Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Leitch |
4,0
|
|
Sam Hargrave
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
András Krucsai
(asystent)
|
||
Lisa C. Satriano
(asystent)
|
||
Roxana Szarisz
(asystent)
|
||
Szonja Szekerák
(asystent)
|
||
Zsolt Tolmár
(asystent)
|
||
Oliver Santa
(asystent)
|
||
Cale Schultz
(asystent)
|
||
Josy Capkun
(asystent)
|
||
Dennis Becker
(asystent) (Niemcy)
|
||
Rickie-Lee Roberts
(asystent) (Niemcy)
|
||
Benedek Nagy
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Christiana Hug
(asystent) (druga ekipa) (Niemcy)
|
||
Frank Kusche
(asystent) (druga ekipa) (Niemcy)
|
||
Zsolt Tolmár
(asystent) (druga ekipa) (Węgry)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kurt Johnstad |
4,5
|
|
Antony Johnston
(komiks)
|
||
Sam Hart
(komiks)
|
||
Producenci | Ocena | |
A.J. Dix
producent
|
||
Eric Gitter
producent
|
||
Beth Kono
producent
|
||
Kelly McCormick
producent
|
||
Peter Schwerin
producent
|
||
Charlize Theron
producent
|
8,3
|
|
David Guillod
producent wykonawczy
|
||
Kurt Johnstad
producent wykonawczy
|
4,5
|
|
Nick Meyer
producent wykonawczy
|
||
Joe Nozemack
producent wykonawczy
|
||
Steven V. Scavelli
producent wykonawczy
|
||
Marc Schaberg
producent wykonawczy
|
||
Ethan Smith
producent wykonawczy
|
||
Fredrik Zander
współproducent wykonawczy
|
||
Anthony Muir
współproducent wykonawczy
|
||
Antony Johnston
współproducent
|
||
Ildiko Kemeny
współproducent
|
||
David Minkowski
współproducent
|
||
Jeff Morrone
współproducent
|
||
Mónika Nagy
kierownik produkcji
|
||
Jasmina Torbati
kierownik produkcji (Berlin)
|
||
Vickie M. Hsieh
nadzorca produkcji
|
||
Tim Pedegana
nadzorca postprodukcji
|
||
Quinn Kawata
koordynator postprodukcji
|
||
Bara Barova
koordynator produkcji
|
||
Veronika László
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Paul Melzow
koordynator produkcji (asystent) (Niemcy)
|
||
Kelly Gallagher
producent (asystent)
|
||
Fola Goke-Pariola
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Laurel Thomson
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Kori Sparks
producent (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcin Drabiński
postproducent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Charlize Theron
Lorraine Broughton
|
8,3
|
|
James McAvoy
David Percival
|
8,0
|
|
Eddie Marsan
Spyglass
|
7,0
|
|
John Goodman
Agent CIA
|
7,2
|
|
Toby Jones
Gray
|
||
James Faulkner
Dowódca "C"
|
6,7
|
|
Roland Møller
Aleksander Bremovych
|
5,5
|
|
Sofia Boutella
Delphine Lasalle
|
6,6
|
|
Bill Skarsgård
Merkel
|
||
Sam Hargrave
Gascoine
|
||
Jóhannes Haukur Jóhannesson
Yuri Bakhtin
|
||
Til Schweiger
Zegarmistrz
|
7,3
|
|
Barbara Sukowa
Koroner
|
||
Attila Arpa
Strażnik w RFN
|
||
Martin Angerbauer
Strażnik w NRD
|
||
Lili Gesler
Helena
|
||
Sara Natasa Szonda
Audrey
|
||
Declan Hannigan
Kierowca
|
||
Balazs Lengyel
Dżentelmen
|
||
Daniel Hargrave
Snajper
|
||
Greg Rementer
Wywiadowca
|
||
Daniel Bernhardt
Żołnierz
|
||
Cale Schultz
Boris
|
||
Kurt Loder
On sam (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Balázs Veres
Protestujący w Berlinie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ronald Reagan
On sam (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jonathan Sela | ||
Imre Juhasz
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Mark Hyde
(główna pomoc techniczna)
|
||
István Török
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Tyler Bates |
9,0
|
|
