Alibi.com 6.8

Greg (Philippe Lacheau) założył firmę o nazwie Alibi.com, która tworzy wszelkiego rodzaju alibi. Zatrudniony w niej Augustin (Tarek Boudali) i Medhi (Julien Arruti), nowy pracownik, tworzą różne sztuczki, aby znaleźć i zadowolić swoich przyszłych klientów. Spotkanie z Flo (Élodie Fontan), ładną blondynką, która nienawidzi ludzi, którzy kłamią, skomplikuje życie Grega, który chce ukryć prawdziwy charakter swojej działalności. Podczas spotkania z rodzicami, Greg otrzymuje od ojca Flo, Gerarda (Didier Bourdon), propozycję skorzystania z jego usług.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 3

Barbarka88Rz 2017-11-23 7

Całkiem zabawna komedia, przypadła mi do gustu mimo początkowej niechęci (zdrady to świństwo). Sporo się dzieje i naprawdę jest się z czego pośmiać. Warto obejrzeć.

i_darek1x 2017-09-05 4

Komedia dla nie wymagających za wiele od filmu ? Jak zwykle okazuje się że "facet to świnia" A kobiety są biedne i naiwne … :) …a kłamstwo wcześniej czy później wypłynie … ble,ble,ble ….
PS: Chyba nie mam poczucia humoru ? ;)

Asmodeusz 2017-07-27 8

Rewelacyjna komedia choć momentami nieco przesadzona to nie zawaham się nawet powiedzieć, że najlepsza jaką widziałem od bardzo dawna,