9 żyć 2002

Nine Lives

Tim planuje spędzić 21 urodziny w swojej szkockiej posiadłości razem z ósemką najbliższych przyjaciół. Impreza jest huczna, młodzi ludzie bawią się tak dobrze, że nie zwracają uwagi na szalejącą za oknem burzę śnieżną. Wkrótce dom Tima zostaje zasypany, a on i jego przyjaciele odcięci od świata. Wizja wspaniałego… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Rosie Fellner
jako Emma
Vivienne Harvey
jako Lucy
Paris Hilton
jako Jo
David Leitch
jako Paul
David Nicolle
jako Pete
Ben Peyton
jako Andy
James Schlesinger
jako Damien
Lex Shrapnel
jako Tom
Paul Smith
jako Murray
Maureen Turner
jako Linda
Amelia Warner
jako Laura

Tim planuje spędzić 21 urodziny w swojej szkockiej posiadłości razem z ósemką najbliższych przyjaciół. Impreza jest huczna, młodzi ludzie bawią się tak dobrze, że nie zwracają uwagi na szalejącą za oknem burzę śnieżną. Wkrótce dom Tima zostaje zasypany, a on i jego przyjaciele odcięci od świata. Wizja wspaniałego weekendu rozpada się w gruzy, kiedy okazuje się, że dom jest nawiedzony. Wkrótce jeden z gości zostaje zamordowany. Ale to dopiero początek walki o przetrwanie. opis dystrybutora

Gatunek
Thriller, Horror
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2002-08-26 (świat)
Kraj produkcji
Wielka Brytania
Czas trwania
85 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
pajki_filmaniak 1

odradzam oglądać…

WielkiBialyKrolik

Hm – Zawsze się zastanawiam, po co powstają takie filmy. Jest dość żenujący. Ogólnie to N.U.D.A. tania historia, durne wykonanie, no i zakończenie, reżyser powinien się zastanowić zanim nakręci kolejny jakiś swój film :)

Nie wiem skąd miałem ten film, ale jakoś się stało że go obejrzałem – i to był jedyny mój w życiu raz kiedy zasnąłem przy oglądaniu filmu. Odradzam każdemu, no dno na maksa.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
NeverGiveUp
41 pkt.
2
Tomassh
3 pkt.
3
kaskader
3 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…