Dieter Hartmann
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Cindy Evans | ||
Miklós Udvardy | ||
Peter Paul
(asystent)
|
||
Maja Meschede
(asystent)
|
||
Lisa Parmet
(asystent)
|
||
Jillian Daidone
(asystent) (Los Angeles)
|
||
Zsoka Hoka
(nadzorca kostiumów)
|
||
Frank Bohn
(nadzorca garderoby) (Berlin)
|
||
Yamay Blanco
(garderoba)
|
||
Indira Dey
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Elísabet Ronaldsdóttir |
7,0
|
|
Matt Absher
(asystent)
|
||
Matyas Fekete
(asystent)
|
||
Christoffer Holmberg
(asystent)
|
||
Hilton Jones
(asystent)
|
||
Brian Gaideski
(asystent)
|
||
Axel Hedberg
(asystent)
|
||
Jakub Sokołowski
(digital intermediate)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Csilla Blake-Horváth
nadzorca charakteryzacji
|
||
Paul Pattison
nadzorca charakteryzacji
|
||
Paul Pattison
projektant makijażu
|
||
Francesca Tolot
charakteryzator osobisty: Charlize Theron
|
||
Rita Balla
charakteryzator
|
||
Winnie Mattheus
charakteryzator
|
||
Móni Csomós
charakteryzator
|
||
Csilla Blake-Horváth
nadzorca stylizacji
|
||
Paul Pattison
projektant fryzur
|
||
Enzo Angileri
fryzjer osobisty: Charlize Theron
|
||
Móni Csomós
fryzjer
|
||
Krisztina Fehér
fryzjer
|
||
Noémi Varró
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
David Scheunemann
scenograf
|
8,0
|
|
Zsuzsa Kismarty-Lechner
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
7,0
|
|
Tibor Lázár
dyrektor artystyczny
|
||
Wolfgang Metschan
dyrektor artystyczny
|
||
Szedlacsek Balazs
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Bence Kalmár
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
László Szirmai
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Mark Rosinski
dekorator wnętrz
|
||
Zsuzsa Mihalek
dekorator wnętrz (Węgry)
|
||
Enci Bognar
projektant graficzny
|
||
Henning Brehm
projektant graficzny
|
||
Zsuzsi Nonn
projektant graficzny
|
||
Dalia Salamah
projektant graficzny
|
||
Zita Nagy
projektant graficzny (asystent)
|
||
József Kiss
główny architekt
|
||
Enzo Enzel
konstruktor dekoracji (Niemcy)
|
||
Todd Harris
scenopis obrazkowy
|
||
Marcus Haendgen
główny rekwizytor
|
||
István Balogh
główny rekwizytor
|
||
Béla Tollay
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Mark Coffey
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Greg Crawford
mikser postsynchronu
|
||
Fredrik Dalenfjäll
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mitch Dorf
mikser postsynchronu
|
||
Mattias Eklund
montaż dźwięku
|
||
Chase Everett
mikser ponownego nagrania
|
||
Áron Havasi
dźwięk (asystent)
|
||
Adam Horley
nadzorca postsynchronu (Londyn)
|
||
Thomas Huhn
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Thomas Huhn
montaż dialogów
|
||
Jonas Jansson
projektant dźwięku
|
||
Nick Jimenez
operator postsynchronu
|
||
Jens Johansson
montaż dźwięku
|
||
Jens Johansson
mikser ponownego nagrania
|
||
Ingela Jönsson
imitator dźwięku
|
||
Nicklas Lindh
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Nicklas Lindh
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark McBryde
mikser postsynchronu
|
||
Bill Meadows
technik miksu
|
||
György Mihályi
mikrofoniarz
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Frank A. Montaño
mikser ponownego nagrania
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Lucas Nilsson
imitator dźwięku
|
||
Máté Péterffy
operator dźwięku (druga ekipa)
|
||
Mac Ruth
mikser
|
||
Norbert Szekeres
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Jon Taylor
