMarley 2017-11-19 6

John Wick w damskim wydaniu, polany solidną efektowną dawką teledyskowej estetyki, doprawiony szpiegowską intrygą klimatu końca zimnej wojny. Przewidywalne kino akcji, z główną bohaterką tak twardą, że James Bond, Jason Bourne i Jack Reacher mogliby brać u niej korepetycje ze spuszczania łomotu, ale w tym segmencie o to chodzi. Wg mnie postać Jamesa McAvoya była ciekawsza niż Charlize i za niego trzymałem kciuki. Największe plusy filmu to estetyka, muzyka i choreografia, czyli to co przesądziło o tym jak dobrze przyjął się pierwowzór czyli wspomniany John Wick.

i_darek1x 2017-10-23 6

Charlize Theron nieźle się prezentuje ;) Wolał bym żeby film był w miarę współczesny ? Ale co tam !Ogólnie nie jest źle ;)

Khaosth 2017-09-06 7

Liczyłem na bardziej komiksowe przerysowanie. Dobry, chłodny film szpiegowski ze świetną Charlize Theron (także w scenach wycieńczających bójek!) i McAvoyem.