mikser ponownego nagrania
|
||
Balazs Varga
mikser (Berlin)
|
||
Martyn Zub
mikser ponownego nagrania
|
||
John Houlihan
nadzorca muzyki
|
9,0
|
|
Willa Yudell
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Balázs Hoffmann
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Gabor Kiszelly
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Gyula Krasnyánszky
pirotechnik
|
||
Furedi Csaba
technik
|
||
György Albitz
technik
|
||
Béla Buzgó
technik
|
||
Gergely Csóri
technik
|
||
Attila Góczán
technik
|
||
Szilvassy Istvan
technik
|
7,0
|
|
Zsolt Kindl
technik
|
||
Norbert Orosz
technik
|
7,0
|
|
Tobias Schroeter
technik
|
||
Tibor Skornyak
technik
|
||
Adam Szlávy
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Zsolt Csutak
dobór obsady (Węgry)
|
||
Marisol Roncali
dobór obsady
|
||
Mary Vernieu
dobór obsady
|
||
Bret Howe
dobór obsady (asystent)
|
||
Emily Brockmann
dodatkowy dobór obsady
|
||
Marton Dancz
dodatkowy dobór obsady
|
||
Zsolt Ferenc Maier
dodatkowy dobór obsady
|
||
Riva Cahn-Thompson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jon Valera
koordynator kaskaderów
|
5,0
|
|
Domonkos Pardanyi
koordynator kaskaderów
|
||
Lilla Nemeth
koordynator kaskaderów
|
||
Sam Hargrave
koordynator kaskaderów
|
||
Florian Hotz
koordynator kaskaderów (Niemcy)
|
||
Monique Ganderton
koordynator kaskaderów (asystent)
|
7,0
|
|
Monique Ganderton
kaskader dublujący: Charlize Theron
|
7,0
|
|
Tímea Bárdi
kaskader dublujący: Sofia Boutella
|
||
Anne Bergstedt
kaskader dublujący
|
6,0
|
|
Greg Rementer
choreograf walk
|
||
Andrew Comrie-Picard
kierowca precyzyjny
|
||
László Ujvári
układacz
|
||
László Kósa
kaskader
|
||
Jozsef Fodor
kaskader
|
||
Kinga Gavalda
kaskader
|
||
Daniel Hargrave
kaskader
|
||
Iván Orsányi
kaskader
|
||
Géza Kovács
kaskader
|
||
Balazs Lengyel
kaskader
|
||
Richard Nagy
kaskader
|
||
Béla Orsányi
kaskader
|
||
Gábor Piroch
kaskader
|
||
Greg Rementer
kaskader
|
||
Cale Schultz
kaskader
|
||
Péter Sokorai
kaskader
|
||
Gyula Tóth
kaskader
|
||
Johanna Szalai
dubler: Sofia Boutella
|
||
Peter Cseri
dubler
|
||
Vanessa Nagy
dubler
|
||
Ruken Baran
producent efektów wizualnych
|
||
Jürgen Bilstein
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Krzysztof Grochowina
efekty cyfrowe
|
||
Radoslaw Jamrog
efekty cyfrowe
|
||
Bastian Konradt
efekty cyfrowe
|
||
Mathias Kroll
efekty cyfrowe
|
||
Michael Kulzer
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Olivia Maier
koordynator efektów wizualnych
|
||
Eva Mularonek
koordynator efektów wizualnych
|
||
Stefan Müller
zecer
|
||
Fredrik Nord
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Nadine Ranftler
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ryan D. Romero
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Timo Schumacher
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Florens Wartenberg
efekty cyfrowe
|
||
Michael Wortmann
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Henrik Zähringer
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Botond Aszalós
operator kamery
|
||
Julian Bucknall
operator kamery (asystent)
|
||
Frank Buono
operator kamery
|
||
István Gottmann
operator kamery (asystent)
|
||
Attila Pfeffer
operator steadicam
|
||
Chris Summers
operator kamery (asystent)
|
||
Kata Vermes
fotosista
|
||
Jörg Widmer
operator kamery
|
||
Lena Schmigalla
księgowy produkcji (Niemcy)
|
||
Noemi Rajczyba
zecer
|
Pozostałe
Proszę czekać…